25% намаление в Хиполенд

  • 73 502
  • 556
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 134

Благодаря за разяснението, но и аз мога да смятам. Просто дадох пример.

# 31
  • София
  • Мнения: 971
Не разбирам. Може да са скрили някои неща, но това е в съгласие с условията на промоцията (написали са си хората - намалението е от наличните в магазина стоки http://hippoland.net/crazyfriday.pdf ). Наистина, тъпо е да се разкарва човек и да установи че нещо го няма. Но - странни са ми изявления от рода - хванах се на някакъв търговски трик - нали всеки има глава на раменете си, аз като тръгвам да купувам знам как се движат цените на дадено нещо и мога да преценя дали ми е изгодно когато купувам или не ми е изгодно.
Никога не разчитам на магазина да ми пази правата, защото често не го правят.

# 32
  • Мнения: 1 988
Кой каква глава има на ременете си и какво носи в нея е съвсем друга тема, която не считам за необходимо да обсъждам в този форум. Споделих, че 25%-те отстъпка не са реални и това е. Предупредих за повече внимание и че цените с големите отстъпки, ще бъдат валидни в следващия каталог като промоционални цени, а вероятно в Джъмбо същите неща ще могат да се намерят и доста по-евтино.

# 33
  • Мнения: 425
на мен ми обясниха ,че някой вносители не са били съгласни с намаленията и затова някой марки стоки днес липсваха

И на мен ми казаха това.

# 34
  • Мнения: 575
Абе хора, защо спорите, всеки си преценява дали му е изгодно. Намалението си е реално. Това че някои цени след калкулацията съвпадат с цените от каталога е логично. И в каталога продуктите са промоционални и сигурно са с едно 20-25% надолу. Но там са една малка част от артикулите, а намалението днес е за всичко в магазина. Така че пак си е далавера за някои неща.
Забравих да видя има ли хубави шейни, някой дали е погледнал?
chockolina, много си мила, благодаря ти  Hug

# 35
  • София
  • Мнения: 431
И аз се възползвах от намалението - купих на моя син един Спайдърмен, който си беше харесал отдавна, така че му знаех цената предварително. Днес цената си беше същата, а след намалението - направо чудесна Simple Smile

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 64
Искам да ви попитам къде гледате този коледен каталог,защото в сайта на хиполенд още не е излязъл?

# 37
  • Мнения: X
В сайта им беше обяснено, че от еди коя си дата (мисля 28,11) ще важат новите коледни цени от каталога и тези стоки няма как да бъдат двойно намалени. Също картите за 3 % не важат, отстъпката е 25% от етикета, това е.
Аз например останах изненадана, че има дрехи и бельо за бременни- Есприт, бельо за кърмачки, които респективно също се намаляха.
Взеха детския лаптоп на Барт и бельо с колите -любимите ни! Ако можех бих накупила доста повече неща, ама...

# 38
  • Мнения: 2 531
Мацки , що спорите за глупости newsm78 То е ясно търговеца винаги ще е на + а ние на - ! Всеки успя да спести някой лев от бюджета- кой повече, кой по малко ! В крайна сметка печели търговеца- салдото е при него!

# 39
  • Разград
  • Мнения: 377
Има ли някой каталога на Хиполенд на хартиен носител, защото много ми трябва, за да знам каква ще е цената на Мики - българоговорящият, който днес, изпратените от мен хора не са успели да вземат. В 12ч. вече е бил свършил, а това е основният подарък за дъщеричката ми!  Tired

# 40
  • Мнения: 165
Има ли някой каталога на Хиполенд на хартиен носител, защото много ми трябва, за да знам каква ще е цената на Мики - българоговорящият, който днес, изпратените от мен хора не са успели да вземат. В 12ч. вече е бил свършил, а това е основният подарък за дъщеричката ми!  Tired

Ще бъде 89.99 лв Hug

# 41
  • Разград
  • Мнения: 377
Има ли някой каталога на Хиполенд на хартиен носител, защото много ми трябва, за да знам каква ще е цената на Мики - българоговорящият, който днес, изпратените от мен хора не са успели да вземат. В 12ч. вече е бил свършил, а това е основният подарък за дъщеричката ми!  Tired

Ще бъде 89.99 лв Hug
Благодаря ти, много! Все пак не е 100лв!  Peace

# 42
  • Мнения: 81
Аз също съм доволна от намаленията. Взех две играчки на Томи, които си бяха на висока цена, но с 25% намаление - цената им стана най- добрата, която съм намирала от всички бълг. и чуждестранни инт. магазини.
 Купих и доста книжки, една чанта на Уинкс. Играчките на Фишър прайс или бяха свършили всичките, или бяха скрити! Исках да купя още много неща, но половинката ме спря! Embarassed

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 243
Пропуснала съм го това...
Дали пак ще има скоро такова намаление?  Thinking

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Леле момичета не вярвах,че дори след това хубаво намаление пак ще има недоволни.
Аз съм служител на магазина.В момента съм в майчинство.
Работя в магазина от 2006год и ако ми вярвате,колкото и да е страно,кокошкарски номера не правят.
Щом са казали 25% намаление,значи е такова,няма надуване на цените преди това,че да намалят после.
В новия катлог също има изгодни неща,но както всяка година повечето артикули от него все още ги няма,къде заради доставчици,къде заради нуждата от време за обработка на получената стока,някои неща от все още не влязлия в сила коледен каталог ги няма.
За да не съм голословна взимам един продукт от купените от мен вчера.
Играта Скуап-нормална цена 39,90-няколко промоции досега е била 34,90,,вчера я взех за 30лв,мислите ли,че бих се набутала,знам всички цени в магазина,е не са завишени,а щом някой от вас ги е виждал по изгодни,е ами да ги вземе от там,но да се твърдят неверни неща е некоректно

Общи условия

Активация на акаунт