Къде водите децата събота и неделя

  • 26 775
  • 132
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 23 128
Фран Джонсън, много благодаря! Ще се разходим до там при хубаво време  Grinning Даже не ни е и далече.

# 91
  • София
  • Мнения: 6 724
Ах, че хубаво, Фран, благодаря за идеята!  bouquet
Трябва и до жп гарата да отидем, само се чудя докъде да се качим на влак - може би до Банкя, има ли ги още влаковете до там?

# 92
  • Мнения: 126
Идеята за самолетите е страхотна. Точно се чудех, къде може освен на летището да се видят.

# 93
  • София
  • Мнения: 39 890
Ах, че хубаво, Фран, благодаря за идеята!  bouquet
Трябва и до жп гарата да отидем, само се чудя докъде да се качим на влак - може би до Банкя, има ли ги още влаковете до там?
Има. Банкя и Перник може би са по-близките маршрути.

# 94
  • Мнения: 126
Някой беше питал за Тодоровден. Тук намерих това http://nationalhippodrome.com/

# 95
  • Мнения: 126
А някой да знае случайно, къде могат, ако въобще има, да се видят надуваеми балони, тези големите. Мерси!

# 96
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ах, че хубаво, Фран, благодаря за идеята!  bouquet
Трябва и до жп гарата да отидем, само се чудя докъде да се качим на влак - може би до Банкя, има ли ги още влаковете до там?
Има. Банкя и Перник може би са по-близките маршрути.
Стига да няма стачка на БДЖ-то....  Wink

# 97
  • Мнения: 373
Моля ви, дайте предложение къде да заведа моите деца. Дъщеря ми е на 3, синът ми не 1  newsm78 Много са ни сложни уикендите, така че да им е интересно и на двамата  Thinking

# 98
  • Мнения: 3 993
minana, не е лесна твоята. Синът ти е малък още, не виждам как ще му е интересно същото като и на кака му.   Simple Smile

Миналата събота водих дъщеря ми на театър. За тази съм й обещала да отидем до пазара да купим глина, наскоро се "запозна" с глината, сега й е по-интересна от пластелина, който вече е поомръзнал.

# 99
  • Мнения: 3 743
Моля ви, дайте предложение къде да заведа моите деца. Дъщеря ми е на 3, синът ми не 1  newsm78 Много са ни сложни уикендите, така че да им е интересно и на двамата  Thinking

а в зоопарка? всички деца обичат животните Hug

# 100
  • София
  • Мнения: 2 437
о, да, в зоопарка има за всеки по нещо Simple Smile

# 101
  • София
  • Мнения: 6 724
Зоопарка е много интересен, но честно казано през делнични дни е много по-приятно и спокойно, отколкото уикенда. Имах възможност да го оценя последната седмица, защото сме си вкъщи и щъкаме насам-натам.
Днес ходихме и в ботаническата градина - огромно пространство за разходки, доста спокойно, поне в делничен ден /май и уикендите не е много пренаселено/, и донякъде интересно за по-големите вероятно, може да разглеждат растителността - има надписи кое какво е. Simple Smile

# 102
  • София
  • Мнения: 1 335
Идете на Дендрариума на Витоша. Има езерца за правене на "пльок" с камъчета и за мятане на жабки, това на всякакви възрасти допада Simple Smile Има пътечки с надписи на дърветата, най-всякакви неща за събиране като почнеш от шишарки, през топчета от дърветата, камънаци до цветенца и т.н. Има беседки и пейчици, полянки за игра на открито, малко дървени люлки и катерушки, и е много красиво и идилично. Освен това през уикенда организират ето това: http://planiniihora.com/

# 103
  • Мнения: 19 355
В събота и ние ходихме в Ботани4еската. Разходихме се, няма6е по4ти никой. Малката и таткото влязоха в някаква оранжерия, която странно затваря едва в 15.30. Може би лятото 6те е по-интересно като се разлистят дърветата. Аз си я представях пове4е като ботани4еската в Бал4ик, но нямат много об6то.

Днес ходихме на Златните мостове. Прекрасно място. Може да се отиде до горе с кола, с мар6рутка, а може да се спре колата малко по-долу и да се ходи пе6а. Ка4вахме се до х. Артистите и мар6рутът е съвсем ок и за деца. Препоръ4вам.

# 104
  • София
  • Мнения: 6 724
... Може би лятото 6те е по-интересно като се разлистят дърветата. Аз си я представях пове4е като ботани4еската в Бал4ик, но нямат много об6то.
...
Аз също, от тази гледна точка е малко разочароваща, по-скоро е удобна заради голямото пространство и спокойствието.

Общи условия

Активация на акаунт