130 Арабски аромата ни пленяват, магията на Изтока даряват.

  • 44 796
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 39
Добро утро!  bouquet
Как сте,мили дами? Heart Eyes
Попреглеждам ви,но нещо форумският живот много е замрял.. newsm78 По-активни трябва да сме..,в това число и аз,разбира се!
Днес"тихичко"ще се похваля..,а утре надявам се да викам с пълно гърло.. PraynigС хабибито вече си чакаме 2-то бебче..Много съм щастлива,много ентусиазирана..Знам,че никак няма да ми е лесно с две преродени деца..,но така си го искахме-така и стана..Ох,дано всичко да е наред до края и на края на юли да се радваме на новия член на семейството! Praynig
Няма повече да ви ангажирам..Пожелавам на всички,лек и приятен ден!  bouquet

# 31
  • Мнения: 2 171
Ом Саид, тихичко честито Hug. Желая ти лека и безпроблемна бременност и още едно сладко здраво бебче Heart Eyes. Няма да е лесно, но пък щастието ви ще е умножено по две Simple Smile

над2, браво за визата! Пожелавам ви щастлива среща и много хубави емоции!

Поздрави Hug

# 32
  • Мнения: 468
Ом Саед, и от мен тихичко Честито. Ще се справиш, мила, не се приетснявай. Е, аз вчера толкова ме бяха подлудили чаветата, че няма дори желание да пиша.
Лека и безпроблемна и повече се глезкай сега. Heart Eyes
Пак ще ставаме лели. Laughing Laughing Laughing Laughing

Астарта, не каза какъв беше избора ти? как върви адаптацията?  Hug Hug Hug

Ясминке, никаква те няма. newsm78

Уго, и аз много се помях. Но наистина намирам, че има огроооомно препокриване между нашите бг и сирийски младежи. Ами така де, и те са хора. Mr. Green А за шофоьра и аз чакам. Hug

Алвера, какво става с твоята работа? Не се тревожи, ще намериш нещо, може да е за добро.

АД, не си получихме отговора на загадката, вярно, че ен се и помъчихме, ако изтраеш до довечера ще ползвам Жокер Питай приятел и ще отоговроя. Mr. Green

Айа, как започна седмицата след толкова пътешествия?  Flutter

Саида, спокойно де, е се отчайвай, та ти си едва в началото. И най-успешния бизнес изисква гратисен период. А пък и нали сега стана такова едно тягосно, та на хората им се отщя да пазаруват. Но дано скоро отмине. Hug

над, вълнуваш ли се?  Hug

На всички поздрави. На пропуснатите също. Flutter

# 33
  • Мнения: 3 804
ом саид и от мен,съвсем тихо-честито   bouquet .Моите големите са с разлика 1,4 месеца ,мога да ти кажа,че трудно е само през първата година и половина,след това вече започват да играят заедно и общо взето по-лесно се гледат от колкото само дете.Сега дреби ,нали си няма другарче е залепено за мен,каките много много не им се занимава с нея-освен да я дразнят ,че била черна ,а те бели.В резултат дреби започва да крещи и подскача,а те седят и се хилят.Какво да правиш - пуберски мозъци. Mr. Green

амалче ще отложа шофьорите за по-късно,попадна ми материал ,описваш сирийките ,когато отиват да оглеждат кандидат снаха. Laughing

Някой поддържа ли връзка с sky blye  newsm78 и мелани ,отдавна ен са писали  newsm78

# 34
  • Мнения: 550
Ум Саид, и от мен едно тихо Честито  Heart Eyes Лека бременост и едно здраво и послушно бебче да ви радва скоро  Hug

Астарта, и аз чакам да кажеш коя работа избра.  Hug

Над, много се радвам за визата, айде скоро да пишеш и разказваш от арабско  Praynig
 
Уго, много забавни преводи правиш, чакам следващата порция смях  Grinning

При нас да се похваля от вчера всичко е бялоооооо! Затрупани сме от сняг, много е красиво и някак си коледно , само да не си на път, разбира се!
Nature Snowman

Отвориха и коледните базари, навалица, украса, елхи, пързалки, всичко си имаме...но и предупредиха, че очакват терористични атаки, и то именно на базарите, защото там се събират винаги много хора, а е трудно да бъдат контролирани и наблюдавани  Crossing Arms

 Целувки на всичко  Heart Eyes

# 35
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
И аз видях точилката и  веднага се вписах , ама повече е заради вкуснотиите на Саида Embarassed

Саида, не се отчайвай, ще потръгне, защо не опиташ с малка реклама в местната кабеларка или вестник ?

