Нещо(капки) за сополи и запушен нос?

  • 89 262
  • 111
  •   1
Отговори
# 105
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
На нас вече ни мина хремата, в крайна сметка ща не ща давах ксилометазолина. Сега обаче прави една физиономийка - като прасенце ни е му викаме "муси-муси"...не знам как да го обясня и се оказа, че не я прави така случайно, а има твърди сополки. Пръсках с Тетрисал, обаче ми сврърши и сега се чудя за Мукоплант морската вода. В някоя тема четох, че бил за над 3 годинки, но в нета гледам, че Мукопланта са 3 вида спрейчета за нос. Морската вода си е морска вода и тя ли е за над 3 годинки? Не ми се търси сега другата тема, ако някой може да ми отговори тук, ще съм много благодарна  Hug

# 106
  • Мнения: 4 615
Макар да пише, че е морска вода (и това съдържа) все пак в опътването е упоменато, че е за деца над 3 г възраст. Не знам какво е имал предвид производителя. Вземи по-добре някоя друга вода.

# 107
  • Мнения: 135
Ползвам Виброцил, за щастие рядко, но съм доволна. Peace

# 108
  • Мнения: 2 216
Вместо морска вода купувам Naso Libero NaCl 0,9% /2.5 ml/ Струва под левче и най-важното е, че
става  и за новородени Peace

# 109
  • Мнения: 4 615
Е, то банка физиологичен разтвор струва 2-3 лв и капкомера е 0,10 лв. Ето ти още по-евтин вариант от либеро дозичките. Simple Smile

# 110
  • Мнения: 6 441
В началото пръскам Стеримар.

Последна редакция: пт, 22 апр 2011, 12:19 от Грозното Пате

# 111
  • София
  • Мнения: 51
Ползвала съм Виброцил, някакво  хомеопатично спрейче (не му помня името), коризалия и т.н. Всеки път щом уж премине хремата и спра капките се започвчше на ново. Накрая реших да се възползвам от народната медицина и започнах да му капя по 2 капки лимон във всяка ноздра 3 пъти на ден. Много бързо му минава и в същото време е безвредно Wink.

Общи условия

Активация на акаунт