Кървене по време на бременност - тема 3

  • 360 386
  • 1 786
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 142
С хубав видеозон може да се види в 6 седмица. Преди това е като да се ходи на врачка, грубо казано. Дано имаш късмет

# 91
  • Мнения: 2
Здравейте,искам и аз да споделя силните си притеснения.Последната ми М беше на 21.02. на 20.03. си направих ранен тест но беше отрицателен,това не ми хареса и си взех още един който си направих на другия ден,но изчаках повече и се появи втора чертичка но много бледа.Днес отидох на гинеколог първо ме видяха на видеозон не се видя нищо,после ме видя с вагиналния но и с него не се видя,каза ми само че матката ми е обърната,но това го знаех защото съм родила две деца така и съм нямала проблеми,после ми направи бебе тест при който се появи втора чертичка но пак бледа,лекарката ми каза ще изчакаме и ще те видя на 01.04. но след обяд ми прецапа кафяво боли ме кръста и корема чувствам се така както когато ми идва М,а имах толкова много симптоми за бременност  Cry много се притеснявям,какво ли се случва,най-рано ще отида във петък а дотогава незнам какво да правя.

# 92
  • варна
  • Мнения: 1 228
обади се и сподели с доктора за зацапването ,тои трябва да ти изпише лекарства заради зацапването.А междувременно пии нош па за болката и лежи повече

# 93
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Кураж, Дани!
Еднократно зацапване ли имаше? Защото при инплантацията на яйцеклетката се получава такова - случва се около 8 дена след оплождането. При мен се появи няколко дни преди дата на М, но не знам дали е възможно имплантацията да се случи след датата на М, не съм търсила информация за това. На твое място, най-малко, бих се обадила на АГ да споделя положението и евентуално да ти изпише нещо.
Иначе мен корема първите месец-два ме скъсваше от болки, тип менструални + болки в кръста.

# 94
  • Мнения: 359
В много ранен етап на БР уринарен тест може да не е точен направи кръвен ЧХГтест той ще покаже дали има Бр най-рано 12 дни след предполагаема дата за зачеване

# 95
  • Мнения: 232
Здаравейте имам нужда от вашата подкрепа и съвет!
На благовещение разбрах,че съм бременна.Това е втората ми бременост-първата приключи в 34 седмица...Вчера сутринта се събудих с леко придърпване и видях че има кръв.Звъннах на аг-то ми каза да лежа да пия нош-па и прахчета защото за капак на всичко се разболях.Днес течението е доска оскъдно и по-тъмно но го има....Много съм уплашена,спазвам спокойствие за сега,но се чудя дали бебето е добре дали съм го задържала...Гърдите ми вече омекнаха,а бяха трърди като разбрах,че съм бременна...Ох  Tired много съм объркана....на преглед съм чак в петък защото аг-то ми каза да поизчакам малко да ми поспре течението,а до тогава ....
Кажете какво мислите  Cry

# 96
  • Мнения: 142
Наистина трябва да си спокойна, но според мен първо трябва да си смениш лекарката. Предполагам вече си прочела и назад в темата, че лежането е единственото, което зависи от теб, но би следвало да приемаш и нещо от сорта на утрогестан или каквото прецени лекаря. Самото зацапване може да не е нищо, но без преглед няма как да се установи от какво е. Намери лекар с добра апаратура и отиди при него.
Желая ти много успех и всичко с тази бременност да бъде наред. Ако имаш въпроси сме насреща  Hug

# 97
  • Мнения: 359
jarenceАз бих те посъветвала същото да отидеш за още едно мнение и назначаване на друга терапия освен нош па и лежане които също са много важни.

# 98
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Моля ви кажете ми нещо успокоително  Praynig  Преди около час ходих до тоалетната и като се бърсах видях ярко червената кръв на хартията. Отначало помислих, че е от хемороид, защото  си имам и малко трудности с голямата нужда  Embarassed Но като се позабърсах по-обстойно установех, че кръвта е от  влагалището. В момента няма нишо не ми зацапва, всичко приключи  в тоалетната още. Звънях на  докторката и тя ме каза или в  бърза помощ или утре сутринта при нея. Болки нямам, нито контракции.  По принцип  това са дни около датата на последният ми цикъл - 25. 11.  В 17г.с. съм  Sad

# 99
  • Мнения: 232
без да те плаша бързо отивай в спешното...нека да те прегледат!Стискам палци всичко да е наред. Praynig

# 100
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Ама ще ме вкарат в болницата и ще  остана без работа - на срочен ТД съм  Sad А  нямам болки нота кървене вече, четох че може да е от ръзширени вени или заради   датата на цикъла. Ще си лежа мирно и кротко и отре ран рано отивам. Дано не е за болница, че какво ще правя.  Praynig

# 101
  • София
  • Мнения: 39 788
marrrinka85, работата не е по-важна от бременността.
През 1вата ми бременност лежах две седмици в б-ца. Тогава шефа ми научи, че съм бременна. Работих до последно.
Според мен е най-добре да ви види лекар.

# 102
  • Мнения: 4 700
Никой не може насила да те накара да останеШ в болницата. Но поне Ще ти кажат какво е положението, от къде идва кървенето, опасно ли е и т.н. А дори и да останеШ в болницата, няма по важно неЩо от бебето в момента. Ако не дай си Боже неЩо се случи, никога няма да си го простиШ. АЗ вече имах 5 пъти кървене и лежах само веднъж zа 3 дни. Не е zадължително да те оставят там.

# 103
  • Мнения: 142
Лежах почни 7 месеца, но имам дъщеря си и нито за миг не съжалявам, че не останах на работа - напуснах за да я сменя и така се завъртяха нещата...
С предишната ми бременност според тогавашната ми лекарка мижеше да си пия хапчета и да си работя - да можеше, но бебе от тази бременност нямам.
Знам, че положението е трудно и работата е важна за всеки, но това, че ти е срочен договора не  епредпоставко да те махнат. И от безсрочен е същото. 
По мое мнение трябва да лежиш, а от болницата ще ти дадат болничен - може да си в такъв до последния ден на бременността и така не могат да те махнат от работа.
Иначе за самото кървене - това че е ярка кръв не е предпоставка да мислиш най-лошото. Много момичета с кръвоизливи даже са успели да се преборят, желая го и на теб.

# 104
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Нама страшно добре сме  Hug Ходихме да ни видят и  дори няма следи от кръв. Сиг е било нещо инцидентно  или разширена вена. Благодаря ви  за подкрепата  Hug

Общи условия

Активация на акаунт