АПРИЛските деца станаха на ПЕТ лета!

  • 62 229
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
# 691
  • Мнения: 2 631
На патерица, но от сърце -
ЧЕСТИТИ РОЖДЕНИ ДНИ НА
МАГИ   Heart Eyes И НА ТАТЯНКА Heart Eyes!
ЗДРАВЕ, МНОГО ОБИЧ И СБЪДНАТИ МЕЧТИ!

Hug Heart Eyes Hug

# 692
  • Мнения: 1 147
на патеричка, но от сърце
Честит Рожден Ден на Магито и на Татянка!
Бъдете живи и здрави най-напред Wink
на Магито безгрижно детство, на Татянка много сбъднати мечти Hug

Ренка, добре, че баба Шарка вече си отива Hug
Бубка, аз съм навита за среща Hug

Да се оплача аз - ние с Кало сме със скарлатина  Cry и сега сме като затворници у дома. Аз почти два дни бях на легло с Т над 39 и не можех да се вдигна, пия парацетамол, спада до 38 за два часа и хайде после пак се вдига ...  най-лошото е че не можех да пия повече от 4 парацетамола за денонощие Sad та се видях в чудо как да свалям Т. Но днес вече съм по-добре и почти нямам Т, тази нощ спадна и не съм вдигала повече.

Рени, аз мислех да пропусна тортата за в къщи, тъй като бях запазила час в клуб за вечерта за РД. Мислех след ДГ да празнува в клуба, но поради карантината ни изместих РД с една седмица и сега се чудя какво да правя, дали да направя домашна торта или да купим готова ... май клоня към домашна, само трябва да избера каква да е и да поръчам на мъжа да купи продуктите  Laughing а той дали ще иска незнам Mr. Green Но имам една седмица ще го измисля Wink

# 693
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Честит рожден ден на Маги и Татяна! Големи да пораснат, все такива хубави, мили и добрички!

... Ау, Бубс, как ме изкушаваш да те замоля да ми транспортираш един часовник. Така хем и срещата няма да ни се размине Mr. Green
...

Поръчвай смело, часовник мога да нося.  Grinning

# 694
  • Мнения: 357
Татяна, честит празник и на теб , макар и на патерица   bouquet. Не съм разбрала ,че си имала повод. Бъди здрава и много щастлива.

Деси, вие пък от къде  ooooh!, ужасно ми звучи ?

На Ема Р.Д.  реших да е в домашна обстановка. Ще поканим няколко дечица, тя иска повече , но ме притеснява майките къде ще настаня  newsm78. Ролерите са подготвени, тя иска и няколко енциклопедии - за цветя , за моретата, за маймуните  Laughing. Радвам се, че барбита не споменава.

Вчера Нора повърна два пъти и нищо друго и нямаше. Реших , че е нещо от храната, но преди малко и Ема , та може и да е някакъв вирус. Утре няма да я пускам на детска да видим.
 

# 695
  • Мнения: 2 149
Тинче, цялта ми група беше така - днес повърнат веднж-два пъти, нямат Т, след ден-два се раздрискат за малко и им минава. Вирус е! Да мине бързо! Hug
Кръщелницата същото мина, но с висока Т няколко дни, и е било много гадно! Sad

Току-що завърших костюма на щъркел Simple Smile

# 696
  • Мнения: 1 147
Добро утро и добро начало на седмицата Hug
Тина, в градината на Кало имат сцарлатина, та той от там, а аз от него Confused но вече сме по-добре, само трябва да си постоим у дома още седмица. А Кало вече издивява тук, тича му се, играе му се навън, само брои милия дните Confused Ако малчо и мъжът се опазят, точно за РД на Кало ще сме свободни да излизаме Mr. Green

# 697
  • София
  • Мнения: 3 648
Добро утро!
деси, интересно, че и ти си хванала. Обикновенно само по децата ходи, но явно не е баш така! Мисля, че някъде съм го чела, но може и да съм си направила сама извода, защото Лора двапъти е карала скарлатина и никой не се разболя.

Ние ще празнуваме на клуб с деца на 2-ри, а иначе някъде ще се почерпим на първи. Колелото ще дойде тази седмица и почивните дни ще го вземем.

# 698
  • София
  • Мнения: 1 521
Ей, много ни е хубаво заглавието. Wink

Благодаря за линковете. Калинката на Татянка и замъка от другия линк най- ми харесаха. Ще видя кое от 2-те ще направя.

Иначе ще празнуваме в детски клуб и с бабите едно събиране вкъщи.
Соня по цяла вечер цъка из тортите на Лагуна и си избира, по-скоро си сменя мнението на всяка видяна торта.

Аги, браво на теб за костюма.

Деси, бързо оздравяване и на двамата. А как разбрахте че ескарлатина- и въобще излизат ли пъпки при скарлатината или е само на гърлото.

# 699
  • Мнения: 1 147
Деси, бързо оздравяване и на двамата. А как разбрахте че ескарлатина- и въобще излизат ли пъпки при скарлатината или е само на гърлото.
Ние и двамата нямаме обрив, само с възпалени и уголемени сливици бяхме, после аз с полипи, Кало беше с повръщане и след това типичния малинов език.
И на двамата ни правиха тест за бета-хемолитичен стрептокок, който причинява скарлатината и на двамата беше положителен. На него го правиха няколко дни след като вече нямаше Т, беше ОК, само езика му беше с уголемени рецептори и много изгладен. Аз си направих в деня, в който вдигнах Т, че ако има нещо да започвам веднага да се лекувам.

# 700
  • София
  • Мнения: 3 648
Лора имаше обрив, който започна от зад ушите на големи петна. първия път пък беше почти без пъпки, а с едно общо зачервяване на дузите.

# 701
  • София
  • Мнения: 1 521
Добро утро и честита пролет!
Днес Соня се събуди ревяща, че я боли гърло и няма да може да отиде на тържеството. Наблъсках я с лекарства и отиде, че вълнението е голямо.

Ели, гледах снимките във Фейсбук от рождения ден на Маги - много хубав празник си и направила.
Сподели дали играта с писалките и перлите е хубава,че Соня също я иска за р. ден.

# 702
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Благодаря за пожеланията, предадени са на поразналата госпожица, която от ден на ден май и на инат и непослушание расте!

Черпим ви с домашната ни торта


С огромно закъснение - да е жива и здрава Рая, да сбъдва с лекота мечтите си!

Татянка, и тук да ти поднеса най-сърдечни пожелания по случай порастването ти - бъди неповторима и винаги усмихната!

Снимки засега съм качила само във фейсбук, тези дни и в пикаса ще кача, за да може, който няма профил във ФБ и иска, да ги види.

Рени, писалката с перлите е голям хит - само трябва да се внимава като се пръска с водата да не се прекали и да се чака хубаво да изсъхне, че в противен случай се развалят фигурките.

Деско  Hug Hug Hug

Аги, чакам снимки на дечко-щъркелан!

Засега от мен толкова, очаквайте скоро ново включване Wink

# 703
  • София
  • Мнения: 1 521
Ооооо, добре, значи ще се купува. Wink

# 704
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
Еееех най-накрая да се разпиша!
Честит Рожден ден на малките принцеси Рая и Маги и на голямата Татянка - бъдете здрави, щастливи и много много обичани!  bouquet  bouquet  bouquet
Ние все още не сме решили къде ще празнуваме РД на Ивайло - досега не сме го правили в детски клуб и може би тази година ще бъде в едно квартално клубче. Миналата година го правихме в Патиланци т.е. в последния момент се объркаха нещата и не събрахме дечица, но пък той все още помни колко му е харесало там и иска пак да отидем.
Я да ви питам мами от София - някой да се е возил на парния влак, че мислим в събота да се качим и да отидем до Банкя с него, а пък и имало хубав парк там, та споделете ако сте пътували.  Grinning
При нас друго нищо интересно, бебка расте и не приема друга храна освен на мама централите, но аз съм настоятелна и стигаме до няколко лъжички на ден.
Лека вечер и ако не пиша, поне ще се опитвам да чета, когато мога. Бъдете здрави, че моята педи, направо ме изкара виновна, че Ивайло е все болен и постоянно й вися пред кабинета - трябвало да го спра от градина, може би след 2-3 години да го спра и от училище, че да не я притеснявам. Close
Деска, дано по-бързичко ви мине!  Hug

Последна редакция: ср, 23 мар 2011, 20:50 от Rossi

Общи условия

Активация на акаунт