Уго, поне в първата част все едно описваш нашенските младежи, ама те май са си такива дори когато си търсят съпруга . Чакам описание на шофьорите. Как са малката хитрушанка и каките

Ум Саид, честито, желая ти безпроблемна бременност и да ни зардваш, като му дойде времето  Hug.Не се притеснявай от малката разлика, моите големите са с разлика 1 година и 20 дни.Трудничко е ама минава бързо  Simple Smile

Над, честито за визата !

Илианна, добре дошла от мен !

Амал, вие как сте? Какво прави красивата кукличка?
На моето работно място се поуталожиха нещата. Една колежка е бременна и няма да взимат човек на нейно място, та ще се разпредели работата между нас. Но аз все пак се оглеждам за нова работа, защото се чувствам обидена и вече не ми се стои тук.
Като имаш пак връзка с Дуа й предай поздрави от мен и като мине епидемията от сирийски вирус, да пише, защото ни липсва.

Ясмин, а твоята сладка работа каква е ? Карумче добре ли е?

АД, давай отговорите, че ще забравя каква беше загадката  Simple Smile Голямата кака какво мисли за новото училище, А съм сигурна, че се справя с уроците. Поздрави и малките сладки каки.

Астарта, ходиш ли вече на работа, какво избра?

Айа, аз лично ти завиждам за снега, обичам първия сняг, докато е бял, но после тази чернилка по улиците е кошмарна.
Купи ли вече подаръци.

Ние писахме на Дядо Коледа- най-напред в Интернет, ама после му"пратихме" писмо и по пощата, за по-сигурно. Да видим дали малката е слушала тази година  hahaha

Лю, за безсъние съм чула, че вечер се пие чай от маточина, действал успокояващо. Иначе слушах в едно медицинско предаване, че има много хора с тазкива оплаквания. препоръката беше да се яде най-малко 2-3 часа преди лягане, да се ляга и става по едно и също време, да се консумират повече плодове и заленчуци, без тежки храни и алкохол.

Мили момичета, лек ден ви желая и  Hug Hug Hug

# 36
  • Мнения: 2 171
Момичета, благодаря ви че се интересувате от скромната ми особа  bouquet. Май ви надух главите с моята работа, но да отговоря на въпроса. От утре започвам на мястото, от което ме бяха одобрили миналата седмица. Офисът е много близо до работата на мъжа ми и ще може да ме кара сутрин. Колегите изглеждат симпатични (поне на пръв поглед Simple Smile). Ще видим как ще потръгне. Като за начало ще ме обучават няколко дни. От другото място все още чакам отговор. Казаха ми, че ще решат до 2 седмици, така че има още много време. Вярно, че там заплатата е космическа и заради нея ми се иска да ме изберат, но ми се прокрадва и мисълта да си седя на това място, защото ще ми е кофти да напусна след толкова кратко време, а и работата ми се струва, че ще е много по-спокойна.

Айа, честит сняг Hug. За заплахите от атентати коментираха и по нашата телевизия. Дано да е фалшива тревога и нищо да не помрачава наближаващите празници Praynig

Алвера, радвам се, че нещата на работата ти вървят към добро Hug

Уго, на мен също ми е забавно да чета тези преводи, благодаря  bouquet

Накрая да ви препоръчам една книга, която на мен ми попадна съвсем случайно докато се ровех в сайта на една книжарница:

Одисей from Багдад

На мен поне ми въздейства много силно и я прочетох за една нощ. Сега ще си взема и другите книги от този автор, защото ми хареса много стила му на писане.

# 37
  • Мнения: 1
зДРАВЕЙТЕ тайфата

гледам вълна от щастливи събития в темата...

От мен много шумно Честито на Ум Саид. Трудно е с деца с малка разлика, но не е чак толкова трагично колкото някои го изкарват...

Честито и на Астарта и Алвера за разрешените проблеми относно работата...

