Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:00 - Тема 66

  • 28 430
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0

В статията за Илгаз те са казали пред журналистите, че са само приятели. Peace
И помислете има ли логика да бъдат нещо повече с Илгаз, след като се познават още от Под липите, после Аси и сега ПС.
Това са поне 5-6 години назад, за каква любов  между тях въобще може да става въпрос бе хора Laughing
Явно са си приятели от много години и отиват или се връщат от някое събиране по късни доби и той я изпраща или нещо такова.
А коментарите за Томрис , че е стисната и нещата отиват на зле, не ги намирам много за вярни -
Ирра е написала думата ВЕРОЯТЕН РАЗГОВОР, което аз го разбирам като СЦЕНАРИЙ от страна на пишещите момичета в
турския форум.Нали не си представяте, че Джансел може да каже на Томрис - "Писна ми от твоето скъперничество",
след като ТЯ му плаща заплатата, защо се връзвате сериозно на писаници и закачки по форуми newsm78

П.П. Сега очаквам Туба и с Онур Сайлак да се разходи под ръка и да се остави да я снимат бутащи под носа й микрофони
журналисти, за да е пълен цирка Joy

# 31
  • Мнения: 0
Не мисля, че някои в тази тема вярва на слуха за връзка на Туба и Илгаз #Crazy #Crazy, това със снимките с двамата си е нагласено откъдето и да го погледнеш, една и съща ТВ го отразява!

# 32
  • Мнения: 20
Цитат
В една и съща вечер е явно!!!!

Възможно е с единият да е отишла, а с друтия да се е прибрала от вечеря, ако са били тримата заедно............леле, вече звуча като сапунка ooooh! ooooh! ooooh!


 Joy  Joy Joy  

Нали знаете не е важно кой с кого е дошъл   Outta Joint ,
а кой с кого ще си отиде  Embarassed

 Peace

Ашколсун, машаалла    bouquet

 Hug

# 33
  • Мнения: 510
Защо ми се струва ча Джансел носи чанта?

# 34
  • Мнения: 2 156
Днес си е направо човек да не излезе от темата!  #Crazy  hahaha
Новини, клюки и шаш! Rolling Eyes  newsm78 newsm78 newsm78
Моето мнение се покрива с това на Фенчето за клюките около Джансел и Томрис.  Peace
Аз не знам колко стисната е Томрис, но знам че досега е плащала за този конак не малко пари. Идея си нямам как е по другите филми, защото съм гледала само "Аси", но не вярвам всички филми да представят конаци и замъци в Турция. Другото което знам е, че тази продуцентска къща спонсорира едно мероприятие за деца със специфични потребности, за което й свалям шапка.
И още едно нещо ми се е набило в съзнанието за тази жена - за напъните на един могъщ и непочтен клан във филмовата индустрия, който има зъб на тази жена и й пречи всячески. Така че за мен е много вероятно въпросните момичета във турския форум да са платени драскачки. На всичкото отгоре след няколко дни започва един кинофестивал в Кайро, при който неща пак опират до престиж и съответно за пари. Rolling Eyes

Колкото за Туба, свалям й шапка за решението да се показва с различни мъже на оживени публични места. Тези папараци се опитват да й отровят живота, нека и тя да ги затрудни малко с личния си живот.  Peace

Последна редакция: ср, 24 ное 2010, 14:09 от Snake777

# 35
  • Мнения: 1 056
И на мен ми се стори, че Джансел носи чанта или куфарче.

# 36
  • Мнения: 0
Не разбрах много от статията, някои има ли идея какво точно пише  newsm78 newsm78 newsm78

# 37
  • София
  • Мнения: 7 888
И на мен ми се стори, че Джансел носи чанта или куфарче.
Нищо не носи, ръцете са му в джобовете

# 38
  • Мнения: 2 156
Нашата Хасрет е ходила в Париж. Журналистите пак ни подхлъзнаха. newsm78 newsm78 newsm78



Последна редакция: ср, 24 ное 2010, 14:33 от Snake777

# 39
  • София
  • Мнения: 51
29. BÖLÜM ÖZETİ


Murat Paris'e yerleşme fikrinden bir adım geri atmaz. Tüm hazırlıklarını yapmıştır ancak şehirden ayrılmadan önce veda etmesi gereken biri vardır.
Hasret'le vedalaşması sessiz, derinden ve bir o kadar da hüzünlü olur. Hasret Murat'la beraber romantik dakikalar yaşadığını düşünürken Murat'ın aklındakilerden habersizdir.
Gerçeği öğrendiğinde ise alt üst olur! Öte yandan Levent evlenme teklifinin cevabını beklerken karşısında Hasret'i bulur. Hasret ona bir cevap verecektir!
Gülnaz ve Kobra karı koca olmanın keyfini sürerler.
Aynı hayalle içten içe yanıp tutuşan başkaları da vardır. Cafer Balçiçek'i akşam yemeğine davet eder!




Уси да те допълня малко


 
 

Последна редакция: ср, 24 ное 2010, 14:32 от alexandra_l

# 40
  • Мнения: 0
Въпросният репортаж ще се излъчи довечера от 23.30 по FOX TV, това е коментар от фейса за предаването

As I mentioned before, Fox TV program Bizden Kaçamaz which will be shown today night will show this roportage But they are not aware that Tuba has already declared to STARLIFE team (AYAKLI GAZETE) news, that THERE IS NO LOVE RELATION BETWEEN HER AND CANSEL

and the fact this confirms that she is just FREIND with cansel and of course the whole team, production, etc..

http://www.habershow.com/v4/12754-tuba-buyukustun-cansel-elcin-a … acmaz-goruntuledi

# 41
  • София
  • Мнения: 7 888
E нещата се изясниха пак рефрена "ние сме само приятели"

# 42
  • Мнения: 0
Алекс, днес си добрият вестоносец  smile3525 smile3525 smile3525

# 43
# 44
  • равна Тракия
  • Мнения: 101
Май Туба се изпусна в първото интервю,че има специален човек до нея,после отрече да е с някой,и сега вече нещата си влязоха в релси и казва,че са само приятели,явно е че се прикрива Crazy

Общи условия

Активация на акаунт