МАРТенската ни дружина навлиза в последната третина- тема 7

  • 23 356
  • 769
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 181
Момичета, ето още малко снимки, давам ви линк,че иначе много място заемат.
 Wink Така ще разгледате всички


http://maiski3.snimka.bg/baby/maiski3.551934.21563980.big


Хайде  и вие снимайте и давайте да гледаме   Wink

# 61
  • Мнения: 24
Здравейте и от мен! Явно коледното настроение си е казало думата всички много сте активни   bouquet

Джесика защо смяташ че си тясна в ханша  newsm78 доки ли ти каза? Ако не, външния вид, няма нищо общо с разположението на тазовите кости  Peace Имам приятелка която беше толкова тясна и слаба, че се налагаше да си купува детски дънки  Shocked и роди за 5 мин. съвсем естествено и без никакви упойки  Mr. Green а всички я мислихме  Peace

Аз да питам за количка, но за лятна, има ли някой който да е доволен от някой модел, но на който облегалката пада, ако не до долу, то поне почти до там?

Бсиси проблем е ако не го усещаш и втория ден, а след като го усещаш след като го побутнеш, то просто бебето е по кротичко  Hug  Hug  Hug

Marinels Моят хубостник рита по всяко време и денем и нощем, нямам представа кога спи  newsm78 . И до сега не са ми казали че има проблем, бебето си е по шавливо  hahaha не се вързвай на всички глупости. Понякога хората сякаш не се усещат и плещят всякакви глупости а ти после се шашкаш.  Hug

 ena4 това което четох в сайта им, промоцията е за всички стоки  Peace

Майски, Таша   страхотни са дрешките  Hug красота  Hug

Стихийно бедствие За какво се използва Гривната за ръка за кърмене  newsm78 , а за какво ти е Препарата за избелване на тъкани ?  newsm78 , и за първи път чувам за Държачи за чорапи  #Crazy това пък за какво е ? Извинявам се за некомпетентността.  Hug
 
m82 и ние сме така, само че напречно  Rolling Eyes и от ритниците които получавам, все си е така. Но има време да се обърнат и да застанат в правилната позиция не се притеснявай  Peace и на мен не са ми правили микробиология и си мисля следващия път като ходя да питам  newsm78  

# 62
  • София
  • Мнения: 2 063
Ох, хващам ви в новата тема чак на 5-та страница. Много работа имам и не остава време да пиша.
Днес сутринта ходих да ми вземат кръв за ПКК. Сега дебна резултатите онлайн Mr. GreenЧувствам се добре и се надявам всички показатели да са в норма.

Относно коледното настроение - и мен ме е обхванало. Даже днес съм решила да украсявам елха.

Хайде, лек и приятен ден на всички!

# 63
  • Мнения: 0
Ей, умора нямате, от сутринта досега само пишете  Joy   bouquet
Магинка , права си. Тези кафявите от Девата са отвратителни! Но няма как.До колкото знам са много хубави витамини.
ох, добре, не съм сама в космоса  Laughing че вече почнах да се чудя на вкусовите си рецептори и осезанието ми въобще откакато съм бременна  hahaha  А за пишкането през нощта - аз някъде от месец-месец и половина не се будя вече.. беше ми станало навик (след първите месеци, когато ставах дори и по 3-4 пъти някой път) да се събуждам към 5, ходя до тоалетната и после си доспивам до колкото часа мис е спинка. Но вече не ставам.

На мен ми обясняваха в един магазин, колко ще е удобно бебето като заспи в колата, да го прехвърля в количката със столчето без да събуди. За мен много по важен е коша за новородено или това което се оформя при комбинираните колички, да е стабилно и удобно за бебето.
И аз съм на това мнение. Дават, че най-най-най-доброто за бебето е абсолютно легнало положение на гръбчето, ама после видиш ли.. и в кошче може и е много удобно.. абе то че е удобно, удобно е, ама бебетата са си наши, няма да ги гледат те, те само си продават стоката..  Peace

Майски страаааахотни са!!!!!!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts

И ние сме с настроения кога да ритаме, мисля, че е абсолютно нормално.  Wink

Отивам да си шетам в къщи и да прибирам багаж, че до няколко дни се местя пак.. освобождавам квартирата..  Sick и всичко сама тр да пакетирам.. гадна работа  Cry  Милото бебе само го тормозя.

