"Дързост и красота" - тема 65:"Вземи си бебето, дай ми съпруга..."

  • 31 870
  • 722
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 400
Райна ми е любимка зарад други нейни качества
Няма нито едно Naughty

Цитат
Както видиш противоречие няма, нЪл тъй Гошко  Crazy
Напротив,при теб доста често забелязвЪм противоречия Naughty

Цитат
Давай сега по темата, а именно Брукасита Mr. Green
Точно така.Брук е Главната Героиня и само тя е по темата Naughty

Цитат
П.П. Освен тУЙ научи се да слагаш интервали след тези запетайки
Не съм от стадото и съм твърдо против интервалите след запетайки Naughty
Много неподредено стои Naughty Naughty Naughty Naughty

# 61
  • Мнения: 2 592
Ох, тези сценаристи вече съвсем ни взеха за мезе  ooooh!
Сега пък 8-9 месечно бебе усещало инстинктивно къде било мястото му  Shocked
И било усещало кое било неговото семейство  hahaha
А още по-смешното е, че има "нЕкои хора", които също го вярват и се връзват на пързалките на сценаристИтИ

Тейлърита както винаги е много красива, нЕкои руси особи бледнеят пред нея (както винаги  Crazy)

# 62
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Брук и Ридж се събуждат в добро настроение. Той казва, че се чувства щастлив. Не може да повярва, че мечтите му ще се сбъднат.  Брук обаче е притеснена за Бриджит. Дъщеря ѝ е била сигурна, че нещата този път ще потръгнат. Идват Ар Джей и Хоуп, които подканят майка си да побърза, защото ще ги води на Биг беър на фестивал на ябълката.

                                             
В Биг беър Тейлър също е в добро настроение. Пита Рик дали винаги сутрин кафето е толкова ароматно. Казва, че Джак също е спокоен. Рик я пита дали е убедена, че ще може да преодолее факта, че Джак е свързан с майка му. Тейлър не иска да говорят по този въпрос.
                                             
Ник продължава да се моли на Бриджит. Тя въздъхва и го уверява, че винаги ще го обича, както и той вероятно я обича по негов си собствен начин. Той не иска да приеме, че раздялата е единственото решение. Готов е да се бори за този брак. Бриджит е убедена, че заслужава по-добър брак, че не може да се примири с нещата както са сега. Уведомява Ник, че вече е говорила с адвокат и го моли да не се противопоставя.
                                               
Рик подмята на Тейлър, че може би Джак под въздействие на ДНК-то се нуждае наистина от биологичната си майка, както от своите братя и сестри. Това засяга Тейлър- какво иска да каже, че е лоша майка ли? Рик й казва, че Брук с децата ще дойдат след малко, това разлютява Т4ейлър, че не я е предупредил. Рик предлага да направят експеримент-да оставят Джак с децата и Брук, за да видим как той се чувства с тях, дали се разбират. Тейлър въздъхва.
                                                         
Ридж предлага на Бриджит да я отведе в Биг беър, за да се разведри малко.
                                                       
Брук е развълнувана, че Тейлър и Рик й предлагат по-близо да общува с Джак. Тихо Тейлър пояснява, че иска той да бъде щастлив.
                                       
Ридж обяснява на майка си, че Брук няма нищо общо с промъкването на Дона при Ерик. Стефани го поглежда невярващо. Той продължава, че двамата са си обещали да не допускат нещо, каквото и да е, да помрачи отношенията им. Дори планират сватбата си.
                                           
Брук е все още много впечатлена от позицията и признанието на Тейлър.
Бриджит и Оуен се срещат. Той се опитва да й обясни, че наистина е влюбен в Дона, но тя е изцяло посветена на Ерик. Казва й, че ако не е бил той, баща й е нямало да е жив сега. „Какво искаш, да ти благодаря ли?” – сопва му се Бриджит. –„Обзалагам се, че ти си като моя съпруг. Винаги там, където трябва да се спасява някой и нещо, симпатичен, очарователен и сладък. Но по-добре ме остави на мира”
                                             
