Кървене по време на бременност - тема 3

  • 360 964
  • 1 786
  •   1
Отговори
# 960
  • Мнения: 1 298
Пий лекарствата и лежи, той лекарят не ти ли каза кога да отидеш, според мен ако се засили нещо кървенето веднага отивай пак, другият вариант да потърсиш и второ мнение, аз като лежах в болницата не пускаха от там момичета с кървене, докато не спре не те изписват. Успех ти желая и накрая едно бебче  Hug

# 961
  • Мнения: 21
Благодаря за съветите ви момичета  Hug
Той искаше да ме приемат в болница,но аз отказах,защото имам малко детенце и просто щях да съм много по притеснена ,ако бях останала.Пазя се до колкото е възможно и сега течението е много бледо почти прозрачно кафеникаво..Каза ми да му се обадя,ако има нещо и по принцип имахме уговорка за след две седмици да отида ,за да видим сърчице...

# 962
  • Мнения: 5
Здравеите и от мен,много сам разстроена.В пета седмица от закаснението сам.Преди 4 дни се събудих със сравнително силни болки,все едно ще ми идва.Ниамаше кръв.Отидох веднага на лекар и тия каза,че всичко е наред.Видя дори пулс.Вчера сутринта започна кафеникаво зацапване,до вечерта се преварна в кръв и доста по силно.Вече втори ден продължава.Не е кръвоизлив,но сменям превръзка на няколко часа.След два дни имам час отново при гинеколога,Моля се на чудо.

# 963
  • UK
  • Мнения: 4 311
На твое място бих постъпила в болницата, веднага. Там ще овладеят кървенето, системи, инжекции, всичко каквото трябва. Успех!

# 964
  • Мнения: 1 298
Подкрепям мнението, веднага в спешното или направо в някоя гинекология, аз при 2-3 капки тръгнах след 10 мин към спешното, това не е нормално, толкова много да кърви, ако имаш но-шпа или друг спазмолитик, веднага пий и не трябва да си на крак, лежането може да спаси положението или поне да го забави, да не говорим, че с моите капки в 4 месец ме водела, че е почнал аборт, не искам да те плаша, но направо се стреснах, какви 2 дни, веднага тръгвай, някой да те закара де. Успех и пиши какво е станало

# 965
  • Мнения: 5
Благодаря ви много за съветите момичета.Преди малко се обадих на докторката и и казах,че кървенето продължава и се усилва.Попита ме дали имам болки и като казах в момента на,тя отговори,че в този ранен етам няма какво да направят и ако започна да сменям две превръзки на един час,тогава пак да им се обадя.Аз съм в Америка и ту явно много не се впечатляват.Нито ми изписа някакви хапчета.Дори ми каза,че нямало нужда да оставам на легло,това не помагало,било остаряло схващане.Много съм уплашена и не знам какво да правя....

# 966
  • Мнения: 1 298
Това, че си в чужбина вече обяснява нещата. Тогава ти остава само да лежиш и да се опиташ да се успокоиш. Тук, въпреки, че лекарите не са много хвалени и т.н, но съм забелязала, че колкото и да е ранна бременността се опитват да я спасят, но в чужбина май не обръщат такова голямо внимание. Това за лежането обаче смятам, че е вярно, защото аз като лежах едно момиче в 7 г.с след 18 дни в болница сега си е с овладяно кървене и е добре. Там сигурно и лекарства не можеш да си купиш. Стискам палци, дано всичко да е наред все пак, вярвай в хубавия край, че нервите и те вредят  Hug Hug

# 967
  • