Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 40

  • 43 002
  • 754
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 20
Извинявам се предварително ако въпросът, който ще задам, вече е обсъждан, но ме интересува дали приемат български карти в disneystore.co.uk или трябва да се прави поръчка чрез посредник?
Харесала съм разни работи за детето и най-вече една раница с колела на Макуин, която не намирам в Бг и ми се искаше да му я поръчам оттам.
Ако някой е поръчвал от този сайт, моля да сподели за колко време става доставката до БГ.
Благодаря предварително на онези които се отзоват с инфо Wink

# 751
  • София
  • Мнения: 285
Здравейте!
За пръв път влизам в тази тема и съвсем не съм наясно с нещата Rolling Eyes За това, моля ви, не ми се сърдете!
Моят син си поръча от дядо Коледа полицейски костюм. Досега се опитвах от български сайтове и магазини да му намеря, но или са свършили, или няма размер или вдигат цената след като сме разговаряли  Close Аз попаднах на някои изгодни оферти, но май че са в амер Ebay, а също и в Amazon...Искам да ви питам по какъв начин мога да поръчам, така че да ми излезе възможно най-евтино и най-бързо, тъй като на 25.12 съм организирала дядо Коледа да дойде вкъщи лично Mr. Green Изобщо имам ли някакви шансове да стане работата newsm78 МОЛЯ ВИ за съвет и помощ newsm17

ИВЧИ,
ето от английския ибей http://cgi.ebay.co.uk/Boys-5-Piece-Policeman-Fancy-Dress-Costume … sh=item5f76d88fa3
а ето и цялата страница с такива костюми http://clothes.shop.ebay.co.uk/?_from=R40&_trksid=p272.m570. … &_sacat=11450

но за коледа е късно да се поръчва. Най-рано би ти дошъл костюма ако сега го поръчаш с ЕМпреса(превозвач). Емпреса има курс към Бг на 23 декември, който до 7 дни е в София. Т.е. бихте го имали костюма или на наова година или ден, два, три след новата година. Това е най-бързия вариант.

Най- ранната доставка до Бг е 2 седмици!

# 752
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 481
Извинявам се предварително ако въпросът, който ще задам, вече е обсъждан, но ме интересува дали приемат български карти в disneystore.co.uk или трябва да се прави поръчка чрез посредник?
Харесала съм разни работи за детето и най-вече една раница с колела на Макуин, която не намирам в Бг и ми се искаше да му я поръчам оттам.
Ако някой е поръчвал от този сайт, моля да сподели за колко време става доставката до БГ.
Благодаря предварително на онези които се отзоват с инфо Wink

В информацията им за доставка пише, че доставят до България срещу 24 паунда. И че, ако искаш да е до Коледа при теб е трябвало да поръчаш най-късно на 10 декември. Което ще рече, че идват за 2 седмици. И с посредник идват за толкова, само дето ще платиш по-малко за доставка.
Bulgaria, Romania, Russian Federation
Friday 10th December   £24.00

# 753
  • Мнения: 20
Благодаря ти Ujasia, значи най-изгодния вариант за доставка е да платя със собствената си карта, но да дам адрес на доставчик от Англия.
Така ще стане ли или трябва доставчикът да извърши и поръчката от негово име?

# 754

Общи условия

Активация на акаунт