Игрите във Facebook - 4

  • 31 741
  • 530
  •   1
Отговори
# 15
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
запис  Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 4 178
Сандъчето ми пусна монетки и спря да се ъпгрейдва. Он няколко съседски острова ми пусна също парички - нищо ново там.

# 17
  • Мнения: 3 157
От блатото ми се падна 20 кеш...чак не мога да повярвам..не че не се харчат за отрицателно време,ама си е нещо:))))))

# 18
  • Мнения: 803
Аз засега успявам да тренирам само съседските пуйки... Делфини обаче - тцъ!
Иначе, много странно - както делфинът ми бе недостатъчно трениран и съответно не можех да отворя острова с горилите (където трябва да ги подкупвам с банани) сега ми е отключен..  newsm78

# 19
  • Русе
  • Мнения: 1 846
Айде и аз в темата,че всичко от тук научавам!
Ъпгрейднах си 2-3 пъти сандъчето и ми даде само монети.Сега гледам за пуйка вече помагаме и има нови острови.

# 20
  • Мнения: 21 455
Аз пък не си получавам цветята, изпратени от приятели за една от " пуешките" мисии. Twisted Evil

# 21
  • София
  • Мнения: 3 581
Аз засега успявам да тренирам само съседските пуйки... Делфини обаче - тцъ!
Иначе, много странно - както делфинът ми бе недостатъчно трениран и съответно не можех да отворя острова с горилите (където трябва да ги подкупвам с банани) сега ми е отключен..  newsm78

Делфините могат да се тренират от месидж центъра като се влезе в играта Peace

# 22
  • Мнения: 0
Много моля,ако може някой от време -навреме да разяснява новостите в кафето,че взе да става трудно за незнаещите английски.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 1 268
Аз пък нещо не схващам ролята на тези цветя,вече съм на последния от пуешките острови,остава една задача ,но като искам да отида на този остров,който и да е той,играта ми блокира,и там си оставам на 0 все.Та тези цветя,пращам на който поиска,но аз как да си поискам и за какво са ми?

# 24
  • Мнения: 21 455
И на мен ми ги изпращат, ама аз не ги получавам. Част от куест са, трябва да разпратиш искания до приятели, за да ти изпратят 10 броя.

# 25
  • Мнения: 195
И аз да се запиша. Ъпгрейднах си съндъка до максималното ниво (КАМЪНИТЕ МИ!!!) и сега си чакам големите награди от него.  Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 4 052
Mafia
Някой успя ли да активира промоцията за кухненския нож, който се взима чрез Cafe World? Аз имам такъв от стара комбинация между двете игри. Да не би, затова да не ми ми се отваря сега newsm78

# 27
  • Мнения: 803
Treasure Isle

Днес съм доволна - сандъчето ми даде dragonfruit. Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 3 581
Колко нива има това сандъче - аз го закъсах откъм камъни и съм ъпгрейтнала само 2 нива.
Днес пак нов строеж, то лошо няма, ама много лошо с това ограничение на маТряла

# 29
  • Spain
  • Мнения: 3 750
нали си ъпгрейдвате пристанището в италия за да си купувате ъпдейти ???

Аз съм позарязала Италия за малко, хабя си енергията на Атлантис, гоня златна звезда на 2 част.

А на острова си стоя на 9 снимки от седмица, нищо, че ми пращат постоянно  Twisted Evil
моя атлантис е мобилен- тоест може да се играе само от мобилен телефон  newsm78 аз ли нещо не съм разбрала или пак съм с лошия си мафиотски късмет Simple Smile
така де  нещо като запис! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт