Странна менструация

  • 16 957
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 190
Здравейте,
и аз имам проблем с моята менструация, при мен от едно известно време в началото и в края менструацията ми е с кафеникав цвят, като да кажем само 1 или 2 дена е с червен цвят. Ще се радвам, ако споделите от какво може да е. Simple Smile

i na men mi se e slu4valo parviq den kogato mi doide cikala

Това от което се притеснявам аз е, че през почти цялото време, докато ми тече менструацията ми е такава. Знам, че е нормално в началото и в края да е така, защото се чисти,  но тогава става въпрос за не повече от 1 ден в началото и ч ден в края.

# 16
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Здравейте,
и аз имам проблем с моята менструация, при мен от едно известно време в началото и в края менструацията ми е с кафеникав цвят, като да кажем само 1 или 2 дена е с червен цвят. Ще се радвам, ако споделите от какво може да е. Simple Smile

i na men mi se e slu4valo parviq den kogato mi doide cikala

Това от което се притеснявам аз е, че през почти цялото време, докато ми тече менструацията ми е такава. Знам, че е нормално в началото и в края да е така, защото се чисти,  но тогава става въпрос за не повече от 1 ден в началото и ч ден в края.

Оказва се, че не само аз имам този проблем, като на мен това ми се случва за първи път този месец и всъщност не бях сигурна това да го броя ли за цикъл или не още повече, че предишния месец, когато уж трябваше да ми дойде беше същото, ама само за 2 дни и аз си помислих, че не е цикъл, а сега си е 4-5 дни такова...
какво се оказа, че е, разбра ли... аз съм в сряда на преглед и ще видя какво ще ми кажат, но ми се стори много странно и най-вече притеснително...

# 17
  • Варна
  • Мнения: 190
Здравейте,
и аз имам проблем с моята менструация, при мен от едно известно време в началото и в края менструацията ми е с кафеникав цвят, като да кажем само 1 или 2 дена е с червен цвят. Ще се радвам, ако споделите от какво може да е. Simple Smile

i na men mi se e slu4valo parviq den kogato mi doide cikala

Това от което се притеснявам аз е, че през почти цялото време, докато ми тече менструацията ми е такава. Знам, че е нормално в началото и в края да е така, защото се чисти,  но тогава става въпрос за не повече от 1 ден в началото и ч ден в края.
Оказва се, че не само аз имам този проблем, като на мен това ми се случва за първи път този месец и всъщност не бях сигурна това да го броя ли за цикъл или не още повече, че предишния месец, когато уж трябваше да ми дойде беше същото, ама само за 2 дни и аз си помислих, че не е цикъл, а сега си е 4-5 дни такова...
какво се оказа, че е, разбра ли... аз съм в сряда на преглед и ще видя какво ще ми кажат, но ми се стори много странно и най-вече притеснително...
Ами понеже аз ходих вече на лекар по друг въпрос сега мога да си взема направление за АГ чак към 13 септември. Първия път когато забелязах това наистина беше 1 ден в началото и 1 ден в края и тогава АГ ми каза, че е нормално и това е от изчистването. Simple Smile Пиши да кажеш какво ти е казал АГ-то, ако е нещо сериозно да ходя на частно. Силно се надявам обаче да не е. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 142
Аз имах същия проблем в началото и края на цикъла но вече се нормализира не съм ходила по доктори от само себе си.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 190
Аз имах същия проблем в началото и края на цикъла но вече се нормализира не съм ходила по доктори от само себе си.
До колкото знам и както вече казах в началото и в края е нормално, но когато става дума за това през цялата менструация тогава вече не е.

# 20
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
бях на лекар и се оказа, че имам задържан фоликул...май каза кистозен фоликул и за това е бил такъв цикъла, като то всъщност не е било и цикъл....успокои ме, че скоро ще ми дойде и да не се притеснявам...

# 21
  • Мнения: 6
Здравейте! От много време чета постовете най-накрая се реших и аз да питам нещо  Embarassed Незнам  дали това е правилната тема по която трябва да напиша това. Ако трябва да преместя поста си кажете  Embarassed
Всичко започна миналата година, когато решихме да започнем бебеправенето. Всичко вървеше супер, но дойде лятото юли месец и на ме не ми дойде М. Веднага помислих че се е получило и много се  зарадвах. Уви правих 4 теста отрицателни. Отидох на доктор тя ми каза че нямало но що притеснително , имала съм тънки стени на матката водна кистичка( която не била страшно нещо ) изписа ми Ясмин - и ми дойде. Пих го три месеца,  за да ми де стабилизира М. Всичко след това беше наред ,продължихме с бебеправенето, но отново до това лято.
Трябваше да ми дойде на 21.08 но не ми дойде изчаках някой друг ден ,за да съм сигурна  че няма след 2-3 дни да ми дойде. Докато чаках започна да ме боли ниско доило , кръста , гърдите , главата много се изморявах , постоянно ми се спеше. И започнах да се надявам че наистина можа да се е получило, защото бяхме правили секс деня преди овулацията, в деня на овулацията и деня след. Направих си два теста и уви  Cry пак една чертичка.
 Ще отида на доктор след почивните дни , но исках да пиша. На Някой може да му се е случвало подобно нещо.

