Отговори
# 15
  • Мнения: 56
Цветbouquet
Честит рожден ден на Викиbouquet
Селма,честито ви зъбче!Да са белички и здравички всички до едно! Hug
Ним,много късмет и много удовлетвореност!

# 16
  • София
  • Мнения: 3 099
Оххх, тази старост ще ме убие  Crazy Ая я водихме във Визус  Blush Blush Blush

Въх, тъкмо се зачудих защо Вижъна ми звучеше различно, а то и ние ходихме във Визус!  Embarassed

Нимско, тая работа е като оная работа - не знаеш какво ще искат от теб, но се мяташ с желание и често се получава добре, а понякога много добре!  Mr. Green Не ми се прави сега, че не ти е познато чувството...  Whistling Ще се справиш! Вярвам в това!  Hug

Селмааа, честито ви зъбче!   bouquet Hug Как е Алекс?

# 17
  • Мнения: 7 418
 Благодаря,Мони,Ивонска!  Hug

 За Алекс ..... Имам бая причини сега да ви рева на главите,но ще го пропусна.
 Само ще кажа,че ходим на повторно обследване и специалистите се изказват за него с доста надежда:въпреки ,че очевидно става въпрос за первазивно разстройство,бил високофункциониращ,обучаем и с голям потенциал.В никакъв случай не може да се говори за аутизъм в тесния му смисъл.

  Преди 2 дена той ме зарадва с това,че сам изяви желание да свири на пиано пред гостите.Изсвири!Всички му пляскаха!
  Ако вземе да подхване тази професия за вбъдеще само ще се радвам.Никак не е страшно да си пианист с аутично разстройство.Последното даже може да ти е в плюс!
  Ще видим.... Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 1 132
Ним, мяташ  се и това е! Приеми го като хубав Коледен подарък!Макар и само виртуално да те познавам съм сигурна, че ще се справиш!
Селма, честито зъбче на Юленка! Ноеми ще стане другата седмица на 1 годинка и има само двечки хихихи  tooth
Алекс има от кой да наследи талант, може  да ви подсказва да го ориентирате към занимания с изкуство.
Честит рожден ден на Вики на патерици!

# 19
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Честито зъбче на Юлия Hug
Ние днес пък спахме до 9 Mr. Green ако не беше бате да звънне по телефона не знам до кога щяхме да откараме Crazy
Някой да има старо ненужно зарядно за сименс? Забугила съм мойто, а Габи се цупи, че телефонъ не свети и не свири ooooh!

# 20
  • Мнения: 1 371
Селма, честито зъбче на Юлия.

Ним, ще се справиш. Успех днес и добър старт на новата позиция.

Алекс съм го водила в Александровска на очен лекар.

Селма, пияно - супер. Все така да те радва Алекс.  Hug

# 21
  • Мнения: 871
Оххх, тази старост ще ме убие  Crazy Ая я водихме във Визус  Blush Blush Blush

Въх, тъкмо се зачудих защо Вижъна ми звучеше различно, а то и ние ходихме във Визус!  Embarassed


 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Олеее с глас се хиля  hahaha hahaha

Селма, честито остро зъбче на Юлечка  Laughing Laughing Laughing А Алекс ти ли си го учила да свири на пиано? Вярвам, че всичко ще е наред с него, да знаеш  Hug

Ние за Коледа сме в потрес - Биш иска истински баранбани или китара, защото щели да си правят рок банда  Crazy Crazy Crazy Ая иска маймунката на Плейдо, така че там сме лесни  Whistling

Ниииииим, идваааай  Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 6 798
Абе...да не би и ние да сме за Визус, бе? newsm78
Работят ли с направления? Че като гледам Вижън май са повече за лазерни операции?
Божеееее. кога остарЕх, бе? ooooh!

# 23
  • Мнения: 4 111
Селма, честито първо зъбче на Юлийка!  Hug
Ние сме добре, благодаря  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 3 249
Нимско, тая работа е като оная работа - не знаеш какво ще искат от теб, но се мяташ с желание и често се получава добре, а понякога много добре!  Mr. Green Не ми се прави сега, че не ти е познато чувството...  Whistling Ще се справиш! Вярвам в това!  Hug

Хахаха! Не бях гледала на предложението по този начин. Simple Smile

Накратко - съкратиха една колежка, но нейната работа е такава, че не може да бъде оставена за месец-два или колкото там, докато намерят нов човек. Просто няма начин. Съответно някой трябва да върши И нейната работа.
Няколко са хората в офиса, които биха имали възможност да го правят, но само аз съм БЕЗ пряк шеф вече повече от половин година. Съответно преките шефове на всички останали колеги са казали - не ми товарете хората с допълнително работа. Мен няма кой да ме защити и ситуацията ми се представя като "Ти си ценен кадър, справяш се, освен това ти се налага да отсъстваш повече заради детето, ние сме наясно с това, приемаме го, но за сметка на това ще те натоварим с повече работа".

Не мога да откажа, спуснаха ми го от най-високото възможно стъпало. Ако откажа, си тръгвам. Ако приема и не се справя, пак си тръгвам. Ако приема и се справя - хубаво, ама още не мога да повярвам дали имам толкова умения да лавирам между толкова много задачи. А и това новото нещо не съм го работила до сега...


Селма, честито първо зъбче на Юлечка!

# 25
  • Мнения: 244
Малко гадно ми звучи това за детето....и това, че няма кой да те защити..

Селма, записала ли си го Алекс как свири, бих искала да го чуя?  Heart Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 3 249
Малко гадно ми звучи това за детето....и това, че няма кой да те защити..

Да, на мен също гадно ми прозвуча. Извиват ми ръцете, аз за това не горя от щастие в момента. Вероятно следят по дифолт кой в какви сайтове влиза и са наясно, че към момента не съм започнала да си търся нова работа, а жена с малко дете на прага на зимата няма да напусне току-така.

Все тая обаче. Дори световна американска компания в БГ си работи "по нашенски", това е. Ще се опитам да си набия логиката на Ива за хвърлянето и харесването, пък дано се получи.

# 27
  • Русе
  • Мнения: 633
Ним - успех, ще се справиш  Hug ( гадно звучи така представено от тяхна страна, но ... )

# 28
  • София
  • Мнения: 6 798
Ним, аз не се включих, понеже за мен нямаше дилема. В смисъл, ако не приемеш си тръгваш. А като нямаш готова работа е малко вероятно да го направиш, даже да кажем никак. За това пък съм сигурна, че ще се справиш блестящо, така че - от мен дупе да ти е яко.  Hug Hug Hug

# 29
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 987
Здрасти мацки!

Селма, честито ви озъбване!  Hug

Ним, радвай се, душо! Колкото повече нови неща ти предстоят, толкова повече неща ще се научиш да правиш! Щом са ти предложили, преценили са, че можеш!  Peace Hug

Клемс, на мен са ми препоръчвали клиника "Ден" http://www.eyeclinic-den.com/

Общи условия

Активация на акаунт