АД ни остави да си блъскаме главите със загадката и изчезна

Амал, и аз съм на мнение, че нямате право на клуб...това клубовете са за европейски дами...Арабките-в кухнята, където им е мястото.Встрани от майтапа, сподели каква ще е следващата инициатива

Уго, материяла е и забавен и тъжен. Описва не само сирийските и българските младежи, ами повечето по света. такива са и в Китай, и в англия и къде ли не. Еднаквото вкретенясване на младежта е един от бонусите на глобализацията

Айа, честит първи сняг, и ние се събудихме с бял пейзаж навън

Алвера, цял живот съм имала проблема с безсънието, по-точно с невъзможност да заспивам преди 2 сутринта. Така и не свикнах, колкото и рано да е трябвало да става по различни поводи - училище първа смяна, университет, работа...събуждам се като парцал, и едва в късния следобед започвам да се нормализирам, а вечер функционирам отлично

И аз имам един забавен (надявам се ) арабски материял, но ще го отложа, че поста ми стана много дълъг, а и полето ми подскача

# 38
  • Мнения: 3 804
Цитат
Амал, и аз съм на мнение, че нямате право на клуб...това клубовете са за европейски дами...Арабките-в кухнята, където им е мястото.
Много си права лю ,чакаме и твоя материал. bowuu
амалче веднага да му смениш името на-харем на арабските съпруги и приятелки. Mr. Green

айа честит сняг ,изпрати малко насам,че дребното все пита-тук защо не вали сняг  Thinking

Преди малко ми попадна един виц ,ще  ви го пусна:
Имало един човек ,който постоянно забравял и това  го дразнело,обиколил много лекари и никой не успял да му помогне.Веднъж обаче един му казал,защо не отидеш на хаж ,може пък Бог да чуе молбата ти и да се оправиш.Станало времето за хаж и човекът заминал,изпълнил всичко което хажат повелява.Но,нещо все още го гризяло и той си мислил
Какво забравих newsm78

Какво забравих newsm78

Какво забравих newsm78

Какво забравих newsm78
И се притеснил,че е пропуснал нещо и хажат няма да му се признае,затова продължил да се пита
Какво забрави бе Жозеф,какво забрави бе Жозеф  newsm78 newsm78 newsm78 Grinning

# 39
  • Мнения: 468
Харема, как сме? Ама не се явява некой шейх от време на време да ни шамароса, та да си седнем по местата. Joy hahaha

Аз се извинявам покорно на нашата учителка, че не съм готова с домашното, но жокера ми заспа  hahaha докато аз рисувах на младия пиаксо това домашно:
http://abyteofenews.files.wordpress.com/2009/10/wow_wallpaper_9.jpg
Мога да кажа, че го изтипосах мноооого добре, доволна съм. bowuu

Уго, Ясминке, разбрахте ли за загиналите моряци? Така поне се водят. Дано някой от тях се спаси. http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=628693 Praynig Praynig

Уго, вица хич не го зацепих. newsm78

Лююююю, и аз чакам материала. Hug Flutter

Айа, честити ви първи сняг, но не го пращайте насам... Mr. Green

Астарта, виждаш ли, с повече позитивизъм по-лесно се случват нещата. Hug Ами донеси я книгата на следващата среща, ще я прочета за отрицателно време. Praynig

Алвера, разбирам те, сег ани лук яли ни лук мирисали. Използвачи...

Готова съм с матряла за г-жа С., но тя никога няма а го прочете. hahaha Защото не иска и няма нужда, нали знае всичко. Пуснах го в блога, ако някой иска да му го пратя на лични.

Катета, бременелки, бебета, дружки Hug Hug

Последна редакция: ср, 01 дек 2010, 00:10 от amal

# 40
  • Мнения: 1
Абе този виц и аз не го загрях, но ме беше срам да си призная първа...Освен 4овекът да е забравил, 4е не е м'с'лмнин...съдейки по името му....

Амал, прегледах и трите линка в подписа ти и не можах да намеря матрияла за дамата, която възпях в поезията си. Да не би да имаш някакъв таен блог? мятай на ли4ни, моля....но пък видях ъпдрйта в сайта на забранения клуб, много ми хареса интерв'то със суданката



лека нощ

Последна редакция: ср, 01 дек 2010, 04:13 от Люспа

# 41
  • Мнения: 3 804


Цитат
.Освен 4овекът да е забравил, 4е не е м'с'лмнин...съдейки по името му....
лю  еми ,това е.  Laughing

амалче ,тя може и да не я прочете,но пък все някой ,ще и я посочи.Не знам дали знаете,но от форума на Атака,ни четат от години и то не само нашата,ами всички чужди теми.
За морячетата,вчера не забелязах нищо в лентите с новините.Дано да ги намерят. Praynig Praynig Praynig

# 42
  • Мнения: 468
Цитат
.Освен 4овекът да е забравил, 4е не е м'с'лмнин...съдейки по името му....
лю  еми ,това е.  Laughing

амалче ,тя може и да не я прочете,но пък все някой ,ще и я посочи.Не знам дали знаете,но от форума на Атака,ни четат от години и то не само нашата,ами всички чужди теми.
За морячетата,вчера не забелязах нищо в лентите с новините.Дано да ги намерят. Praynig Praynig Praynig
Shocked Shocked Shocked Това пък не го знаех. И целта каква е? Mr. Green Абе хора, в противовес на това дето каза една "мъдра" жена, че сме правели пропаганда - Моля Ви, не се женете за араби и мюсюлмани, нека и за другите да остане. #Cussing out Mr. Green hahaha
Значи няма да се научим да мерим нещата с един аршин. Ако сега има мултиетнически общности и те са в силните на деня държави, то това е много хубаво, така се правела интеграция и се създава история на един етнос, (в случая американския) hahaha.

Уго, пропуснала си го.  newsm78 А за вица дори и това не мина през ума. Лю е къде къде по-напред от мен. bowuu

Лю, именно за интИрвюто ставаше въпрос. Пита се в задачата как всички тези мюсюлманки са се озовали я в политиката, я в други сфери на обществения живот? Всичките ли просто случайно или? Laughing Въпросът е с повишена трудност за блондинки. Mr. Green

Ом Саед, как се чувстваш, лошо ли и е? Дано не, че е отвратително.  Hug Praynig

Ясминке, нет ли нямаш пак? newsm78

Линчееееееееееее, Hug Hug

Поздрави на всички и весел ден. bowuu bowuu Flutter

# 43
  • Мнения: 24
Хайде трети опит да публикувам нещо че от три дена опитвам и не става. Как няма да се разпиша - като видях Деси как ни строява с тази пръчка и се стреснах тутакси обаче  този вирус и при мен дойде за форума само   Mr. Green

За прекръстването за харем съм за с две ръце гласувам  Joy  Joy  Joy
ОМ САЙЕД честито и дано да е лека бременността ти  Hug
НАД честита виза и на теб. Много щастливи мигове ти желая   bouquet
АСТАРТА честито и на теб и дано да ти хареса новата рвабота  Hug
 АЛВЕРА дано нямаш  повече проблеми  Hug
УГО успяваш да ме разсмееш с тези историики  Laughing При вас купона явно е нон стоп с дреби.
АМАЛЧЕ ти ли го нарисува? Нямам думи много е хубаво  Hug
На всички от харема  Hug

# 44
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Здрасти!

Имам нет. Mr. Green Ама имам и работа. Арабският ми душманин ми дава зор да му пращам проекта. Ма то нали жената в арабския свят е със статут на роб. Обаче аз съм висококвалифициран роб Laughing По-късно може да кача снимки на произведението, добре се получи като се има впредвид колко бавно ми върви чертожната програма.
Софиянки, кой ви оправя компютрите, дайте го насам. Моят замина в странство и съм се хванала за главата.

Ом Саид, лека бременност и здраво и красиво бебче през юли ти желая. Ти май си ги подкарала все летни дечица.
Уго, мани ги шюфьорите, дай материала за оглеждането на снахите. Mr. Green
Айа, искам сняг. Дребният ме е пощурил. Нали му купих шейна, сега по цял ден играе с нея, на нея яде, искаше на нея да спи. Време е да я ползваме по предназначение.
Мъж ми и той на сняг се надява, ама както чета прогнозите около Коледа и Нова година когато ще е тук, май сняг няма да вали.
Амалче, ти си талант, много се впечатлих.
Астарта, успех с новата работа!
Над, честита виза!

Алвера, АД, Люспа, Ники, Саида и всички останали Hug

Общи условия

Активация на акаунт