Мечтатели (Kavak Yelleri) ~ 12

  • 49 039
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 303
На мен ми се стори, че това беше годеникът на сестрата на Хайрие, когато научи че е починала. Sad Може би Ефе направи връзката как неговите близки са се чувствали, когато са го мислили за мъртъв. Rolling Eyes

# 721
  • Варна
  • Мнения: 0
Ама как се гледаха Ефе и Аслъ само  Heart Eyes Много ми бяха сладки като се караха с онези солници  Mr. Green

# 722
  • Мнения: 3
Ама как се гледаха Ефе и Аслъ само  Heart Eyes Много ми бяха сладки като се караха с онези солници  Mr. Green


Да и на мен ми бяха много сладки заедно, отново.
Кога Ефе най-накрая ще се предаде и ще признае на Аслъ, че не я е забравил и още я обича!  Rolling Eyes

# 723
  • Мнения: 1 303
Хумора се завърна! Hug Joy

# 724
  • Мнения: 0
Ефе и Аслъ бяха много сладки като си играеха заедно в магазина за играчки сигурен съм че Ефе няма да издържи и ще признае на Аслъ че я обича.  Heart Eyes

# 725
  • Варна
  • Мнения: 0
Ами сега като си играеха в този магазин... Скоро, много скоро ще сме свидетели на целувкаааа (да се надяваме)

# 726
  • Мнения: 3
Когато са заедно Аслъ и Ефе винаги има смях.
Дано наистина да е скоро тая целувка, че искам да ги гледам щастливи.  Joy

# 727
  • Мнения: 0
И на мен са ми много сладки заедно, особено като бяха в магазина  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes и когато Ефе хвана Аслъ , защото щеше да падне ( нали играеха) и как се спогледаха ... много са ми сладки и аз като вас нямам търпение скоро да видя целувката им .  Hug Heart Eyes Hug

Последна редакция: сб, 04 дек 2010, 00:15 от limonka_971

# 728
  • Мнения: 3
Дано Салиха каже на Аслъ истината. Според мен тя много добре разбира Аслъ как се чувства и ще и разкаже всичко... baby_neutral baby_neutral baby_neutral

# 729
  • Мнения: 0
жалната Аслъ newsm45 newsm45 newsm45

# 730
  • Мнения: 0
Оф някй да каже какво каза тази на Аслъ???  Thinking Tired

# 731
  • Мнения: 0
Оф някй да каже какво каза тази на Аслъ???  Thinking Tired
А де някой да знае турски?

# 732
  • Варна
  • Мнения: 0
Дано Салиха каже на Аслъ истината. Според мен тя много добре разбира Аслъ как се чувства и ще и разкаже всичко... baby_neutral baby_neutral baby_neutral

Това обаче остава за следващия път...

# 733
  • Мнения: 0
Май ще и каже за болеста на Ефе

# 734
  • Мнения: 0
Салия:Асли почакай!
Асли:Станало ли е нещо?
Салия:Не не..Асли трябва да говоря с теб!..Трябва да ти кажа истината!

Общи условия

Активация на акаунт