Февруарски мами сме засмени и гордеем се с кореми! - Тема 16

  • 23 176
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 1 105
Добро утро, мацки Simple Smile! Искам да ви благодаря за вчерашната подкрепа. Винаги много ме успокоявате и ми простете паника, с която често ви заливам! Надявам се при Деси всичко да ок и вярвам, че е така!
Loryn, побъркаха те ли няма ток, или няма вода, ужасно е. Надявам се скоро да ви оправят нещата, защото с бебто наистина ще ти е трудно с тоя режим.
Аз отивам да чета мнения на ноемврийки и декемврийки за ражданията им.

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 721
  • Мнения: 186
Добро утро и от мен  Hug
Аз днес имах планове за дълга разходка, а то времето едно мрачно и мъгливо  Sad , вчера беше страхотно слънчице, а аз цял ден си всиях вкъщи  #2gunfire направо незнам какво да правя. А и яке още нямам и не мог ада си намеря, вие как сте с връхните дрехи. На мен определено не ми се дажат 100 лв за палто за 2 месеца....

охх, не ми говори - на мен вчера ми беше до рев по случая, имам яке дебело за зимата, ама тръгнах да си обличам жилетки и суичери че още не е за дебелото яке и всички едвам ги закопчавах и на корема определено му беше некомфортно тясно...Накрая намерих една с копчета и връзка на кръста и и закопчах само горните копчета до коремчето ...ама пак си се чуствах като кит де... Joy

# 722
  • Мнения: 727
Dobro utrooo
Сополива но що годе добре - е моето състояние Mr. Green

Кърма не съм замразявала,до 8ч на стайна Т може да се държи изцедена кърма,до седмица в хладилник,а във фризера с месеци...ама до там не стигнах.Цеденото съм го слагал в каши и пюрета иначе нон стоп беше до мен бебо и си му давах от източника Mr. Green

Връхни дрехи...все още си влизам в палтото от миналата зима,да се чуди човек newsm78,имам и еко палто от 90те години което е тип пелерина и е идеално за минусови Т...така че не го мисля,при мен ботушите ми сдават багажа ..и трябва да си купя Confused

Хайде до скоро в новата тема
Стани всички ми харесват от предложенията ти....но най вече първото!!!

# 723
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 787
гледам Бобчо отвори темата за палтата. моите все още ги закопчавам, но се опасявам, че няма да е за дълго  Mr. Green

# 724
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Добро утро и благодарим за кафенцето  Hug
Да си призная и аз ставам в делник в 6:30, но нямам време да включа комп. защото се започват бързи приготовления с ученичката ми Simple Smile . Тоалет, закуска, обличане... и в 7:30 сме на път за у-ще вече!
И започвам да Ви чета едва след като прочета текущата служебна поща, получена през ноща..
Ама като си остана в къщи, вероятно след като водя девойката на училище, ще си лягам отново, аз по принцип много обичам да спя, а сега съм съвсем поспалива  Tired
За връхните дрехи, имам едно яке(по-спортничко такова), все още ми става. Сутрин имам 2-3 пръста до пълното му изпъване, а вечер само 1 пръст  Rolling Eyes Обаче имам и едно палто , чиято кройка е такава, че с колкото и голям корем да съм, ще е ок  Peace
Иииии 4 пъти се мъча да постна отговор и все нов и нов има Simple Smile, много сме активни, май няма по-активни в писането от нас. Изглежда сме от доста бъбривите бъдещи мами  bowuu

# 725
  • Мнения: 431
Аз трудно закопчавам якетата от предната бременност , а мислех ,че ще ми свършат работа  ooooh!
Ами от магазини втора употреба се купуват тези неща ,безсмислено е иначе .Там понякога се намират много красиви и почти нови дрешки .
Аз от втора употребаси купих един панталон за бременни на Бенетон-не личи ,че е носен и е мн. готин ,за 15 лв.  Laughing

# 726
  • Мнения: 727
Аз трудно закопчавам якетата от предната бременност , а мислех ,че ще ми свършат работа  ooooh!
Ами от магазини втора употреба се купуват тези неща ,безсмислено е иначе .Там понякога се намират много красиви и почти нови дрешки .
Аз от втора употребаси купих един панталон за бременни на Бенетон-не личи ,че е носен и е мн. готин ,за 15 лв.  Laughing

кой е този магазин?

# 727
  • Мнения: 95
Добро утро!

При мен настроението днес е под всякаква критика.  Sad
Гледам че говорите за палтата. Аз си купих плат и си уших, но изглеждам като мечка с него и това ме вкисва всеки път като трябва да го облека и все си обличам старото на което не закопчвам копчето на корема.

# 728
  • Мнения: 43
Добро утро!
Тази нощ имах някакви болки, но така и не можах да определя от къде идват - от таза ли, от корема ли, яйчниците ли thinking:  Crazy  Малко се поуплаших де, с тези постове за контракции и раждане в седми месец  Rolling Eyes Слава богу сега ми е добре  Praynig
На мен за обличане ми дадоха един гащеризон, едно сукманче и туника. И с мойте дето ги имам и мисля въобще повече да не влагам пари в дрехи за бременни. А палтата ми все още ги закопчавам.
Лек ден  Hug

# 729
  • Мнения: 1
Здравейте момиченца,благодаря ви много за моралната подкрепа Hug,добре че сте вие.
Ами звънях на доки,каза че било нормално и щом съм забелязала цепнатинка явно е от това и повече да не си правя експерименти, и да не се разкарвам излишно ако е спряло и няма други симптоми,защото не е бил ден на майчиното здравеопазване и не можел да ме види.Така стана и като отидох предния път с болки в лявата част на корема,без да ме прегледа изписа ми магнезий и нош-па и ме изпрати в къщи.За пореден път се ядосвам,защо плащаме здравни осигуровки и не ти обръщат внимание и пак си даваш парите да отидеш на частно.
Иначе  сега съм добре ,няма нищо и аз си мисля че е от сцепването,но ще ми е за урок.
Вчера ми дойдоха на гости  баба и дядо,а не ги бях виждала от половин година,много ги обичам и така ме заредиха положително.
Hey Ya-много се радвам и за тебе.
Болните мамчета да се оправят бързо.  bouquet
И да ви кажа,че тази комбинация с мед,лимон и лук ,май помога и при кашлица,моята госпожица кашляше почти месец,какви ли сиропи не е пила и накрая реших да и давам от тази смес,понеже и на мене си правех и така след втория ден кашлица нямаше.
Много хубави покупки имате момичета,да ги използвате със здраве,мале Лорън браво на тебе-направо се влюбих в одеалцето.
Якето,което си го купих уж за бременността вече едвам го закопчавам,но и моето палто от миналата година ми става,така че книщо няма да купувам повече.

Последна редакция: пт, 26 ное 2010, 09:56 от desitacheva

# 730
  • Мнения: 991
Ха, добро ви утро!

Какво се оплаквате вие? Аз вчера излязох да хода на гости на една приятелка, дето блока ѝ е на 5 минути път от нас и се придвижвах 20 сигурно. Развивам скоростта на 80 годишна бабичка.  Mr. Green

Якенце имам едно дълго, засега е добре. Спомням си, че мама ми го купи като ми излезе един огромен херпес на носа преди години. Тогава ми дадоха 10 дни болничен, представете си за какво става въпрос! Аз тогава съм била 65 кила, тъй че ми пасва чудно в момента. А пък после, ако не ми става освен на мама да взема някое яке, друго не ми остава. Тя е доста кръгличка.... Mr. Green

Днес в "На кафе" тотално се о..каха! С тея клипчета за убийството на Кенеди доста прекалиха ми се струва! Добре, че не съм със слаби нерви!

# 731
  • област Варна
  • Мнения: 270
Аз и преди съм писала за връхните дрехи, ама ще се повторя. Взех си от майка ми едно вълнено сако от преди .... 15 години, което все още ми става и от модерните преди 10 години еко палта тип пелерина (беше мое).

# 732
  • Мнения: 4
И аз като Anilevi и espinoza ще бъда през минусовите Т с екопалто, което се оказа доста запазено...като новичко е. А за момента все още ми стават есенното и другото зимно яке. Ама да видим до кога, че имам чувството, че корема ми расте с часове вече

# 733
  • София
  • Мнения: 406
Здравейте   bouquet! Връхните дрехи са ми голямата мъка, защото и без това се чувствам като мечка. Имам едно скиорско яке, тогава си го бях взела по-голямо, за да става върху дебел пуловер, та сега може да свърши работа. Но пък из софийските улици хич не обичам да се разкарвам с него. Иначе и едно еко палто имам отпреди години - я съм го облякла два пъти, я не. Та, може и него да възкреся от гардероба.
Днес съм намислила на обяд да се измъкна от офиса и да се поразмотая в близкия мол. Единственото неудобство е, че асансьорът в сградата вече втори ден е развален и няма да ви казвам четири етажа по стълбите как ми се виждат като покоряване на връх.
Момичета, аз пак ще споделям тревоги  Joy. То все има по нещо, вече ми писна. Снощи си напипах един уголемен лимфен възел на врата. И друг път ми се е случвало от настинка или пък от проблем със зъбите. Само дето сега нито съм болна, нито ме боли зъб. Дали има шанс пак да е някакъв страничен ефект от бременността?

# 734
  • София
  • Мнения: 971
Палтото ми от няколко години, с което си ходя едвам го закопчавам на шкембака, но още става
Имам и едно шушляково яке което е на същото дередже - и аз имам палто-перелина от изкуствена кожа но то е до кръста (т.е. да където ми беше кръста едно време) - тоест сега до средата на корема и не ми топли достатъчно

Общи условия

Активация на акаунт