АПРИЛските деца станаха на ПЕТ лета!

  • 62 323
  • 741
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 766
Честит рожден ден на двете ни "рибки"! На Рая с голямооо закуснение, на маймунката Маги, точно навреме. Да са все такива чаровници!
Зарка, все по-ведро да ти става на душата.
Ау, Бубс, как ме изкушаваш да те замоля да ми транспортираш един часовник. Така хем и срещата няма да ни се размине Mr. Green
Ренка, аз като мантра при всеки ошарен, къпи го с овес. Да минава вече и да отдъхнете.
Раче и аз за крокоташките се сещам.
Леле Нуни, опасни сте запалянковци.

# 676
  • Мнения: 357
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАГИ !!!

Да расте здрава, с много късмет и обичана.

Ренка, ужасно ми звучи, нали уж лесно карали децата . Аз варицелата я минах към 22 години и нищо не разбрах.

Рени, как мина седмицата ?

Нуни, голямо преживяване  Simple Smile.

И Ема ще имат пролетно тържество, но те си имат костюми и поне с това не ни ангажират.

Зарка, Мимата какво мисли за идването ви в България?

# 677
  • Мнения: 5 391
Татянка и Маги, да сте живи и здрави ви желая и тук! Hug

Ренка, мисля, че който е измислил, че децата като цяло карат леко варицелата, просто не е виждал случаи като на Валски и моите две.И при нас беше кошмарно, но свърши, а децата понеже бяха престъпно малки, дори и не помнят.

# 678
  • Мнения: 3 205
Честит рожден ден на Маги! Да е весела и здрава!
Честит рожден ден на Рая на патерица!


Ренка, не знам дали ще ти прозвуча успокояващо, но сте минали вече през най-лошото. За белезите не съм ползвала нищо и Дани си има няколко кратерчета на лицето. С възрастта стават все по-незабележими. НИе правехме бани със смрадлика всяка вечер срещу сърбежи, но нищо друго, защото сърбежи и по-особени оплаквания нямаше.

# 679
  • София
  • Мнения: 1 531
ЧЕСТИТ 5 РОЖДЕН ДЕН НА БЪРБОРАНКА МАГИ!!!!!!!!! baloni
МНого, много здраве и весело празнуване!

Татянка, и за теб.   bouquet Hug

Последна редакция: сб, 19 мар 2011, 13:28 от renni79

# 680
  • София
  • Мнения: 1 252
Честит 5-ти рожден ден на сладкото бърборанче Маги! Да расте здрава, усмихната и добра и да носи много радост в дома!

Весел празник ЕлиHug
 

# 681
  • София
  • Мнения: 3 648
Е, Маги, честит празник! Най-приказния Рожден ден за теб!

# 682
  • Мнения: 7 605
Честит рожден ден, мила Маги, да си все така щура, умничка и весела! Ели, честит празник! Hug

# 683
  • София
  • Мнения: 958
Честит рожден ден, мило Магинце!
Да си здрава, щастлива и палава принцеса!




Благодаря ви, момичета! Отива си Баба Шарка от нас, най-сетне! Мазахаме, пръскахме, къпахме с овесена водичка, със смрадлика - пъпките не са го сърбели, но пак много мрънкаше, особено заради обрива в устата. И Т. имаше 2 дена, но за щастие, вече всичко е зад гърба ни! Само дето яко вилнее сега и все закача по някоя пъпка, та е едно кръвопролитие - по ръцете и лицето въобще не смогват да завехнат.  ooooh!

# 684
  • Мнения: 2 149
Скъпа Маги, честит пети Рожден Ден! Бъди здравичка, все така чаровна и мноооого щастлива!
Тони, Дидо и Аги

Последна редакция: сб, 19 мар 2011, 17:22 от Чаено момиче

# 685
  • София
  • Мнения: 1 531
Момичета, ще правите ли торти на децата?
За градината е ясно, че ще е купешка, но за вкъщи ми се ще аз да направя.
Дайте някакви идеи за лесни и ефектни торти - както от миналата година пеперудата.

# 686
  • Мнения: 7 605
Рени, Фил, мерси  Hug  Почерпете се  Hug

# 687
  • София
  • Мнения: 3 648
Танче, зло да те забрави! Честит рожден ден и на теб!

# 688
  • Мнения: 5 391
Татянка, мерси за почерпката, много, много ми хареса Hug

# 689
  • София
  • Мнения: 958
Ау, каква съм заспа  doh

Татянка, честито порастване!
Да си много щастлива, здрава и обичана!




Рени, ето: http://www.howdini.com/howdini-video-7094674.html  Майка ми миналата година беше правила влакчето, само че с 2 или 3 блата беше и домашен крем - мноооого вкусно и ефектно.

Общи условия

Активация на акаунт