# 64
  • Мнения: 560
Майски, аз защо не мога да разгледам снимките?
Търси ми парола.  newsm78

# 65
  • София
  • Мнения: 181
Валари , виж сега дали ще стане Peace

# 66
  • Мнения: 3 622
Майски, аз защо не мога да разгледам снимките?
Търси ми парола.  newsm78
И на мене

След малко ще отскочим с приятелка /също бременна/ до Хиполенд
Да видим дали ще купя нещо

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Момичета, мерси за отговорите за столчетата, май се убеждавам, че няма голям смисъл да са комплект, щом ще се използва толкова рядко върху количката. А и наистина, сигурно на бебето ще му е по-удобно в коша на количката легнало, а не сгънато в столчето за кола.

ena4 , важи за всички стоки. Аз вчера специално ходих и до 2-та пловдивски хиполенда да гледам за количка и да питам днес на какви цени ще са  Crazy Оказа се, че го няма нашият цвят и сега съм в чуденка дали да вземем синята, ако все още я има до довечера. В магазина в мола един младеж ми обясняваше, че днес щели да им доставят нещо си Чиполино, ама какво точно ще доставят и какви цветове, никой не знае. Лошото е, че май беше управителят на този магазин, толкова неориентиран горкичкия, а нямаха в 7 вечерта налични консултатанти, само едно момиче на касата  ooooh! Не ми се мисли днес каква ще им е организацията  #Crazy Сигурно ще е лудница, дано поне лудницата да е за играчките, не за количките.
Я кажете, коя ви харесва повече - със синьо или жълто? За момченце, но и с идеята да я ползваме и за второто, което се надяваме да е момиченце Simple Smile Аз май бих возила момиченце в синя количка с розова постелка примерно  newsm78
http://eshop.chipolino.com/?act=inside_product&product_id=547

# 68
  • Мнения: 0
maiski3 , Tasha, строхотни покупки.  Peace maiski3 за пореден път се убеждавам, че дрешките за момиченца са мнооого сладурски. Тези за момченца са по-сериозни и скучни  Rolling Eyes

# 69
  • София
  • Мнения: 181
Валари, Tasha  сега трябва да стане, махнах паролата Peace

# 70
  • Мнения: 0
Tasha, хайде после ще споделиш за Хиполенд. Аз бих се присъединила, но не искам да се измарям, че довечера мъжът ми ще ме води някъде. Днес имаме годишнина от сватбата - 5 год.

Варненските Мами : утре ще пием ли кафе?

# 71
  • Мнения: 7
Мамчета, заповядайте това клипче :
http://www.youtube.com/watch?v=ZEZDu2V2UZ4 .
Невероятно е !!! Препоръчвам на всички да го гледат с пуснат звук и на цял екран.
Приятно гледане и после да кажете впечатления   bouquet

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Момичета, имате ли нещо против да оправим заглавието на темата: "МАРТенската ни дружина навлиза в последната третина - тема 7", да е без запетайката след дружина  Embarassed

# 73
  • Варна
  • Мнения: 256
Я кажете, коя ви харесва повече - със синьо или жълто? За момченце, но и с идеята да я ползваме и за второто, което се надяваме да е момиченце Simple Smile Аз май бих возила момиченце в синя количка с розова постелка примерно  newsm78
http://eshop.chipolino.com/?act=inside_product&product_id=547

Аз също гледах този модел на Чиполино, но жълтото повече ми допадна. От вчера обаче си мисля и за още една количка - Cangaroo Scorpio. Незнам какво ще избера накрая. Все още се чудя дали не е рано, но пък ми се иска да започна да купувам  Blush

# 74
  • Мнения: 2 214
mama_vessy, ще се опитам да отговоря на въпросите, въпреки че много от нещата съм взимала  "Просто так"
Гривната за кърмачки се използва ако детето ти се кърми на поискване, за да не пишеш разни хвърчащи бележки в колко часа си го кърмила на гривната можеш да отбелязваш времето и от коя гърда е сукало. Е вероятно за много майки това е прищявка защото ако го кърмиш на поискване каква е ползата да знаеш в колко последно си го кърмила. Най вероятно е прищявка но на мен ми хареса идеята да мога да водя статистика или пък да съобщя на консултанта по кърмене ако имам нужда от такава консултация.
Препарата за избелване го взимам най много за себе си, понеже по време на бременност и кърмене използвам препарати и шампоани които използвам и за детето.
А джаджите за чорапи ми се сториха интересна покупка Ето как изглеждат

Ей то  тяхното предназначение.
http://www.youtube.com/watch?v=TnAIDiMdC6M&playnext=1&li … 9C89&index=24

Общи условия

Активация на акаунт