Farmville - 37

  • 29 568
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 111
Днес не мога да веза в фермата  #Cussing out  Снощи си продадох Коледната Работилница заради мисията че бях е застроила цялата и си мислих че заради това не ми се появивява прослувутата мисия.Дано като успея да вляза се появи. #2gunfire

И аз не мога да вляза днес, а работилницата не съм я слагала изобщо, в бокса си стоеше.

# 691
  • София
  • Мнения: 4 899
The gift you tried to accept was LIMITED EDITION and is no longer available. More limited edition items coming soon!

Това ми излиза, когато се опитам да приема като подарък Special Delivery!
Спряха ли кутиите  Cry ???

# 692
# 693
  • София
  • Мнения: 2 020
Бях си подстроила коледната работлница,
бях я заредила и с допълнителните части
и днес я намирам върната в нулево положение.
Пак ми иска всичко отначало. Така се случи
и във фермата на мъжа ми.
Има ли някой друг с такъв проблем?
То ми се отщя да се напъвам да събирам пак части.  Rolling Eyes

# 694
  • Мнения: 0
Има ли начин да се въртят пчелите в кошера, че по-бързо да се вземе тоя новия медал. Peace

# 695
  • Мнения: 364
Бях си подстроила коледната работлница,
бях я заредила и с допълнителните части
и днес я намирам върната в нулево положение.
Пак ми иска всичко отначало. Така се случи
и във фермата на мъжа ми.
Има ли някой друг с такъв проблем?
То ми се отщя да се напъвам да събирам пак части.  Rolling Eyes
Аз вчера я постройх за 3 път  #Cussing out
И за капак ми изчезват кашоните от гифта  Twisted Evil

# 696
  • Мнения: 0
Бях си подстроила коледната работлница,
бях я заредила и с допълнителните части
и днес я намирам върната в нулево положение.
Пак ми иска всичко отначало. Така се случи
и във фермата на мъжа ми.
Има ли някой друг с такъв проблем?
То ми се отщя да се напъвам да събирам пак части.  Rolling Eyes
И на мен ми оставаха 2-3 елемента да я завърша и ми се нулира всичко...

# 697
  • not found
  • Мнения: 581
Бях си подстроила коледната работлница,
бях я заредила и с допълнителните части
и днес я намирам върната в нулево положение.
Пак ми иска всичко отначало. Така се случи
и във фермата на мъжа ми.
Има ли някой друг с такъв проблем?
То ми се отщя да се напъвам да събирам пак части.  Rolling Eyes
Аз вчера я постройх за 3 път  #Cussing out
И за капак ми изчезват кашоните от гифта  Twisted Evil


На мен ми остават няколко пирона да сложа да я построя напълно , ако такова нещо се случи захвърлям и фермата и коледните украси и всичко  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out ееее то не стига , че човек не може да ползва играта пълноценно , все или ще се рефрешва или няма да  могат да се приемат подаръците , или нещо друго ще се случи , кеша ще изчезва ....  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out Е то къде е удоволствието .... А ма ха  Crossing Arms

# 698
  • Мнения: 1 687
Здравейте.
Преди няколко часа можеше да се купят лампички с монети, но искаше ( поне на мен) да добавя още 10 човека. Сега я няма опцията с монетите.
Къщата ми е посторена почти цялата и така си стои.
Подаръци и аз не мога да изпратя от друго място. Дървените  кутии ми се появяват с отварянето на фермата, но нямам мисии.

# 699
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Играта ме върна в първи клас  #Cussing out
Пак трябваше да бера и сея, да обирам животни и т.н.
За първи път ми се падна от мистъри семе дървото с дъвките и съответно го няма, а семето на 0. #Cussing outСъответно не ми порасна ново с дъвки, а някакво друго.
Гадост, нищо от това, което правих до сега не е отразено. #2gunfire

# 700
  • Мнения: 364
Сега не мога и да си вляза във фермата  #Cussing out

# 701
  • Мнения: 22
Взех статуята поставих я сега влизам в играта и сякаш не съм влизала от сутринта всичко ми е необрано и разбира се статуята я няма Отивам да я взема отново и разбира се ми се изписва че вече съм я взела Колко ми е приятно просто думи нямам Строим неща по няколко пъти играя игри а нямам нито елхата нито останалите награди просто изчезват Ядосах се и си продадох кошера хаха а пък днес пуснаха медал за него хайде ся отново строеж 200 пчелички че и майка да им търся пффффффф

# 702
  • Мнения: 76
Ееее пък..... от 6 дни не можех да влизам у фермата, днес ме пуснаха за час - два и сега пак не могаааааа  #Cussing out  Twisted Evil ignore2 smile3511 Да ги вземат дяволитеееееееееееееее Зунга  #Sniper

# 703
  • до Бургас
  • Мнения: 100
Взех статуята поставих я сега влизам в играта и сякаш не съм влизала от сутринта всичко ми е необрано и разбира се статуята я няма Отивам да я взема отново и разбира се ми се изписва че вече съм я взела Колко ми е приятно просто думи нямам Строим неща по няколко пъти играя игри а нямам нито елхата нито останалите награди просто изчезват Ядосах се и си продадох кошера хаха а пък днес пуснаха медал за него хайде ся отново строеж 200 пчелички че и майка да им търся пффффффф

И при мен е все едно не съм влизала сутринта. Close Обаче може да не е от статуята, защото аз моята въобще не съм я вадила от бокса, тъй като я изтрих погрешка. 

# 704
  • Мнения: 2
Взех статуята поставих я сега влизам в играта и сякаш не съм влизала от сутринта всичко ми е необрано и разбира се статуята я няма Отивам да я взема отново и разбира се ми се изписва че вече съм я взела Колко ми е приятно просто думи нямам Строим неща по няколко пъти играя игри а нямам нито елхата нито останалите награди просто изчезват Ядосах се и си продадох кошера хаха а пък днес пуснаха медал за него хайде ся отново строеж 200 пчелички че и майка да им търся пффффффф

Мен 3 пъти ме върна докато накрая се закрепи положението и имам статуята, влез и вземи код от фалшива ферма и си го пейстни на твоят профил.

Общи условия

Активация на акаунт