MADAL BAL-НАПИТКА ЗА ОТСЛАБВАНЕ,тема №2

  • 90 165
  • 759
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 205
petya75 , супер резултат си постигнала!Продължавай в същия дух!
jasmine26 , успокоявай се , че това няма да трае вечно и само още няколко дни и ще бъдеш възнаградена за положените усилия.
Чета ви редовно ,момичета, и само да вметна,че продължавам да съм 50кг и няколко грама, а вече изминаха 39 дни, откакто спрях сиропчето.Продължавам сутрин и на обяд да карам на фрешове и плодове, а вечер си похапвам каквото ми се яде, дори и шоколад и пастички.Но не прекалявам, а и откакто сиропувах коремът ми продължава да е свит и приемам сравнително по-малко храна отпреди.

# 706
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
И има ли значение дали съхраняваме сиропа на стайна температура или в хладилника? Би трябвало да няма,но....

Задължително се съхранява в хладилник. При правилно съхранение, дори да ти остане сироп можеш след време отново да го използваш. На стайна температура започва за мирише на вкиснало. Mr. Green

# 707
  • Мнения: 72
За съжаление аз не мога да се похваля с много добри резултати. За четири дни на сироп съм -2.200. Но не се отчайвам, ще изчакам до десетия ден, дано да има резултат.

# 708
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Ето ме и мен, днес ще ми е втори ден bowuu. Момичета, браво на вас, много добре се справяте, Габи, не се отчайвай - до края имаш още много, а и самото изчистване на организма ти от токсините не е малко, така че продължавай Wink.
Аз искам да ви питам нещо - освен чашите с коктейла, по колко вода изпивате, аз вчера се озорих доста стези допълнителни 3 литра и в крайна сметка съм изпила 5 големи чаши коктейл и около 2.5 литра вода, а, и една голяма чаша ментов чай.....ама през 30 мин тичам до тоалетната по малка нужда и коремчето ми е нон стоп изтумбено то тези течности Sad, а се надявах, че ще ми се прибере най-вече той Rolling Eyes. При вас как стоят нещата?

# 709
  • Мнения: 0
Здравейте момичета , на мен ми е 3ти ден, добре ми понася,малко не ми харесва вкуса на коктейла (аз съм от малкото),но си приготвям чаша вода с лимон и ..се справям!Резултатите са : 3 дни -2 кг., първите 2 дни много силно главоболие,което днес отшумя, а днес ме болят ужасно ставите:((, но това означава , че сиропът действа.Изпивам около 3 вода на ден, не изпитвам глад, обаче мисля да изкарам 7 дни и 7 захранване.Обаче пия по около 1,2 литра от сиропа, не знам дали е достатъчно..,просто ми е трудно да се настроя за повече.А ходенето до тоалетна е постоянно,означава , че всичко работи!!Освен това още на 2 я ден ми се появиха пъпчици,ама нали се пречистваме през кожата..Ами това от мен!Ще си даваме кураж !!

# 710
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
като те чета, ксара, и започвам да се притеснявам - при мен няма нито пъпчици, нито главоболие Rolling Eyes.....значи ли това, че нещо не ми действа, втори ден ми е, абсолютно стриктна съм newsm78

# 711
  • Мнения: 0
Nik`s mum, не мисля , че трябва да се тревожиш, това са симптоми ,които са възможни, но не и задължителни.При мен така действа.Боли ме и единият яйчник,който по принцип ми създава проблеми.Четох някъде , че и на други се е случвало, но чета също , че много от правещите програмата се чувстват добре.Предполагам , че при всички е различно- добре че поне не
съм гладна, че аз има голям апетит..

# 712
  • Мнения: 0
Привет! И аз се включвам в редиците на ентусиастите. Утре ще съм на плодове, за по-плавен преход,и от понеделник започвам 10 дневната програма. Сигурно съм вече почти 90 кг - направо топчица, така че има много какво да се желае.

# 713
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен!Нова сам и прочетох почти всичко написано до тук за напитката...Дайте ми съвет newsm78 трябва да отслабна доста и в главата ми е пълна лудница.Всеки дава идеи-кой 90 дневни диети,кой безвъглехидратни и т.н.Решавам се на това за напитката за отслабване.Моля Ви за последен съвет ThinkingДайте вашето мнение и ме посъветвайте какво да правя?Трябва да отслабна!!!!!!!!Дано ,,гласът ми бъде чут,,и се намери някой да ме посъветва Tired

# 714
  • Мнения: 3
Запис - първа за днес JoyЗапочвам 8 ден!Не съм се теглила от петък и очаквам с нетърпение довечера да се кача на кантара!Интересно, е че се чувствам добре!Само ми е малко трудно да си събирам бързо мислите, а работата ми е такава, че се налага!Остана още малко + 10 дни захранване!Интересно е, че и ходенето до тоалетна не е проблем, макар че в организма постъпва само само вода!Предполагам, че ще се прочистя идеално, а за килограмите ще споделя довечера!Успех на всички  bouquet  bouquet  bouquet

# 715
  • Мнения: 597
Имам въпрос, някой от вас прилагал ли е олекотеният вариант на диетата, при който се пие сиропа преди хранене три пъти дневно и има ли резултат? За съжаление съм с много слаба воля  и дори да издържа няколко дни само на сироп при захранването ще се проваля и може да си докарам големи неприятности, затова ми се иска да пробвам олекотения вариант. Имам да свалям 5 кг и не мога да ги сваля , пробвах 90-дневната но резулатата беше само -1кг, който след това възстанових, на Дюкан не издържах - не мога без плодове, а на пълен глад не издържам - направо съм лигла , но това е!

# 716
  • София
  • Мнения: 13
pacilda, звучиш малко объркана в смисъл, че не знаеш какво е подходящо за теб. Ако нямаш опит с диети, това е нормално. Варианта е да започнеш на сиропа 5 дни или колкото изкараш. Така ще ти се посвие стомахчето и след това ще ти е по-лесно да продължиш с нещо друго - например 90 дневната.

С безвъглехидратната наистина също се свалят килограми, но тя е доста вредна. Натрупват се кетони в черния дроб и т.н. Не бих си причинила това независимо колко кг съм. А и не всички хора могат да я спазват, защото имат различна реакция (свързана с отделянето на инсулин) и след порция белтъчини може да си освирепяла за сладо.

Има една друга диета с намален прием на въглехидрати - "хранене в зоната". Не само, че не е вредна тази диета, а напротив - здравословно е такова хранене. Нужно е да се спазва съотношение между въглехидратите, мазинините и белтъчините. Изглежда малко сложна с изчисляване на блокове, но всъщност всичко може да се прави приблизително и се свиква. Майка ми я прави много успешно. Има книги на Славейков - като тази издадена от български колектив е по-добра от оригиналната на д-р Бари Сиърс, който е получил Нобелова награда. 

# 717
  • София
  • Мнения: 13
petya75 добре звучиш  Simple Smile, добре се получава при теб. Дано и кантарчето покаже хубави работи  Grinning.

gala66, не се упреквай. Сигурна съм, че не си лигла. Самият факт, че се опитваш да направиш нещо добро за себе си е за похвала. Всеки си има негов начин, по-който му е по-лесно да отслабне - просто още не си го открила.
Може би е по-добре да направиш испанската версия, като заместиш 1-2 хранения дневно със сиропа и увеличиш малко физическата активност. Ако можеш да не вечеряш след 18 часа, вечер да си само на сироп и това ще много добър вариант. Или да изключиш обяда, следобед на плодове и много лека вечеря. Не се отказвай, вярвай малко повече в себе си Simple Smile и ще успееш.

# 718
  • Мнения: 3
borislavka72, благодаря за насърчаването! Днес със сигурност ще ми е необходимо.Днес ми е по - трудно отколкото предните дни - може би защото е понеделник и както изглежда ще се наложи да поработя до около 9 #2gunfireПредполагам, че следващите 2 дни ще са най - трудни - в очакване на соковете!Всички покрай мен, стоят и ме гледат дали ще хапна  LaughingВероятно се съмняват в моя инат Joy Joy JoyСамо съпружеското тяло си мълчи - той знае най - добре! Mr. Green

# 719
  • Мнения: 0
Така, днес ми е първия ден на коктейла. Малко странен на вкус, но абсолютно поносим, особено студен. Нямам кантар, но смятам да потърся сантиметър за да видя някоя и друга обиколчица. Между другото този първи ден мина без да го усетя. Вчера бях само на плодове за плавен преход. Надявам се да споделям след няколко дни минуси и добро настроение.

Общи условия

Активация на акаунт