Игрите във Facebook - 4

  • 31 728
  • 530
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 899
И на мен ми се появи масата тази сутрин. Явно забавянето е като във Фермата - първо пускат на определена група хора на случаен принцип, пробно и след известно време на останалите  Rolling Eyes !
Аз пак нямам острови за копаене, картите са ми кът, а енергия колкото искаш  Close !

# 46
  • Мнения: 803
Kally May, аз в такъв случай използвам кладенеца.  Peace

# 47
  • Мнения: 86
И к'во, не можем да получим цветя - така ли  Rolling Eyes
Не ми се хабят ОЩЕ 24 кеш, след като 15 отидоха на вятъра (май съм кликнал на Complete for ... cash)  #Cussing out

# 48
  • София
  • Мнения: 4 899
Копнежче, и аз цъкам на кладенеца, за да не става зян енергията, но с това действие напредвам с нивата далеч по-бавно, отколкото когато имам острови за копаене. Къде отива удоволствието от състезателния момент от играта с другите съседи тогава  Sad ?! Това ми е болката  Wink !

# 49
  • София
  • Мнения: 3 581
Аз продължавам да имам проблеми с изпращането на thank you gift - отивам направо в играта. Така че не се сърдете - мога да пращам само енергия и други ask you gift. Не мога да получавам и снимки на костенурки и цветя, както и бях разпратила покани за банани, но от никой не получих, а съм сигурна, че хората пращат newsm78

# 50
  • София
  • Мнения: 4 177
Аз продължавам да имам проблеми с изпращането на thank you gift - отивам направо в играта. Така че не се сърдете - мога да пращам само енергия и други ask you gift. Не мога да получавам и снимки на костенурки и цветя, както и бях разпратила покани за банани, но от никой не получих, а съм сигурна, че хората пращат newsm78

И при мен е така вече втора седмица. #Cussing out

# 51
  • Мнения: 803
Всички го имаме този проблем...
Опитвам се да се реванширам като поствам на стената по-ценните награди (като плодове и камъни), ама друго си беше като можехме да пращаме thank you gift...

# 52
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Мафия - свърших с Атлантиса  bowuu, наградата е някаква спортна кола Bullet 44 OET с атака 99 и защита 116

# 53
  • Варна
  • Мнения: 98
Не мога да получавам и снимки на костенурки и цветя, както и бях разпратила покани за банани, но от никой не получих, а съм сигурна, че хората пращат newsm78

Този остров е много бъгав, току що разбрах защо не се получават цветята, костенурките и т.н. Получава ги човека, на който сте изпратили покана да ви помогне, а не вие. ooooh! Същото и с тези листчета за деня на благодарността, току що го пробвах с един фалшив акаунт, на който бях пратила покана да ми се изпрати такова листче и вместо да е в моята раница е в тази на фалшивия акаунт. Аз се усетих като удовлетворих 2 молби за цветя, а се появиха при мен, а аз мисията съм я направила веднага, когато я пуснаха, т.е. преди дни и не съм пращала други покани за цветя. Rolling Eyes

Нели, аз ти пратих  банан, но той си дойде при мен, а явно не при теб. Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 22 ное 2010, 23:57 от Гануша

# 54
  • София
  • Мнения: 3 581
Ей не ви е срам - да ми изядете така бананите Simple Smile)
Ми дайте да видим на кой какво му трябва и да се праща

Обаче май при мен не идва нищо - сега пратих 2 снимки и нали трябваше ако не отиват при комшията да дойдат при мен, ама нъцки

Последна редакция: вт, 23 ное 2010, 00:44 от NellyR

# 55
  • Варна
  • Мнения: 98
Ами незнам, при мен така се получава, също така и като искам енергия(манго) чрез Ask for gifts от един-два дни нищо не получавам, само едно-две, което е невъзможно, а от мен точно един-двама съседи само си искат енергия по този начин, така че при мен и за това важи. Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 172
Оправили са връщането на подаръцитеееее  Party

# 57
  • София
  • Мнения: 2 361
Оправено е положението с подаръците. Аз обаче от известно време не получавам никакви парчета от карти при копаенето по островите.  Sad А вие?
Така само ми остава да изразходвам енергия на кладенеца или като мятам въдица.

# 58
  • София
  • Мнения: 3 581
Мисля, че на тяхно място са сложили стръвта newsm78.

# 59
  • Мнения: 1 491
Острова

Не знам колко са оправили проблема с подаръците, но аз засичах - изпратих над 60 молби за снимки на костенурки, и гарантирано ми се върнаха между 40 и 50, а като заредиш мисията си стояха 3 от 10 до финалът й ...  #Cussing out  Е, ще ме прощават, ама кеш няма да дам за това. И без друго само на мен май нищо не ми дава кеш, освен като копая на някой остров ... Нито кладенец, нито сандък, пък съм го бая ъпгрейднала, днес ми "кихна" над 2000 стотинки ... Но не знам за какво са ми, като съм събрала над 2 500 000 от тях  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт