Легална фирма за заминаване на работа в Англия

  • 149 224
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 322
Благодаря, много полезна информация   bouquet

# 16
  • Мнения: 1
Привет, интересува ме коя фирма предлагаща работа в Англия е легална и коректна?
Имате ли преки впечатления от такива фирми и какви са условията за заминаване.
Всякаква информация ще ми е полезна.
Благодаря за отделеното внимание.

# 17
  • Мнения: 48
Мисля, че няма сериозна фирма. Всички фирми изискват някакви такси, ако бяха сериозни работодателя щеше да покрие таксите, поне така ми казаха в бюрото по труда.
Казаха ми също, че в последните години много хора са се оплаквали, че им взимали парите,
а до пътуване не се е стигало.
Моя приятелка беше дала пари при юнайтед незнам си кво, не помня точно името и така си чака от две години, не се обаждат никакви, а тя като се обади, все я лъжат нещо,
другата беше Нина Бамер за болногледачки в Германия и Австрия, същата бира е и тя.
Една моя съседка беше платила при нея, звъни и от непознат телефон, прави паника, говори на немски, а е българка. Най-накрая съседката замина и се върна след около две седмици. Оплаква се, че е трябвало да се виждат анонимно по кафета и какви ли не глупости, праи не получи,
и пътя сама си го пое.
Най добре е с познати, ама като няма човек и на всичко е готов.  Peace

# 18
  • Мнения: 6 915
Мисля, че няма сериозна фирма. Всички фирми изискват някакви такси, ако бяха сериозни работодателя щеше да покрие таксите, поне така ми казаха в бюрото по труда.
Казаха ми също, че в последните години много хора са се оплаквали, че им взимали парите,
а до пътуване не се е стигало.
Моя приятелка беше дала пари при юнайтед незнам си кво, не помня точно името и така си чака от две години, не се обаждат никакви, а тя като се обади, все я лъжат нещо,
другата беше Нина Бамер за болногледачки в Германия и Австрия, същата бира е и тя.
Една моя съседка беше платила при нея, звъни и от непознат телефон, прави паника, говори на немски, а е българка. Най-накрая съседката замина и се върна след около две седмици. Оплаква се, че е трябвало да се виждат анонимно по кафета и какви ли не глупости, праи не получи,
и пътя сама си го пое.
Най добре е с познати, ама като няма човек и на всичко е готов.  Peace

Не искам да се явявам адвокат на Нина Бамер, но най-вероятно Вашата позната не е получила пари за пътни, защото е отказала случая, който и е бил предложен и си е тръгнала по-рано от 28-те дни, които са по договор. А заплата защо не е получила?  newsm78

# 19
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
И аз не искам да й се явявам адвокат, но познавам лично две жени, които са заминали чрез нейното посредничество преди 2 год. и все още работят! Пациентът на едната почина, но не след дълго и дадоха друг случай! Друг е въпроса, че все повече и повече хора търсят услугите на такива фирми и листа с чакащите е дълъг! Без немски няма как да стане, а тази Бамер май имаше и курсове, които трябва да си платиш и изкараш и евентуално след това да те прати на работа.

# 20
  • Мнения: 62
Привет, интересува ме коя фирма предлагаща работа в Англия е легална и коректна?
Имате ли преки впечатления от такива фирми и какви са условията за заминаване.
Всякаква информация ще ми е полезна.
Благодаря за отделеното внимание.
Два пъти съм ходила с Hops (сега- ibc student exchange)  http://www.ibc-exchanges.org/Index.aspx?d=76&s=16  знам че имат клон във Варна,когато ходих аз,се намираха в Бургас,но се преместиха,февруари ще правят нови презентации  и мисля че и в други градове имат клонове,в София със сигурност,бяха коректни с нас,имам близки с които бяхме заедно които ползваха услугите на други представители на агенции които знам че са коректни със сигурност защото ходят с тях вече години наред:
1) Спиро Андонов -Карлово представлява Конкордия
2)Петър Митев -Свищов - http://www.ssfaw.com/ е сайта им,но мисля,че нямат повече места

Всичко това се отнася за студенстките и младежки програми.И ако някой смята да им ползва услугите ще трябва да побърза,защото обикновено записванията са  по това време на годината и скоро ще приключат окончателно.
От други агенции които намират друг тип работа и аз се интересувам,но засега не успявам да намеря някоя на която да се доверя,искам всичко да ми е преверено предварително,ако някой има информация моля нека сподели  Peace

# 21
  • Мнения: 16
http://www.aupair-international.co.uk/index.php/info
имате ли впечатления за тази фирма

# 22
  • Мнения: 275

Защо са ви подобни фирми посредници?

Пробвай в сайта www.gumtree.com - има много обяви за работа на детегледачки, можеш да разбереш директно дали отговаряш на изискванията и да поддържаш директна връзка със семействата. Друг е въпросът дали ще можеш да приложиш референции за предишен опит, ако изискват такива.

