ПЪРВИ клас - епизод 16

  • 30 097
  • 741
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 23 246
Eто го дворчето:
http://media.snimka.bg/7719/021694161.jpg

Ходих на родителската; ще ходят на театър другата седмица, а на 23-и ще имат тържество с подаръци от Дядо Коледа Simple Smile. Похвалиха децата, че били много умни и добре се спрявали. Моята щерка обаче май е много отнесена, че чакам да й мине Т и ще трябва да си поговорим сериозно Rolling Eyes
Ние да не сме в един клас? Simple Smile  И нашата родителска мина.....нататък си казала.... Mr. Green
Честит имен ден на всички Анета!!!  bouquet

Последна редакция: чт, 09 дек 2010, 08:36 от ДХ3

# 676
  • Мнения: 2 474
Ха,добро ви утро,момичета! Laughing
Аз днес съм от 12ч на работа и варя боб по поръчка на набора. Sunglasses
yovanka,честит имен ден!Бъди здрава,обичана и нека късмета бъде винаги с теб!  bouquet
Честит имен ден на малки и големи празнуващи името си днес. Hug
Иринка HugИ Петьо на възрастта на Ради искаше зелено коте. LaughingНямам думи за незаинтересуваната дама-така не бива да се подвеждат децата. ooooh!Страхотен подарък има Павчо.Моят хърбалет няма да има сила да стигне коша.Само се мери на кантара и въздиша,че стрелката не мърда нагоре.Страх го е,че няма да го оставят да тренира пролетта защото не е качил килограми.Ама иначе ми обяснява,че и мъници като Светльо правели кълбета и салта.Последното е повече от вярно и версията ми,че ако не яде няма да има сила издиша от всякъде.Амбър Hug
Петьо снощи не беше на себе си-пожела да ни чете от буквара и да решава задачи на компютъра.Първото не го е правил от ДГ и да ви призная ме беше страх от резултата. Blush BlushНо детето ме изненада-чете познат текст гладко,а непознат с много леко сричане.Благодарение на вас от първата страничка отворихме сайт и решавахме задачи.И там ме изненада приятно-от 60-на примера сгреши само 2 и то от рода на 49+23.Повече няма да си подценявам детето. Wink
Вчера наплюл едно момиченце. ooooh!Госпожата от занималнята обяснила на мъжа ми,че Петьо имал завидно търпение и това било най-малкото,което можел да направи,за да се защити от набезите на момичетата.Така го дърпали,че му скъсали качулката на якето.Последните били много лигави и на тълпи му налитали да го прегръщат,бутат,щипят и т.н.Пострадалото момиченце е фенка на набора от ДГ и наистина му се е лепнала като гербова марка и направо го задушава-постоянно го преследва,не разрешава на други на го приближават,постоянно търси вниманието му с физически контакт.Петьо не се оплаква,но очевидно не му е лесно и цялото тома внимание го притеснява.Това момиченце беше набило друго,защото Петьо и беше обърнал внимание.Както и да е,на въпроса ми защо е наплюл детето ми отговори,че нямало как да се защити,т.к момичетата не се удряли.Днес ще се извиняваме. Blush
irka,благодаря за инструкциите относно играта.Звучи интересно. Peace
tanini,ахнах-страхотно дворче сте сътворили. Peace
Хексалина,браво на Вики! Hug

# 677
  • София
  • Мнения: 15 261
Честит празник на всички малки и големи именнички! Нека бъдат здрави и много щастливи и с радост да носят красивото си име.  Hug Hug



# 678
  • Мнения: 14 133
Честит имен ден на всички Ани!  Heart Eyes    bouquet
 newsm59  Даниел на Ellypr .   bouquet
Сашо вече има талон за участие в състезанието от местната секция на СМБ.  bowuu
Записани са училището, етажа и номера на стаята, в която ще бъде.  Hug
Могат да носят син химикал, черен молив и чертожни инструменти.
Организаторите на състезанието подсигуряват листи за отговори на задачите и за чернови.
15 минути преди началото на състезанието трябва да е заел мястото си.  Wink

# 679
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

сбрахме се, значи  Mr. Green
Искат ги малко по-рано... Но да видим в колко преспи ще газим утре... И кога ще се класираме в школото.
================================================================================================

ЧИД на Анна и всички Ани-та, Яна и Анелия!!!
Много красиво име, да си го носите с гордост и в пълно здраве
  bouquet


ЧРД на Дени на Ирка на патеричка! Все такава слънчева красавица да си остане Hug Heart Eyes

ЧРД на моята приятелка Лого5ка  Hug  bouquet И тя от здраве да не се отърве нивгаш и да вземе да се вясне у Софето най-накрая, че се забравихме  Laughing



Успех на всички малки математици в утрешното КМС  Peace ТЕ могат и ще се справят чудесно  Peace

# 680
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
А за 125 СОУ дали са изнесени списъци и разпределения по стаи? Ще имат ли входящ номер? Гледам в тестовете от минали години има място да се впише вх.№.

