® E-bay - тема 62

  • 32 785
  • 749
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 7
Прясно спечелени  Mr. Green http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=1705750 … ame=STRK:MEWNX:IT
Пак ще трябва да се занимавам с посредници  Close но дано си заслужава чакането  Praynig

# 706
  • София
  • Мнения: 4 035
От САЩ обаче е много малко вероятно да се случи това, защото се наказва със затвор.

Имам над 100 пратки тази година от САЩ, винаги когато съм молила да ми пишат по-ниска стойност са ми писали....Явно все на смели продавачи съм попадала, знам ли.... newsm78. Е верно все за малки пакети става въпрос....

# 707
  • Мнения: 1
Ползващите снайпер дали могат да ми помогнат,примерно реших да ползвам Гиксен,но пише че не се даунлодва  Thinking  ами как да го ползвам тогава  ooooh!

# 708
  • Мнения: 4 202
Ползващите снайпер дали могат да ми помогнат,примерно реших да ползвам Гиксен,но пише че не се даунлодва  Thinking  ами как да го ползвам тогава  ooooh!

Mи онлайн, как?  newsm78

# 709
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 812
Питане - купих ДВД, платих с Пейпал сумата е 160евро. Продавачът иска верифициране, а картата си е верифицирана в пейпал няма проблем. Не бил, поиска сканирани шофьорска книжка и банково извлечение, които аз отказах. Междувременно и Пейпал ми писаха, че няма такова верифициране, каквото продавача иска и ако има проблем той да се свърже с тях. Аз му препратих имейлът и сега ми заяви, че това било фирмената им политика и тогава щял да ми issue you full refund, каквото и да значи това. Как би следвало да действам при такава ситуация?

# 710
  • Мнения: 5 790
Докладвай го на Ибей на секундата.
Няма право да ти иска каквото и да било.
Иска да ти върне парите, които си платила.

# 711
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 812
За връщането ясно..., технически не разбрах как ще ги върне точно.

# 712
  • Мнения: 5 790
Както си платила - през Пейпал.

# 713
  • Мнения: 1
Ползващите снайпер дали могат да ми помогнат,примерно реших да ползвам Гиксен,но пише че не се даунлодва  Thinking  ами как да го ползвам тогава  ooooh!

Mи онлайн, как?  newsm78
ами не разбирам как ,някъде няма ли упътването за разбота...... в смисъл въобще не разбирам какво да правя,след като това не е програма за ползване  Crazy  Crazy

# 714
  • Мнения: 4 202

ами не разбирам как ,някъде няма ли упътването за разбота...... в смисъл въобще не разбирам какво да правя,след като това не е програма за ползване  Crazy  Crazy

Oтиваш на сайта на гиксен, най-горе има поле за юзер нейм и парола, не се регистрираш, а влизаш с тези от ибейската ти регистрация. Когато влезеш ти се появява някакъв текст, не го чети, а най-отдолу има сив бутон CONTINUE, натискаш го и тогава влизаш в снайпера.
Там вече го зареждаш с ибей номера на нещото, за което ще наддаваш и най-високата сума, която си готова да дадеш за него   Rolling Eyes
Не знам дали го написах ясно, ако има нещо друго питай  Peace

# 715
  • Мнения: 353
Момичета помощ ,купувач ми се прави на интересен.....първо не бил бидвал той,а някой друг от неговият акаунт,после какви ли не глупости четох,отворих дело за неплатен артикул и си стои така от два дни,пратих му и инвойс на тоя,нищо,вече дори не ми и пише.
Какво следва сега?
 #2gunfire  #Cussing out   #2gunfire

# 716
  • Мнения: 1 889
Ами най-лесното- пускаш му диспут за неплатена стока! Wink

# 717
  • В Европа!!!
  • Мнения: 131
Отново на помощ  Hug
Имам спечелен артикул и понеже доставката трябва да е направя до Италия,изпратих инвойс но сгреших сумата   ooooh!.Сега как мога да оправя ситуацията-как да изпратя нов инвойс  newsm78?

# 718
  • Мнения: 353
Ами най-лесното- пускаш му диспут за неплатена стока! Wink
ами да де,аз не съм ли направила това точно-имам "open case" ,питам сега какво следва или аз нещо не съм направила както трябва и си мисля,че съм  newsm78

# 719
  • софия
  • Мнения: 25 919
Ами най-лесното- пускаш му диспут за неплатена стока! Wink
ами да де,аз не съм ли направила това точно-имам "open case" ,питам сега какво следва или аз нещо не съм направила както трябва и си мисля,че съм  newsm78
Доколкото имам спомен имаш 10 след отваряне на диспута да постигнете съгласие и след това ескалираш. Ако преценяваш, че няма сми да чакаш 10 дни можеш да ескалираш и веднага. След ескалиране ПП решава Peace

Общи условия

Активация на акаунт