# 23
  • Мнения: 1 842
Привет, интересува ме коя фирма предлагаща работа в Англия е легална и коректна?
Имате ли преки впечатления от такива фирми и какви са условията за заминаване.
Всякаква информация ще ми е полезна.
Благодаря за отделеното внимание.

Значи още една тема има...а има ли работа в Англия, която да не е бране на нещо или гледане на животни или това е характерно за там? Peace

# 24
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 070

Защо са ви подобни фирми посредници?

Пробвай в сайта www.gumtree.com - има много обяви за работа на детегледачки, можеш да разбереш директно дали отговаряш на изискванията и да поддържаш директна връзка със семействата. Друг е въпросът дали ще можеш да приложиш референции за предишен опит, ако изискват такива.

Не забравяй, че българите все още се нуждаят от разрешително за работа.

# 25
  • Мнения: 147
Мисля, че няма сериозна фирма. Всички фирми изискват някакви такси, ако бяха сериозни работодателя щеше да покрие таксите, поне така ми казаха в бюрото по труда.
Казаха ми също, че в последните години много хора са се оплаквали, че им взимали парите,
а до пътуване не се е стигало.
Моя приятелка беше дала пари при юнайтед незнам си кво, не помня точно името и така си чака от две години, не се обаждат никакви, а тя като се обади, все я лъжат нещо,
другата беше Нина Бамер за болногледачки в Германия и Австрия, същата бира е и тя.
Една моя съседка беше платила при нея, звъни и от непознат телефон, прави паника, говори на немски, а е българка. Най-накрая съседката замина и се върна след около две седмици. Оплаква се, че е трябвало да се виждат анонимно по кафета и какви ли не глупости, праи не получи,
и пътя сама си го пое.
Най добре е с познати, ама като няма човек и на всичко е готов.  Peace
Потвърждавам написаното от личния ми опит с г-жа Бамер. Аз след кратка кореспонденция с нея и среща в някакво забутано кафе в Пловдив се отказах от услугите и. Не знам дали намира свястна работа, но пък не ми се плащаха комисионни.Факт е ,че Бамер се опитва да пише и говори само на немски , което много дразни, защото от първите 2-3 реда в имейлите  си личи че е българка. Да не говорим за това да говориш със сънародник по телефона на чужд език...Това много ме "притесни" и реших да не се възползвам от предложената работа.

# 26
  • Мнения: 1
zdr na vsichki -nova sam v saita i nz kade tochno trqbva da pi6a...no ako ima nqkoi zapoznat s vaprosa mi neka mi pi6e kakvo znae...a toi e -bqhme odobreni za zaminavane na brigada v angliq s firmata IBC-HOPS,i sled kato popalnihme vsichki neobhodimi dokomenti i vnesohme parite ni kazaha da chakame obajdane ot tqh za razpredelenieto v angliq...NO mina ve4e edin mesec i polovina i nqmame nikakvo obajdane pri polojenie 4e bqhme v spe6ni broiki molq ako znaete neshto mi pi6ete... newsm78

# 27
  • Мнения: 260
Два пъти съм ходила с Hops (сега- ibc student exchange)  http://www.ibc-exchanges.org/Index.aspx?d=76&s=16  знам че имат клон във Варна,когато ходих аз,се намираха в Бургас,но се преместиха,февруари ще правят нови презентации  и мисля че и в други градове имат клонове,в София със сигурност,бяха коректни с нас,имам близки с които бяхме заедно които ползваха услугите на други представители на агенции които знам че са коректни със сигурност защото ходят с тях вече години наред:
1) Спиро Андонов -Карлово представлява Конкордия
2)Петър Митев -Свищов - http://www.ssfaw.com/ е сайта им,но мисля,че нямат повече места

Всичко това се отнася за студенстките и младежки програми.И ако някой смята да им ползва услугите ще трябва да побърза,защото обикновено записванията са  по това време на годината и скоро ще приключат окончателно.
От други агенции които намират друг тип работа и аз се интересувам,но засега не успявам да намеря някоя на която да се доверя,искам всичко да ми е преверено предварително,ако някой има информация моля нека сподели  Peace
До колко години става с тези програми? Моя позната е на 35 год. и не може да си намери фирма,ако тези работят само с младежи до 25 г., има ли други легални фирми за по-възрастни?

# 28
  • Мнения: 1 842

Защо са ви подобни фирми посредници?

Пробвай в сайта www.gumtree.com - има много обяви за работа на детегледачки, можеш да разбереш директно дали отговаряш на изискванията и да поддържаш директна връзка със семействата. Друг е въпросът дали ще можеш да приложиш референции за предишен опит, ако изискват такива.

Не забравяй, че българите все още се нуждаят от разрешително за работа.
А това нямаше ли да го отменят? Или още не са? Peace

# 29
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Погледна ли датата на поста  Peace Wink
Отпаднаха ограниченията,да..
Безсмислено е да се 'качва' такава тема.. Peace

Общи условия

Активация на акаунт