Препоръчайте ми продукт ( в-с за сушилня).

  • 4 905
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 710
Здравейте,
Когато вадя прането от сушилнята излиза с един тежък аромат на въртял се вътре топъл въздух, който не е кой знае колко неприятен, но е далеч от 'свеж'. Имате ли такъв проблем? Можете ли да ми препоръчате продукт, който се слага в самата сушилня по време на сушенето на прането, който или да елимирина този ефект, или поне да ароматизира прането?

# 1
# 2
  • Мнения: 6 304
Аз ползвам кърпички на "Ленор", ползвала съм и от собствената марка на дрогерия ДМ. Ароматът и на двата вида  е лек, почти не се усеща,  но все пак ухаят приятно дрехите.

# 3
  • София
  • Мнения: 8 012
Ползвала съм от кърпичките на ДМ. Аромат почти не се усещаше, поради което престанах да ги купувам.
Сега слагам омекотител и от него остава много приятен аромат след сушене.

# 4
  • Мнения: 5 710
Ползвала съм от кърпичките на ДМ. Аромат почти не се усещаше, поради което престанах да ги купувам.
Сега слагам омекотител и от него остава много приятен аромат след сушене.

къде го слагаш този омекотител?

# 5
  • Мнения: 6 304
Аз като сложа омекотител в пералнята, след сушене не се усеща въобще. Ако ги суша навън - ухаят.

# 6
  • София
  • Мнения: 8 012
Омекотителят го слагам при пране, в съответното отделение... Използвам някакъв сребрист, на Силан.

# 7
  • Мнения: 32
Омекотител винаги слагам при пране !
При сушене ако всднага извадя дрехите от сушилката не миришат гадно
Ако обаче ги извадя на сутринта  Sick
Ползвам на ДМ кърпичките ама не ми се струва че има ефект не е като без хич ама ...може и без тях както и да е купила съм ги за 3.50лв не е кой знае какво я..Wink
На ленор са 12лв. за 10-15 бр.  Shocked  ooooh! никъв шанс
да си ги купя

# 8
  • Мнения: 721

http://media.snimka.bg/5644/017543625-big.jpg - Това са кърпичките които съм ползвала, но слагах по 2,3 за да се усеща аромата

http://media.snimka.bg/5644/017543639-big.jpg - това е омекотител/спрей на Сано - Омекотява и ароматизира прането в сушилнята, впръсква се 10 мин преди края на сушене или след като се извадят, улеснява гладенето. Може да се пръска директно в гардероба.

Напоследък при прането ползвам омекотителя на Ленор с парфюм/златиста бутилка/ . Доволна съм от него, той запазва аромата си след сушенето

# 9
  • Мнения: 6 304
Тази вечер сложих кърпичката 15 мин преди края на сушенето, и ефектът беше по-голям. Ако видя спрей ще си купя непременно, досега не съм срещала.

# 10
  • Мнения: 5 710
Благодаря за отговорите, горе долу се ориентирах.
Аз слагам колкото е необходимо омекотител, но няма ефект от него след сушенето.
Дрехите определено излизат с тежък аромат на топъл въздух. Вероятно зависи от машината.

# 11
  • София
  • Мнения: 8 012
Тази вечер сложих кърпичката 15 мин преди края на сушенето, и ефектът беше по-голям. Ако видя спрей ще си купя непременно, досега не съм срещала.

Спреят на Сано съм го виждала във Фантастико, струваше около 9-10 лв., ако не ме лъже паметта.
Сега погледнах омекотителя - бил сив на Семана.

# 12
  • Europe
  • Мнения: 548
Кърпичките Ленор са много подходящи за ползване в сушилня или в гардероба.

Тук има подробно описание - http://izi.bg/product/575/lenor-karpichki-sushilnya-garderob-25-br-sini.html

# 13
  • Мнения: 185
И аз имах подобен проблем с миризмата от сушилнята. И въпреки всеобщото мнение във форума, че е поради това, че сме направили неразумна покупка на комбиниран уред, който не става за нищо (аз съм на друго мнение), се реших проблема точно с кърпичките за сушилня на Ленор. Препоръчвам ги. Правя уточнение, че омекотител не ползвам

Общи условия

Активация на акаунт