Aşk-ı Memnu-В очакване на Забранения плод скоро по бтв ~ 15

  • 57 311
  • 730
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5
Момичета,спокойна събота,ще се върна в неделя  отново на позиция txtloves smile3525
gospojata,не разбрах какво стана,защо всичко се разпада newsm78
 наистина ли това е краят на приказката,моля те,остани и sinq laguna я няма,защо ,защо newsm78

Последна редакция: сб, 20 ное 2010, 04:44 от 1957rumi

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226


Добро утро на всички. Да видим днес новините дали ще са по конкретни.

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226
http://www.ladyzone.bg/ladyzone-videos/video/1997316858-Zabranen … skoro_po_bTV.html

Е, ако все още някой не го е видял и се съмнява....

# 78
# 79
  • Варна
  • Мнения: 2 379
Добро утро Hug Hug Hug

Много сте ранобудни да не сте на работа

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226
Magosniwa, лично аз несъм. Уж започнах да пооправям кочината в къщи, ама сядам на една цигара пред компа и да видя кой се е събудил... Ти следиш ли Фатмата. И да попитам в коя серия /беше ми казала/ връщат Ефе във филма?

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226
В перлата май пак е имало война на тихия фронт. Боже, боже, както казват.
Някои хора не се ли умориха.....

# 82
  • Мнения: 3 409
Добро утр о и от мен Аз по принцип ставам рано не съм на работа но имам гости от друг град от вчера и се занимавам с тях Желая ви лек и приятен ден

# 83
  • Варна
  • Мнения: 2 379
Magosniwa, лично аз несъм. Уж започнах да пооправям кочината в къщи, ама сядам на една цигара пред компа и да видя кой се е събудил... Ти следиш ли Фатмата. И да попитам в коя серия /беше ми казала/ връщат Ефе във филма?
Фатмето не го следя
Значи и на теб ти липсва Ефе  Laughing Какъв е тоя сериал без него  Rolling Eyes Връщат го в другия сезон тоест в 125 епизод а в 136 се среща с Аслъ и Гювен го махат от сериала Ама новия сезон бтв не са го купили още  Confused

# 84
  • Мнения: 3 409
В перлата май пак е имало война на тихия фронт. Боже, боже, както казват.
Някои хора не се ли умориха.....

Ако знаех че така в темата за Перла  ще стане отдавна щях да се присъединя към тази тема Тук момичетата са много мили и дано си живеем все по хубаво тук на това местенце Благодаря ви момичета че ме приехте  newsm51 newsm51

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226
Не е възпитано да коментираме другите теми, исках сутринта да им пожелая добро утро - но се отказах.
Там изглежда не търпят инакомислещите. За мен това е позор. Ако някой не ти е симпатичен, не му отговаряй, но да обиждаш - нямаш право. Та ние сме непознати - в темите всеки може да се представя като някой друг и един съвет - не се обиждайте.
Magosniwa, липсва ни Ефе, разбира се. Аз прехвърлих на диагонал новите серии - видях, че го връщат, но много късно. Предполагам, че е имало натиск от турските фенове. Цял сезон - много бе...

# 86
  • Варна
  • Мнения: 2 379

Magosniwa, липсва ни Ефе, разбира се. Аз прехвърлих на диагонал новите серии - видях, че го връщат, но много късно. Предполагам, че е имало натиск от турските фенове. Цял сезон - много бе...
Натиск и спадане на рейтинга и затова го връщат

# 87
  • Мнения: 27
Здравейте момиченца Hug  Мариянка молбата за работа я пуснах вчера и ми я приеха ,а сега ще чакам да ме одобрят.В което се съмнявам да стане newsm78

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226


Къде сте sinq laguna, gospogata==

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226
anastasiq1, не се ли решиха вече тези проблеми от държавата?
викай господари на ефира....

Общи условия

Активация на акаунт