Можеш ли да се гримираш сама?

  • 4 127
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 353
Да мога да се гримирам сама, но в последно време го правя по рядко.

# 16
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Да и то доста успешно!Обичам грима, особено когато гримирам другите. newsm03 newsm10 newsm03


и аз гласувах с първа опция! Вече съм споменавала в една тема, че съм гримирала няколко булки Laughing

# 17
  • Мнения: 1 259
Сама се справям доста добре.Като ме гримира някой друг и никога не се харесвам Tired

# 18
  • Мнения: 2 255
ДА, но вече не си спомням откога не съм го правила, май свикнах без грим - освен спиралата  Laughing

# 19
  • Мнения: 3 611
Ей туй е едно от многото неща, които не ми лепнат, затова и не го правя. (най -много спирала и червило, ама и това е само за специални случаи).

# 20
  • Варна
  • Мнения: 4 969
2 опция

# 21
  • Мнения: 46 517
Справям се добре, единствено сенките не съм усъвършенствала, но опитите продължават  Laughing

# 22
  • Мнения: 5 577
Да, мога.  Party

# 23
  • Мнения: 7 186
Първа опция. Peace
Освен това ми доставя голямо удоволствие гримирането. Sunglasses

# 24
  • Мнения: 5 299
Да, успешно.
Обикновено се гримирам повече през хладните месеци, т.к. лятото заедно с жегата имам неприятно лепкаво чувство, ако на лицето си нося нещо повече от спирала и цветен гланц.
Za мен важи същото. 1 опция, но лятото минавам почти без грим, чат-пат само спирала Mr. Green

# 25
# 26
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Да и то доста успешно!Обичам грима, особено когато гримирам другите. newsm03 newsm10 newsm03

Айде да ме гримираш!  Simple Smile

Особено имам нужда някой профи да ми покаже как да си гримирам очите ... Rolling Eyes

# 27
  • Варна
  • Мнения: 956
Всеки ден си слагам лек грим - молив, спирала, червило, а понякога и ФДТ.
Обаче със сенките и очната линия съм направо..... трагедия  ooooh!

 Embarassed Embarassed

# 28
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Ей туй е едно от многото неща, които не ми лепнат, затова и не го правя. (най -много спирала и червило, ама и това е само за специални случаи).

И аз тъй. Ай да не казвам повече нищо... Joy

# 29
  • Мнения: 3 537
Мога ,и се справям супер Peace

Общи условия

Активация на акаунт