Нашето Февруарско талисманче Криси стана на две години!!!

  • 33 015
  • 743
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 143
Привет, днес приключих с подаръците и вече незнам на кой свят съм - било уморително да си джудже....




Злояда, злояда, ама не съвсем Mr. Green

# 616
  • Мнения: 89
Маринка,ти да не посещаваш цяла детска градина?!  Laughing Ти си едно наистина много работливо джудженце...Раличка доста е слушала явно.. Heart Eyes

# 617
  • Мнения: 143
Силве, не са само за Ралица....и за нашите и за Жоро  Embarassed

# 618
  • Мнения: 115
Хей, нали партито ни е днес, нищо не казвате, нали не е отложено newsm78

Последна редакция: нд, 19 дек 2010, 13:16 от dessie83

# 619
  • София
  • Мнения: 117
Момичета , аз отпадам за довечера. Отново ми се появяват проблемите със стомаха.

# 620
  • Мнения: 281
Коледното парти на софиянки е днес 18.12.2010г. от 20ч. в Ресторант "Аромат"
Ето тук:

http://sofia.zavedenia.com/1770/%D0%90%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%82./

# 621
  • Мнения: 89
Деси,днес е,днес! Тръгваш вече,нали?!

# 622
  • Мнения: 143
Жоро иска да дойде, искате ли го?

# 623
  • Мнения: 140
Добро утро момичета!Май още спите след снощния купон GrinningИскам да ви питам вашите деца на какви възглавници спят?Кристиян спеше до скоро на бебешка съвсем тънка но започна да я маха.Явно му е ниска ли не знам.Сложих му от нашите най-тънката пак не я иска ами спи на матрака направо.Каква да сложа и аз не знам вече newsm78

# 624
  • Мнения: 143
Привет, купона си беше супер! Само дето цяла нощ сън не ми се отразява добре (като я няма Рали и не се будя и сутрин и ме боли главата).

Ммега, Ралица от няколко месеца спи на малка латексова възглавница.

И една снимка от нашата тераса:

Последна редакция: нд, 19 дек 2010, 10:03 от dorabella

# 625
  • Мнения: 18
Добро утро , да се пробвам да пусна малко снимки от банкета на 11  Б  Laughing




 Толкоз от мен на апарата на Мимето има още снимки, но предполагам, че тя ще се включи по-късничко  Wink
 Заведението беше много приятно, обслужването също. Много се радвам, че се видяхме с тези от вас, който дойдоха,  особено както не успях да се появя на последните 2 срещи, но защо бяхме само 10 ? По спомени почти още толкоз мами казаха, че ще се появят.  Thinking
 Инче как е сладкия Венци, Диде надявам се , че и на Зари и се е разминало боледуването, дано да са зъбки.

Последна редакция: нд, 19 дек 2010, 12:11 от PIS74f

# 626
  • Мнения: 360
Аз като си намеря главата ще пусна снимки,едвам гледам,а каква воля извади за да стана сутринта.Чакам Мая да си легне следобед и аз умирам до нея,а Влади да се оправя Mr. Green

# 627
  • София
  • Мнения: 84
Добър ден, момичета!
Виждам добре сте си изкарали на партито снощи.
Нещо тези дни и ние сме в черна дупка.
Алекс има температура 37.2-37,3, от вчера вечерта е на Калцид, много кашля, сега спи по никое време , зашото спря да кашля поне за малко милия.Дано му помогне антибиотика и да се оправи.Не ми се искаше да му давам , но по-добре по-малкото зло.

Снощи аз се прибрах към 4;20, а мъжа ми към 6ч, и незнам кога но са разбили служебната му кола.Яд мее защото вътре са му звели всичо , което е могло.На първо място радар-детектора, който е 350лв., преди винаги си го прибираше в нас, но от известно време го държи в жабката, очилата 2 флашки с по 8 и 16гб.всички зарядни и хендсфрите, той нали пътува често.Е аз ввече му поръчах коледния подарък и за съжаление няма да мога да му подаря радар.Лошото е, че тази полиция за нищо не става, но тя Мимето знае най-добре.

Е това е оплаках ви се, но такива са новините при нас.


А видях ме се и с Лори на партито, тя изглежда много добре, въпреки работата и болестите на децата.Няма никакво време да пише, но сигурно е и аз като се върна на работа ще стане същото.

# 628
  • Мнения: 242
Дани,много гадно това с разбиването Confused Незнам какво да кажа...представям си как се чувствате сега и двамата с мъжа ти..Уфф,а за Алекс..дано поне кашлицата му да намалее...

Така като ви чета "болните" постове и ми става някак тъпо,защото да чукна на дърво моите мъници са се разболявали само веднъж преди половин година-гнойна ангина.Тогава ми се ревеше само като ги гледах как се бяха отпуснали като парцали,как плачеха,защото гърлото ги болеше,как после пищяха когато им бърках в гърлата с марлята,за да ги чистя...И мисълта ми е,че си представям какво ви е на вас,всички мами с често боледуващи деца.. Sad

Ние днес направихме една разходка до Карфур.Засякохме се Елфитка и Таня Mr. Green
Уж излязохме за мъничко,а те ей така си отидоха 3 часа...Прибрахме се,защото на децата видимо вече им се спеше..обаче Наско спа само половин час )това е от доста време насам..Жорето поспа повечко-към един час..

99+ (това е поздрав от Наско,който е като конска муха и в момента,в който седна на компютъра,той винаги е плътно до мен Laughing)

П.П. Ааа,замалко щях да забравя..ама много сте готини,софиянки Mr. Green На всяка среща ви се радвам Simple Smile Само че имам забележка...пускайте повече снимки,щото няма да ви мине номера само с 3-4 Naughty Laughing
Махмурлийкитеееее,пийте по едно зелево сокче и бързо на линия,щото ще ви забраня повече да ходите по срещи и да се наливате като невидели Laughing Hug

# 629
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Дааааа,засекохме се днес с Фокси,Боян и юнаците в Мола.Толкова са послушни децата-кво се оплакваш Фокси не знам  Mr. Green /шегичка/

днес един бърз шопинг във вис Виталис-Таня намаза гъзарско кадифено палтенце в тъмно лилаво за пролетта и една блузка
после мола,прибрахме се,ударихме един здрав сън и тримата и цял следобед се мотаме из нас


Много добре сте прекарали на софийското парти-браво на вас

Общи условия

Активация на акаунт