# 681
  • София
  • Мнения: 4 397
Честит празник на всички празнуващи   bouquet

Успех и на малките математици  Hug
Аз по обяд отивам до НДК има изложение на книгата и четох, че правели доста големи намаление и се надявам да е така , защото съм харесала на Митко доста книжки  Peace

Аз сега имам едно такова питане, в началото на учебната година имаше пусната заповед от директорката, че е забранено на първолаците телефони.
КАК се постъпва когато въпреки заповедта има деца с телефони  newsm78

# 682
  • Мнения: 4 116
Как утрешно, бе Шани? Не ме шашкай, моля те. Нали е в събота? От 9,30 ?

# 683
  • Мнения: 14 133
Как утрешно, бе Шани? Не ме шашкай, моля те. Нали е в събота? От 9,30 ?
В събота е , спокойно.  Joy
Началото е в 10,00. Най-късно в 09,45 трябва да е в стаята на стола.  Wink
Трябва тук да си носи задължително талона за участие.
Сякаш "в наше село" организацията е най-добра за момента.  bowuu
Резултатите в Русе, ще ги обявят след 18,00ч. на сайта на местната структура на СМБ.  Laughing
Свраче, ще дреме татито сигурно във фоаето на училището.  Joy

# 684
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Нас ни викат в 10.30..значи в 11 ще започне състезанието.По-ми е интересно как ще се организира "предаването" на приключилите математици на родителското им тяло.То,че ще дремем някъде родителите,ясно,ама все пак ще се съберат много деца ...

Честит имен ден на всички празнуващи  bouquet

# 685
  • Русе
  • Мнения: 11 924
  На състезанието по БЕЛ родителите чакаха пред вратите на стаите. То не че ние не отидохме с още няколко майки в кафенето,но добре,че едното дете имаше телефон та звънна да ни измъкне.  Mr. Green

# 686
  • София
  • Мнения: 13 221
Честит Имен Ден на Анетата!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Живи и здрави да са да си носят тези прекрасни имена!  Grinning

Свраче, че ние спокойно можем да ви кажем задачите  Joy Joy Joy Нашите и без това на първия половин час ще са вън, че са бързаци  Mr. Green и после ще предаваме по жицата задачи  Crazy


За 119 на сайта ще има ли списъци, щото на мъжа ми казали, че като идем по-рано ще видим децата къде са  newsm78

# 687
  • Мнения: 1 693
Здравейте.
Танини, много е хубаво дворчето.  Hug
Ваче, от родът на гледай си работата е. Ние имаме с немската  азбука. Има три животни с поредни букви. Примерно A;B;C и четвъртата карта е общата от трите. Т.е. на нея са написани трите букви и имената на животните. Целта е да се съберат картите.
Ето това е нашата http://www.yatego.com/aha-buch/p,4042677718440,4a3f994d209955_3, … ett--kartenspiel-
http://www.toys-for-all.de/images/product_images/popup_images/2387_0.jpg
Извинявам се че е линк към сайт.
Видях снощи, че има и онлайн игра.
Вики така научи буквите.
Ирина посмях се с твоето коте. Преди две години бабата на Вики  (майката на мъжът ми) й подари един много грозен зелен заек. Така, че не е изключено и коте да има.  Joy
Дейзи, невероятно детенце имаш.  Hug
Успех на всички в събота и да се похвалите после.  Hug
Честит рожден ден на Даниел.
Честит имен ден на всички празнуващи.
Аз пак отивам да правя мускули на снегът.  ooooh!

# 688
  • Мнения: 4 116
Уф, как се шашнах значи, разсъних се набързо.
Ми аз не бих се учудила и да е утре, от край време съм си недочула и недоразбрала....

Искаше ми се в петък вечерта да порешаваме задачки с Мони, че тази седмица доста натоварена с еоказа, и хич не е решавал. Но пък един съученик го покани на рожден ден и ще ходи. Та явно никак няма да остане време за задачи.
Тази вечер е на карате, а аз ще ходя да купувам подарък.

А резултатите от състезанието в Сф как ще ги разберем. Мен не ми се ходи пак до Младост...

Да ви споделя... снощи някой изключил от контакта радиаторчето в детската. Ама е станало след като ги сложих да спят, тогава си  работеше и беше топло. Та към 4ч иде Монката измръзнал (той спи отвит) тракат му зъбите направо и се мушка при мене. Ходих аз да видя каква е работата, включих им топлото, ама цяла нощ на студено са спали милите, дано да не ми се изпоразболеят сега.

# 689
  • Русе
  • Мнения: 11 924
  deyzi ,очаквам включване на Петьо да постегне Светослав. Абсолютна незаинтересованост към всичко касаещо училище. Домашни изобщо не отбелязва,че има. Задачи,ей тъй да не ми скърши желанието. За двуцифрени числа изобщо не говорим.Само ако са с нули отзад ги смята.Ивайла почна покрай него да не се вживява и тя.  Mr. Green  Иначе остава интереса към човешкото тяло само. Прерисува картинки на органи от един лекарски атлас и ги поставя върху едно човешко тяло. Ще правим Франкенщайн навярно. Давайте сайтове с онлайн образователни игри,че аз нямам време да пиша такива. Ама ако видя зора,ще почна.

Общи условия

Активация на акаунт