Мъж с диадема?...

  • 6 248
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
На мен пък не ми харесва и не го приемам, както и налакиран мъж.

# 16
  • Мнения: 4 371
Е, това с лака си е гейско. Пък който каквото ще да ми разправя за метросексуални мъже и т.н.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 858
Az пък много им се кефя. Изобщо не е гейско. И Мариян (ББ)ходи с диадема - много е готин така Mr. Greenсамо да не беше толкова кльощав.
  е те тва е!

е аз така мисля

на мен пък мъжете с диадеми ми харесват  Blush - е, не баш заради диадемите...то пък как го казах  ooooh!

# 18
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Е, със всичко се свиква. Ще свикнем и да гледаме мъже с диадеми. Ако на някой мъж така му харесва, нека да си ходи така. Все пак живеем в свободна страна Laughing

# 19
  • Мнения: 7 186
Готино е, на мен ми харесва. Sunglasses

# 20
  • Мнения: 1 234
и аз съм виждала такива мъже,даже един приятел лятото беше с диадема.Определено му отива,както и на повечето,ама ми се струва странно Rolling Eyes.А това с лака въобще не ми се нрави Naughty

# 21
  • Мнения: 2 792
 Като седи добре ми харесва, като не му отива на някой, не ми харесва.

 

# 22
  • Мнения: 3 251
Присвоиха ни обеците , епилаторите , диадемите , лаковете ...Не остана много за нас , а ние само едни панталони , ооооо ами и полите - шотландците !!! А виж превръзките предполагам ,че всяка от нас би им ги предложила , ама за тях едва ли ще има навити ?!

# 23
  • Мнения: 7 640
А виж превръзките предполагам ,че всяка от нас би им ги предложила , ама за тях едва ли ще има навити ?!
моля, моля, един пубер, когото познавам,  беше решил да си слага от най-тънките превръзки в маратонките, защото много му се потяли краката Joy Joy Joy

# 24
  • Мнения: 4 915
Не ми прави особено впечатление. По-скоро ми харесва - ако диадемата не е моден аксесоар - лъскава, цветна, релефна, къдравка и прочие измишльотини, ами си е на главата по предназначение - да държи косата.

# 25
  • Мнения: 6 993
Обичам дългокоси мъже...обаче тия с геловете и с диадемките, направо нямат нищо мъжко в себе си и съответно хич, ама хич не ме привличат Sick

# 26
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Зависи. На някои им отива диадема, на други не. Нямам нищо против тази джаджа върху главата на мъж.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 326
Не ми харесва мъж с диадема.

# 28
  • Мнения: 671
Да тя тази тенденция е отдавна
Съпруга ми наси вкъщи моята за да не му пада косата в очите но не успя да се навие да излиза с нея  Laughing
Иначе в самото начало ми беше странно сега ми е все тая

# 29
  • Варна
  • Мнения: 956
Зависи. На някои им отива диадема, на други не. Нямам нищо против тази джаджа върху главата на мъж.

И аз така мисля  smile3521

Вчера видях един мъж ( на около 20-25г) с диадемка, изрусен, със спирала на миглите и сини лещи  #Crazy Е, чак толкова не харесвам.... Naughty

Общи условия

Активация на акаунт