За афишираните извънфорумни отношения...

  • 10 639
  • 298
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 230
Ох,моли ВИ дами...хвърлихте ме в размисъл Thinking Thinking...има хора/като мен/,които у форума се забавляват и насериозно нищо не взимат....Важно е да се съмняваш  Whistling

# 271
  • София
  • Мнения: 18 679
Изпуснах ви нишката smile3507 Днес много работих, уморена съм и не мога да схващам написаното, все едно ми говорите на развален испански Laughing

Ази, за едно не си права - наистина не на вси4ки им е ясно за какво става въпрос, още по-малко от детската градина. И на мен ми е смешно, когато хората си имат някакви виждания за нещата и вярват, 4е вси4ки други хора имат същите виждания, просто защото няма как да е ина4е, но - ей на, не е така. Няма как да те убедя относно субективни факти на душевните преживявания, така 4е просто приеми казаното от мен като истина, която не се нуждае от доказване. Ако искаш, разбира се Simple Smile

# 272
  • София
  • Мнения: 12 693
Azzy Разбира се, но моят въпрос е къде е границата на общоприетото и то когато се сблъскват разни хора от разни кръгове както се случва тук. На мен ми се струва, че много потребители приемат, че останалите афишират нещо и парадират с него само, защото наличието въпросното нещо ги дразни. Дали ще е контакт, придобивка или друго. И го казвам, защото вярвам, че и аз мога да отличавам проявите на комплекси от останалите.

Надпреварата приключи и имаме победител, който не е Бояна  Laughing

Всъщност, Бояна..., това нали е истинското ти име, що така си се афиширала Joy
Защо ли? Версиите по въпроса биха ми били много любопитни.

# 273
  • София
  • Мнения: 18 679
Защото си искала да бъдеш Белинда, ама е било заето Mr. Green

# 274
  • София
  • Мнения: 3 474
За да дам прост пример, ще ти кажа, че ако се явиш в центъра на село Долно нанагорнище и се заковеш насред площада за половин час, повече от нормално ще бъде да те попитат няколко пъти коя си, какава си, кого чакаш, откога чакаш и защо го чакаш това, което чакаш.
Но ако направиш същото на площад "Гарибалди", ако ще и 24 часа да прекараш там, едва ли някой ще се заинтересува от всичко това.
Затова, Бояна, аз упоменах малко по-рано, че подминавам такива прояви, които от моя гледна точка са неуместни, но от гледна точка на употребяващия ги са съвсем нормални, а понякога са целенасочени и мотивирани, нядявам се няма да ме попиташ какви са им мотивите, упоменати са няколко мои поста по-назад.

А дори и в детската градина се яввяват децата и се хвалят едно на друго "а пък, ако искате да знаете, ние с Мимето вчера бяхме у тях на гости".

Афиширането, фамилиарниченето и прочие явления или социални механизми не са плод на моето въображение, колкото и да се опитвате да ме убеждавате в това.
Аз просто го знам.

# 275
  • Мнения: 4 586
Защото си достатъчно известна с името си, и в още в един форум е пренебрежимо мъничка добавка, не си струва да си измисляш ник.
п.п. но темата не е за теб.

# 276
  • София
  • Мнения: 18 679
Афиширането, фамилиарниченето и прочие явления или социални механизми не са плод на моето въображение, колкото и да се опитвате да ме убеждавате в това.
Аз просто го знам.
Да, разбира се, това е сигурно. Аз написах само, 4е тези явления не са характерни и присъщи за абсолютно всеки 4овек. И аз просто го знам.

# 277
  • Мнения: 81
Опитвах се да си спомня защо симпатизирам на Azzy. В тази тема се сетих.
Бояна явно е много вкусна, щом почти цял подфорум я дъвче...

# 278
  • София
  • Мнения: 3 474
Ами аз се съобразявам с моя собствен модел на поведение и общуване.
А по отношение на останалите типове, вече казах, че проявявам толерантност и дипломатичност, по няколко причини, едната е, че съм съвсем наясно, че не мога да превъзпитам целокупния български народ, нямам и такава амбиция, втората е, че за някой друг един такъв коментар би бил обиден, а аз освен всичко не обичам да засягам хората без причина.

Белинда ти написа, че някои хора имат някакви виждания за нещата и си мислят, че всички имат същите виждания и на теб ти било смешно.
Аз ти отговарям, че не става въпрос за мои лични виждания , а за обективни явления, без значение дали някой е наясно, че те съществуват или не.
Никъде не съм казвала, че са присъщи на всеки.

# 279
  • София
  • Мнения: 12 693
Афиширането, фамилиарниченето и прочие явления или социални механизми не са плод на моето въображение, колкото и да се опитвате да ме убеждавате в това.
Многократно се съгласих с това. Не говоря лично за теб, но както тези неща са факт, така е и факт честото им привиждане там, където ги няма. /Не от теб или някого конкретно, имперсонално говоря/:peace:

Защото си достатъчно известна с името си, и в още в един форум е пренебрежимо мъничка добавка, не си струва да си измисляш ник.
п.п. но темата не е за теб.
Прав си, че не е за мен. Опитах да се пошегувам в отговор на шегата на Пумукъл. Виж предположението на Белинда е най- близо до целта. Grinning

pronobis  Joy Joy Joy

# 280
  • Мнения: 10
За мен е странно да придаваш някакво специално значение на толкова обикновени неща като това  да си пил или ял или просто да си срещнал някого накъде. Не виждам  с  какво това
 би обогатило която и да е дискусия.  Такова поведение е признак на ниско самочувствие и отчаяно желание да получиш нечие одобрение, та било дори и това на някаква въображаема аудитория. По този начин си придаваш някаква значимост, която всъщност нямаш, помага ти да се изживяваш като последна инстанция. Всички тези характеристики ги виждам у някои потребители и да, Жозефина и Mинзухар са сред тях.

# 281
  • София
  • Мнения: 3 474
Бояна, аз отговарях на Белинда.
На теб отговорих за обективните параметри на поведение в социум с много широки параметри на потребление- отговорът е широки граници и толерантност и дипломатичност, отново в граници.

Защото в онзи ред на мисли с примерите, които дадох малко по-рано, ако някой потребител сметне за съвсем резонно да ме попита какъв е цвета на долните ми гащи, аз ще сметна, че е излязъл от границите на личната ми толерантност и дипломатичност, защото и те си имат граници, колкото и необятни да са те.

пронобис, ако трябва да съм откровена докрай, ще ти призная, че Бояна е името на дъщеря ми и тази, нашата много често ме провокира да я изпращам да си облича пижамата, да си мие зъбите и да заминава в леглото, вместо да ми философства из форумите до посред нощ Simple Smile

# 282
  • Мнения: 5 370
Ай стига беееее, мама ви Кенга се е преродила зад поредното прокси???
Ето, това е новина! Laughing

# 283
  • Мнения: 10
Сетих се и друга характеристика - на тези хора винаги работата им, децата им, почивките им, приятелите им, мъжете им са дъ бест, никой друг не може да се мери с тях.......като се замисля - това е ССФ.

# 284
  • София
  • Мнения: 2 623
Сетих се и друга характеристика - на тези хора винаги работата им, децата им, почивките им, приятелите им, мъжете им са дъ бест, никой друг не може да се мери с тях.......като се замисля - това е ССФ.

 Peace

Ако наистина е така ... искам да съм ССФ ако може  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт