MADAL BAL-НАПИТКА ЗА ОТСЛАБВАНЕ,тема №2

  • 90 177
  • 759
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 0
Хапни 1 лъжица от сиропа и пий много вода. И се разсейвай с нещо! Успех

На мен това ми е проблемът.Тази година завърших и сега по цял ден съм вкъщи.Ходя на уроци 2 пъти в седмицата,но през деня в тези жеги си стоя у нас и само за храна мисля..Издържах.
Отчитам се: за 2 дни - 1,8 кг. Днес ми е 3-ти ден и дано започна да свиквам.

Това добър резултат ли е? Остават ми ощее 3,8 до заветната цел Simple Smile

# 571
  • Мнения: 205
 Scandalous , добър резултат е и още как.Сиропчето според мен ще ти стигне за 7 дни-поне на мен даже ми остана.Само първия ден си направих коктейла от 1,5 л с 10 лъжици от сиропа.После намалявах сиропа с всеки изминал ден и последните 2 дни пиех само по 6 лъжици.Аз за 7 дни свалих 5,200кг,а аз и толкова исках да сваля.Вече 20 дни изминаха от спирането на сиропа и съм все още 50,800кг(бях свалила до 50,300кг).

# 572
  • Мнения: 34
Добро утро на всички Simple Smile

Аз днес започвам ден 10 и задържам  Sad. Същите килограма съм като вчера, което не е възможно. НО тъй като не съм си доспала, май това е проблема. Ще изкарам и днес пък за утре ще видим какъв е резултата Simple Smile

# 573
  • Мнения: 23
Zdrawejte.Dnes zapochvam siropa,kakto si bqh obeshtala. Iskam da svalq 7 kg,plana mi e da napravq kurs ot 10 dni,pak shte vidq kak shte se chuvstvam.Bravo na uspelite,srashen stimul e tozi forum,zatova shte vi poseshtavam redovno. cheta vseki den.Ako e problem che pisha na latiniza -nqma da pisha,nqmam kirilitsa i kirilizatora ne raboti.
Lek den na vsichki.

# 574
  • Мнения: 0
tsveti_77,чудесен резултат!Дано и аз го постигна..Ще съм на сироп 6-7 дни и ще видя..Аз се чувствам страшно гладнааа почти постоянно,ама ще издържа..  Hug

# 575
  • Мнения: 2
Здравейте скъпи дами  Simple Smile
Днес ми е 3тият ден на сиропчето ...и в интерес на истината се чуствам така все едно е минал тежкотоварен камион върху мен....Надявам се по късно да се почуствам по свежа....
Преди 8 месеца пак бях на мадал бал....издържах 8 дена и резултата беше минус 5 кг....но уви си върнах килограмите ....заради моята лакомия ....вместо да спазвам режим на хранене ...аз не престнах да ям глупости.Чревоугодник съм за мое голямо съжаление ...но като се погледна в огледалото направо ми се реве...И в крайна сметка реших един път завинаги да се отърва от излишните ми килограми ..Един път стигнали желаните от мен 75кг вече ще съм много по спокойна и щастлива.Този път реших да пробвам да издържа 14 дена ...мисля ,че ще успея ...и най важното е ние сами да се чустваме добре в собствена си кожа...Успешен и усмихнат ден и много минусчета скъпи момичета smile3525 smile3525 smile3525

# 576
  • Мнения: 222
Здравейте,
За сега само ви чета и се надъхвам психически. Поръчах си едно шише (0.5л) от сиропа и го чакам, предполагам, че другата седмица ще дойде и почвам. Намислила съм да изкарам пълните 10 дни, като накрая май ще взема обикновен кленов сироп, че този възскъпичък идва Sad Надявам се да успея, че имам доста да свалям, а нещо не успявам да си контролирам лакомията  Embarassed Embarassed Embarassed

# 577
  • Мнения: 0
kameliya_88,добре дошла!Ние с теб вървим заедно - и на мен ми е 3 ден днес.Не се чувствам отпаднала или нещо такова аз,но определно се чувствам гладна..Малко остана,ще се справя   bouquet

cvetka-koketka ,успех и на теб със сиропчето!Чакаме те да се присъединиш към нас тези дни  Party

# 578
  • Мнения: 34
Здравейте,

аз преди малко си сварих ориза, но не разбрах да отделя ли водата или да го оставя така? newsm78
някой може ли да ми каже?

# 579
  • Мнения: 0
Здравейте,

аз преди малко си сварих ориза, но не разбрах да отделя ли водата или да го оставя така? newsm78
някой може ли да ми каже?

Водата се разпределя за целия ден - така пише,преди малко четох.Предполагам,че в такъв случай се отделя Simple Smile

# 580
  • Мнения: 34
Здравейте,

аз преди малко си сварих ориза, но не разбрах да отделя ли водата или да го оставя така? newsm78
някой може ли да ми каже?

Водата се разпределя за целия ден - така пише,преди малко четох.Предполагам,че в такъв случай се отделя Simple Smile

Благодаря! Simple Smile И аз така направих, ама то остана една чашка само. Но ми се стори много вкусно. Май сиропчето ми е омръзнало вече  Simple Smile

# 581
  • Мнения: 0
Здравейте,

аз преди малко си сварих ориза, но не разбрах да отделя ли водата или да го оставя така? newsm78
някой може ли да ми каже?

Водата се разпределя за целия ден - така пише,преди малко четох.Предполагам,че в такъв случай се отделя Simple Smile

Благодаря! Simple Smile И аз така направих, ама то остана една чашка само. Но ми се стори много вкусно. Май сиропчето ми е омръзнало вече  Simple Smile

На мен ми е страшно трудно..Днес,т.е. вече вчера,ми беше 3 ден..Не мога да заспя,само се въртя и затова отидох и хапнах около 20 черешки..Надявам се да не ми се отрази зле и да продължа да свалям,но вечери наистина ми е много тежко..  #Crazy

# 582
  • Мнения: 0
Добро утро.Отчитам се.За 3 дни - от 70,5 кг .. сега съм 68,100 кг.Утре би трябвало да видя и 67 кг на кантара,което доста ме приближава доо целта ми от 65 кг.Дано издържа,че вечери се побърквам буквално.

На ден свалям по 700-800 г. Искаше ми се по килограм,ама и на това съм доволна.Ще пробвам да пия коктейла по 5 пъти,пък да видим какво ще стане. Хубав ден!   bouquet

# 583
  • Мнения: 34
Добро утро!

Днес започвам ориза, но от 10 ден до тази сутрин резултата е 0,200-0,300гр. Не знам какво се получи. Тоя организъм моя май се стресна, че губи килограми и реши да не се дава Simple Smile . За 10 дни точно 5кг. Дано да ги задържа по време на захранването. Simple Smile

# 584
  • Мнения: 239
Дръжте се момичета и не се отказвайте,резултатът си заслужава определено.Аз за 10 дни смъкнах 6кг и си ги задържам успешно.Минах захранването и вече съм на 90 дневната диета понеже имам още за сваляне.

Общи условия

Активация на акаунт