Извинявайте , че е толкова дълго  Simple Smile благодаря   bouquet

# 22
  • Мнения: 142
i Miki и ние правихме дълги опити за бебе (най-накрая и ние вече имаме бебче) аз само че имах хормонален проблем.Това което казваш че  "   Докато чаках започна да ме боли ниско доило , кръста , гърдите , главата много се изморявах , постоянно ми се спеше. И започнах да се надявам че наистина можа да се е получило, защото бяхме правили секс деня преди овулацията, в деня на овулацията и деня след. " няма да го усетиш още веднага симптомите се проявяват малко по- късно

# 23
  • Варна
  • Мнения: 190
бях на лекар и се оказа, че имам задържан фоликул...май каза кистозен фоликул и за това е бил такъв цикъла, като то всъщност не е било и цикъл....успокои ме, че скоро ще ми дойде и да не се притеснявам...
Извинявай,  но не успях да разбера фактически фоликула не е изхвърлен по време на това течение или е бил задържан и затова е било с такъв цвят?

# 24
  • Варна
  • Мнения: 190
Здравейте! От много време чета постовете най-накрая се реших и аз да питам нещо  Embarassed Незнам  дали това е правилната тема по която трябва да напиша това. Ако трябва да преместя поста си кажете  Embarassed
Всичко започна миналата година, когато решихме да започнем бебеправенето. Всичко вървеше супер, но дойде лятото юли месец и на ме не ми дойде М. Веднага помислих че се е получило и много се  зарадвах. Уви правих 4 теста отрицателни. Отидох на доктор тя ми каза че нямало но що притеснително , имала съм тънки стени на матката водна кистичка( която не била страшно нещо ) изписа ми Ясмин - и ми дойде. Пих го три месеца,  за да ми де стабилизира М. Всичко след това беше наред ,продължихме с бебеправенето, но отново до това лято.
Трябваше да ми дойде на 21.08 но не ми дойде изчаках някой друг ден ,за да съм сигурна  че няма след 2-3 дни да ми дойде. Докато чаках започна да ме боли ниско доило , кръста , гърдите , главата много се изморявах , постоянно ми се спеше. И започнах да се надявам че наистина можа да се е получило, защото бяхме правили секс деня преди овулацията, в деня на овулацията и деня след. Направих си два теста и уви  Cry пак една чертичка.
 Ще отида на доктор след почивните дни , но исках да пиша. На Някой може да му се е случвало подобно нещо.

Извинявайте , че е толкова дълго  Simple Smile благодаря   bouquet
Лично според мен това може и да е от хормоните и трябва да се направят изследвания, дори и според лекаря да не е от тях просто за твое лично успокоение. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 6
Благодаря ви момичета  Simple Smile

Ще отида на лекар то си е ясно.Все ми се иска да съм бременна, но теста беше отрицателен. Ще кажа на лекарката си че искам и хормонални, но малко ме е страх от тях досега не съм си пускала.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 190
Благодаря ви момичета  Simple Smile

Ще отида на лекар то си е ясно.Все ми се иска да съм бременна, но теста беше отрицателен. Ще кажа на лекарката си че искам и хормонални, но малко ме е страх от тях досега не съм си пускала.
Спокойно не са страшни, на мен са ми правили. Вземат ти малко кръв от вената. За единия хормон обаче ме караха да седна и да си почина, защото давал някакви отклонения, ако си физически натоварен (дори, ако само си седял прав). Поне така ми обясниха, но става дума за не повече от 10-15 мин почивка. Simple Smile Кръвта се взима обаче в определени дни на цикъла в зависимост за какво точно се правят изследванията, но лекаря ти ги знае тези неща и ще ти ги каже. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 6
Благодаря ти.
Ще си ги направя дано всичко е наред ..... Не обичам да си правя изследвания страх ме е после да си видя резултата, но ще се жертвам.  Wink

# 28
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
бях на лекар и се оказа, че имам задържан фоликул...май каза кистозен фоликул и за това е бил такъв цикъла, като то всъщност не е било и цикъл....успокои ме, че скоро ще ми дойде и да не се притеснявам...
Извинявай,  но не успях да разбера фактически фоликула не е изхвърлен по време на това течение или е бил задържан и затова е било с такъв цвят?

Ами честно да ти кажа и аз много не разбрах за течението, но ми каза че имам задържан фоликул, който по някое време ще се спука и ще си ми дойде нормален и обилен цикъл...явно течението е от  задържания фоликул, май каза кистозен фоликул...щом не ми каза нищо за зацапването, значи всичко е ОК

# 29
  • Мнения: 142
 i Miki не искам да те плаша но този хормон за който говорите се нарича пролактин и моя беше завишен 5 пъти и за това 3 години не можах да забременея неговите симптоми са доста като един от тях е като си стиснеш гърдата да изтича мляко , нередовен цикъл абе доста са иди на лекар не е шега работа това !!!!

Общи условия

Активация на акаунт