Рик, Тейлър и Брук наблюдават как Хоуп си играе с Джак, той весело гука и се забавлява и това ги разсмива. След малко Тейлър се натъжава- защо и тя не може да направи сина си толкова щастлив.
Оуен не си тръгва. „Ти мразиш мъжете, аз мразя жените, ще стоим тук и ще се мразим един друг.”
Ридж съобщава на Стефани, че Ник е наранил Бриджит отново. „Той е пълен неудачник!”- заключава той. Майка му му припомня, че Бриджит донякъде сама си е виновна, защото е била напълно наясно с чувствата на Кейти към Ник. Но допълва, че и от страна на Кейти не е било честно, защото Бриджит й е спасила живота.
                                                       
Рик извежда децата навън. Брук забелязва колко изтощена изглежда Тейлър и й съчувства.
Тейлър признава, че е търсила съвет от книгите си, от специалисти, но не се получава да има връзка с Джак. Затова, тъй като го обича, тя иска да сложи нуждите на детето на първо място. „Синът ми е нещастен заради мен. Аз го обичам. Той е моето дете. Обичам го с всичко в мен, колкото  обичам другите си деца, но това е просто… - това не е достатъчно. Страхувам се от връзката, която имаш с него. И всичко това безпокойство и това притеснение, и това напрежение и постоянното съзнание, че той  усеща. Знам, че  се чувства в тялото ми, когато се опитвам да го утеша и да го взема. Мога,   мога да го почувствам. II зная, че имам  напрежение в тялото ми.  И тогава той започва да плаче, знам какво трябва да направя, но след това не мога да го направя. А той, той плаче повече. И се опитвам да го утеша, и нищо не се случва. Той ще става все по-зле и по-зле. Искам да кажа,  ..че първите години от живота на бебето са толкова критични. Аз съм в  низходяща спирала и  не искам да го взема при мен…”
Брук обещава да обича бебето с цялото си сърце.

# 63
  • Мнения: X
Ама Хоуп верно е бавноразвиваща....И Ар Джей вече я размина на години....    Joy
С това темпо скоро ще трябва да му вика батко...

# 64
  • Мнения: 400
Ама Хоуп верно е бавноразвиваща....И Ар Джей вече я размина на години....    Joy
С това темпо скоро ще трябва да му вика батко...
"Това ли беше кулминацията на серията" hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Ехххххх,,,,,,,,,,,,,,,,,,,поредната неудобна серия за някои слаби сърца hahaha hahaha hahaha hahaha
И по тоз повод изглежда пак ще си мълчим днес hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Хайде Сега да видим какъв е КУРонният номер,за да излезете от неприятната ситуация и да избутате до утре hahaha hahaha hahaha
Предлагам някУЙ госпожици да разкажат серията от.............там гдето са hahaha
"супер"георги да разкаже серията от америка hahaha hahaha hahaha
и заедно с красимирка да повторят за 6969696969 колко сватби има Брук hahaha hahaha hahaha
Ще се заформи изтъркана "дискусия" и ще избутате до утре hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Еййййй таз Джукла как се издъни днес hahaha hahaha hahaha Сценаристити не спряха да се гаврят с нея hahaha hahaha hahaha hahaha
Колко много истини казА в една серия тая смотла hahaha hahaha hahaha hahaha
А Брук както винаги беше абсолютно невинна и нищо неподозираща Heart Eyes рик беше планирал всичко Naughty
И хич някУЙ персони да не разправят кък Главната Героиня откраднала детето или колко жертвоготовна била Убийцата hahaha hahaha hahaha
Щото видяхме,че тя нямаше да се съгласи #2gunfire
Добре,че рик й даде акъл #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
"Друго си е като го гледаш по бг епизодите" Crazy "Толкова много неща ти стават ясни" Crazy

# 65
  • Мнения: 1
Още от тези реплики между Бридж и Оуен си личи, че ще се вземат.

# 66
  • Мнения: 2 592
Още от тези реплики между Бридж и Оуен си личи, че ще се вземат.

Дааа, свалката си беше очевАдна, припламнаха искри  Crazy
А аз пак не съм разбрала, че в бъдеще щели да се вземат и тъкмо се чудИх днес, дали няма да се залюбят тез гълъбчета  Joy

# 67
  • Мнения: X
Ама Хоуп верно е бавноразвиваща....И Ар Джей вече я размина на години....    Joy
С това темпо скоро ще трябва да му вика батко...
"Това ли беше кулминацията на серията"

Ами за мен това беше най-фрапиращото....то от раждането на Джак вече мина година , а Хоуп още е на 5-6 годинки,май на толкова беше и като се роди Ар Джей...    Joy

Колкото до жертвоготовността на Тейлър да се откаже от детето си ,за негово добро, вече го коментирах няколко страници по-назад.Дори май беше на първа страница...
Искаш пак ли?

Тейлър разбира ,че личните й проблеми с баба брукаситка й пречат да приеме детето .Това ,че брук е биологичния донор по някакъв начин създава напрежение и това се отразява на отношенията й с детето.
И за негово добро, за да може това дете да се гледа спокойно и без илишни нерви ,тя ЖЕРТВОГОТОВНО СЕ ОТКАЗВА ОТ попечителството,доколкото разбрах.
Не видях нищо неудобно,нито неприятна ситуация .А само една отчаяна майка,която пренебрегна себе си ,за да е добре на детето й!   Peace

# 68
  • Мнения: 2 592

Не видях нищо неудобно,нито неприятна ситуация .А само една отчаяна майка,която пренебрегна себе си ,за да е добре на детето й!   Peace

И аз не видОх нищо, което да показва Тейлърита в грозна и неблагоприятна светлина  newsm78
Както винаги мисли първо за другите и после за себе си  Flutter
Цялата ситуация беше доста смешна и пародична, уж да повЕрваме колко добре му било на Джак с баба му Брук и бавноразвиващата се Хоуп барабар с Ар Джей дето прилича на Брук на млади години (разбирай на кюфте  Crazy)
Моето дете като се чувства добре с братовчедите си и иска винаги да играе с тях, значи ли, че има вътрешно усещане, че мама не го обича и не може да го гледа добре  hahaha hahaha hahaha
Както казах сценаристИтИ  явно за много глупави ни мислят с тез вътрешни усещания на бебето  hahaha hahaha hahaha
А най-смешното е, че нЕкУИ хора им се връзват  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 69
  • Мнения: 6 555
Честно казано Джак изглежда също толкова малоумно, колкото "сестра си" Хоуп  Crazy Дано поне по развитие да я изпревари и да не прилича на 18 години на 5-6 годишно момченце.  Peace Но това е нормално, съдейки по биологичните родители на детето  Mr. Green
Тейлър днес отново прояви благородство, да видим обаче пишманмайката как ще си изиграе козовете пред Ридж  Thinking
Оуен нали се жени за Джаки, значи нищо няма да излезе между него и Бриджитката, освен това че ще й направи дете  Mr. Green

# 70
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
ПРЕДСТОИ:
Бриджит си събира нещата.Ник я моли да не го напуска, но тя не иска  да остане при него след изневярата му. Казва му, че е имала съмнения още преди да се съберат отново, но не е послушала гласа на разума. Ник продължава да я моли да остане. Тя му казва, че винаги ще го обича, както и той нея, но не могат да бъдат заедно. Рик измисля план да събере Брук и децата ѝ с Тейлър и Джак в хижата на Биг беър. Тейлър не знае за плана.
Брук пита Тейлър и Рик дали искат тя да остане майка на Джак. Тейлър не иска да се откаже от правата си, но желае щастието на сина си. Обяснява, че кръвната връзка не прави Брук по-добра майка от нея, но признава, че не може да даде на Джак онова, от което той се нуждае.Брук разбира нежеланието на Тейлър да я допусне в живота на Джак и казва на децата си да му дават играчките си, докато Тейлър я наблюдава. Рик я уверява, че това положение няма да трае вечно.Тейлър се чуди защо Джак не е така щастлив и спокоен с нея и защо не е успяла да се сближи с него като  Брук.
Бриджет отива сама на ресторант и вижда там Оуен. Ядосана, тя хвърля питието си върху него и го обвинява, че е спал със съпругата на баща ѝ в собствената му къща. Оуен сяда при нея, но тя му казва да си тръгне, защото губи апетита си от него.
Тейлър се прибира от Биг беър и казва на Ник как се е забавлявал Джак с Хоуп и Ар Джей. Ник смята, че той трябва да прекарва повече време с други деца.Тъй като състезанието с Брук я е накарало да започне да се подценява, тя не е успяла да даде цялата си обич на Джак. Затова иска да сложи край на порочния кръг. Ник няма нищо против ако тя иска да се оттегли от задълженията си на майка за година-две.
Брук си припомня деня на Биг беър с децата си. Ридж се възхищава на нейната любвеобилност към децата. Той ѝ разказва, че е помогнал на Бриджет да се изнесе от къщата на Ник. Бриджит идва да търси Брук и заварва Кейти в дома ѝ. Тя е изненадана, че Кейти още не се е пренесла при Ник. Кейти ѝ признава, че двамата с Ник дори не могат да се погледнат, защото той обича Бриджет. Бриджит ѝ казва, че няма да се върне при него.
Тейлър се връща разплакана при рик и му разказва колко трудно ѝ е било да се откаже от Джак. Тя се тревожи, че Ридж няма да се привърже към него, защото мрази Ник. Рик я уверява, че Брук ще убеди Ридж да го приеме.
Кейти идва при Ник и го заварва, излязъл на въздух във вътрешния двор, защото нощта е топла.Тя му казва, че е била на преглед и бебето е добре. Ник ѝ съобщава, че Бриджит се е изнесла и иска развод. Кейти му предава думите ѝ, че се надява тя да се пренесе при Ник и обяснява колко добра е Бриджит и как мисли за всички, освен за себе си. Ник е изненадан.
Ник и Кейти се събуждат заедно след любовна нощ.Той ѝ предлага да се пренесе при него и да заживеят като едно семейство. Тя приема.
Кейти разказва на Бет, че е прекарала нощта с Ник. Тя се радва, но я пита дали е сигурна какво иска. Кейти се тревожи само от реакцията на Брук. Бет ѝ казва, че не може да очаква от Брук да се радва, след като двамата с Ник са наранили Бриджит.
Дона е зарадвана, че Ерик е в по-добро здраве. Той ѝ казва, че е научил от лекаря за дългите часове, които тя е прекарала до леглото му в болницата и съжалява за начина, по който Стефани я е изхвърлила от къщата. Ерик ѝ показва едно списание с нейна снимка с  Оуен в  Париж, в което той е представан като новият мъж в живота ѝ. Въпреки протестите на Дона, Ерик приема флирта ѝ с Оуен като предателство.
Дона моли Ерик на колене да ѝ даде още един шанс.

ПО-НАТАТЪК: Пам праща отровна змия на Дона, но тя ухапва Маркъс.

# 71
  • Мнения: 633
И все пак някой ще ме светне ли:

1. Коя поред ще е тая сватба на брукасита и Рич
2. Коя поред ще е тая сватба на брукасита въобще

# 72
  • Мнения: 6 555
И все пак някой ще ме светне ли:

1. Коя поред ще е тая сватба на брукасита и Рич
2. Коя поред ще е тая сватба на брукасита въобще


Дори аз като виден математик не смея да твърдя с точност коя е, но със сигурност е двуцифрено число  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 907
И все пак някой ще ме светне ли:

1. Коя поред ще е тая сватба на брукасита и Рич
2. Коя поред ще е тая сватба на брукасита въобще

1.Щеше да им е сватба № 5, но няма да може да се състои, защото Фийби ще умре. След няколко месеца в крайна сметка ще се оженят, но бракът им ще се окаже невалиден. После пак ще се оженят и този път ще е валиден. Значи им стават 6. Crazy
2.На Брук това щеше да й е сватба №11 изобщо. Но, както казах, няма да успеят да се оженят сега и 11-ят й брак ще е чак няколко месеца по-късно. И 12-ят е този, който в момента вече около година им тече в американските серии. Уау... 12! Crazy

# 74
  • Мнения: 2 592
СуперГеорги, имаш ли представа след колко време (изразено в БГ серии или месеци) милинкото ми сладко Фийби ще умре  Sad

Общи условия

Активация на акаунт