Ноемврийчета 2005 - 30 тема

  • 45 993
  • 151
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 152
Здравейте.
Майче, страшна си.
Милейди и ти, нищо че се криеш.
Втората цитонамазка излезе втора група. Дори без лечение. Това е ужас - с тези лаборатории. Аз друго обяснение нямам. Ходихме на преглед при един професор в Плевен и той ми я взе. Пусна я в неговата лаборатория - има частна клиника с всичко необходимо в нея.
Кити още кашля, но се надявам да е и мине скоро. Днес и беше тържеството в градината. Не присъствах - на Павликени съм, а тя е с баща си във Варна. Не ми и разказа - на гости са и няма време да говори с мен. Малко ми е криво, но явно трябва да свиквам.
Май друго няма. Лека вечер.

# 106
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Бубе Hugрадвам се за резултата!
Нашето тържество е утре, роската много се вълнува и преживява за Дядо Коледа, дали е слушал достатъчно за подарък. Чудя се децата докога вярват в Дядо Коледа newsm78 Аз горе - долу на неговата възраст казах на децата в градината, че Дядо мраз е бай Стоян ( байчото) и учителките привикаха нашите Rolling Eyes

# 107
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Минавам набързо да ви пожелая весели празници!
Разглеждах снимките от партито във фейсбук, там и коментирах, затова сега няма да се повтарям.

# 108
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Росен имат варицела групата Sad

# 109
  • Мнения: 9 901
не се притеснявай, все някога трябва да изкара варицелата. Само го следи много да не се чеше, че на Деян му остана дупчица баш между веждите, и още една на видимо място.

# 110
  • Мнения: 1 288
весела коледа на всички! да сте здрави и щастливи!  Party

# 111
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Весела Коледа! Бъдете здрави и щастливи.

Анеле, споко... ще мине и ще замине...освен това по-добре през зимата, когато е с дълги ръкави и крачоли, та да не се чеше много.

# 112
  • Измир
  • Мнения: 641
Весела Коледа!

Здраве, щастие и късмет! Hug

# 113
  • Мнения: 592
С малко закъснение и от мен ВЕСЕЛА КОЛЕДА! Здраве и благополучие на всички - големи и мънички.

Ники остана много доволна от подараците на дядо Коледа, а относно това до кога вярват, струва ми се че до 6-7 години. Ники вече почна да се чуди защо дядото е бил градината и не и е дал подаръка, защо идва когато спи и т.н. куп съмнения вече и се натрупаха. Струва ми се че няма да е дълго още....

# 114
  • Мнения: 3 089
честита коледа и от мен. блага да е идващата година!

нашата коледа мина в плевен при свекърите. сега сме в русе при моите родители. голямо търкаляне пада. от едната кълка на другата кълка. толкова ми е скучно и сънливо, че думи нямам да опиша. децата получиха от дядо коледа една камара армагани (дядо мраз тепърва ще идва Wink), но май от никой не се впечатлиха твърде, при все, че всичко беше желано и уж много искано. най-смисленото за мен са камарата книги, които накупих и подарих уж от името на дядото, джуджетата, снежанката и там каквото още успях да измисля. ще имам да им чета поне месец. от дядо мраз още една камара ще простигнат, така че до март може би ще изкараме откъм четива. те самите май нищо не харесаха - петра туистъра и една електронна образователна игра от тойса гледа тия дни, но не твърде възторжено, а за тоя туистър се говореше ден и нощ поне от ноември насам. а за камен към момента нямам нищо като откритие. тая пожарникарска станция - тип къща, дето възлагах големи надежи на нея, никакъв интерес не пожъна. щорите за кола май са най-голямото ми попадение - купих им щори за кола - на нея с розовите пронцеси на дисни, а на него с мечо пух. харесаха ги. даже едната успяха и да я счупят, но вече е поправена. слава богу, поне филков хареса подаръка си - отпечатах 2ра малка книжка от семейните ни пътувания (мадрид-лисабон) и му подарих, и добавих и куфаро-раница на еър-уолк с габарити като за ръчен багаж. дай-боже още много да попътуваме заедно   Heart Eyes аз получих моряшки пуловер на ноа-ноа + гривни от новата колекция на лало, по които въздишам поне от месец. както казах наскоро - малко, но скъпи за мен подаръци буквално и преносно - исках си ги, но по онуй време (блузата още есента я гледах. сега вече я няма) нямах кеш да я финансирам, а гривната категорично ми е съвсем над бюджета - мислех да чакам да стане стара колекция и тогава да помисля редно ли е или не да си я купя. така че хубаво станаха подаръците ми. сега чакам дядо мраз и при мен да намине, и се надявам на още лаловски боклуци. тая година май към лало залитам с голям уклон - безсмислени вещи, но поне пък са красиви  Laughing
друго край нас ново няма. както казах - от едната кълка, на другата. и така до събота, когато се връщаме в софия без децата и се хвърляме в ремонта на стаята горе  Wink

# 115
  • Мнения: 9 901
весели празници и от нас  Hug
ние поколедно боледуваме на крак. Деян ходи на едно парти, два часа след което почна да подсмърча, после почна да се оплаква от какво ли не, накрая баш на Коледа се появи с пълзене в кухнята, защото го боляха краката. От него се зарази Ясен, накрая и аз взех да подсмърчам, та си уплътняваме голямата зимна ваканция  Twisted Evil Деян беше подготвен, че може и да не получи подарък от дядо Коледа, понеже нещо много взе да си прави оглушки напоследък. Та, двамата получиха по един мъничък подарък и радостта беше искрена  Blush ама честно казано, още не оспорва съществуването на дядо Коледа, но и не се интересува трайно от него. Може и заради климата да е. Трудно се поддържа зимно-коледно настроение въпреки килограмите курабийки, няколкодневното украсяване на елха, коледните песни и коледните книжки.
преди седмица попаднахме на значителни намаления в един магазин за играчки, та им взехме две метални колички хамър - изборът си беше техен, и много мъдро избраха еднакви коли в различни цветове. Та, те играят почти само с хамърите, няма нужда да мисля мащабно.

# 116
  • Измир
  • Мнения: 641
Маик, и при нас нямаше много радост при получаването на подаръците. Севи искаше рокля, но останала разочарована, защото в ДГ като разопаковали всички (носихме подаръците в ДГ), само тя не е имала играчка. Аз си мислех да добавя една малка гривничка със Зън–зън, но после я заделих за Нова Година. Оказа се, че и на другия ден не иска да ходи с роклята на градина, защото госпожата не им отваряла циповете отзад и даже им се карала да не идват така облечени  Crazy.
На Далия й се сля РД (на 23 декември) с Коледата. Подаръка си беше поръчан лично от нея - бебе с биба  Grinning. Получи и други интересни играчки, които бяха купувани под мой контрол.
Днес Севи си избра и едно кученце от тези, които се носят в чантички. Купихме го с уговорката да е за НГ.



Почерпете се за здравето на Далия. Цели 2 години ме радва това човече.

Пускам ви и малко снимки от скромното ни парти вкъщи.

http://olgarita.snimka.bg/family/dalya.558794.21885496

Последна редакция: вт, 28 дек 2010, 00:47 от olgarita

# 117
  • Мнения: 592
Тази сутрин се събудих именно с мисълта за Далия, че е рожденичка в тези дни. Да ти е жива и здрава малката сладурана Hug
Като разгледах снимките ми направи впечатление как пораснаха изведнъж децата, гледам Севи, че и другите  - на малки ученици вече ми приличат - високи...вече над кръстовете ни Heart Eyes

При нас играчките също бяха малко - Ники си пожела легло за куклите Барби с гардеробче. Не можах да намеря в комплект и за това се получиха 2 подаръка отделно. Искаше си ги и е много щастлива - луда игра пада. Моя приятелка след концерта от балета и подари и обзавеждане за баня (като награда за не до там доброто представяне тази година) и сега има пълно обзавеждане - хол, кухня, спалня, баня и тоалетна....+ гараж.  Оставя да намеря голяма къща или да поръчам да и сглобят в някои мебелен магазин по мои размери.  Иначе и аз накупих много книги от името и за сметка на роднини и познати, които проявиха желание да я надарят. Голяма радост и за мен и за нея, въпреки че точно книгите не ги възприема като подарък за Коледа.

Да попитам  - случайно някой да е решил да празнува Нова година в Трявна?

# 118
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Весела Коледа и от нас!
Олгарита, да ти е здраво момичето и все така да те радва!
Росен получи килим с улици и къщи и пътни знаци / това си беше поръчал / и разни книги, също и дъска с магнитни букви и цифри, поредния пластилин с формички и куфарче с маркери за рисуване. Доволен е - да же каза, че Дядо Коледа е донесъл повече , отколкото искал Wink

При нас тази седмица не е градинска, защото има една сборна група за цялата градина, НО пък за сметка на това снощи се появиха две мехурчета на Росен на гърдите с течност и си викам - варицелата ( групата е в карантина от миналата седмица ). До момента си стоят тези две мехурчета, няма други, но личната лекарка ми заръча да го заведа утре - според нея щял да се изрине дотогава, а и според нея си било варицела.
Сега може да ми се смеете, но пък с татито си работим за бебе ( няма нищо сигурно още )и сега съм в лека паника и всичко ме сърби ConfusedМайка ми ми казва, че съм карала няколко вида шарки, ама ... Thinking Ами притенено ми е, макар че съм наясно, че трябва да си изчакам и да видя какво ще е положението
Ами като ви казах, сякаш се надявам да ми поолекне Confused

# 119
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Вчера ходихме на док - ами варицела, с Пламен ще бъдем в карантина 20 дни - та ще чакаме Confused Що все по празниците сме болни не знам.
Весели празници на всички   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт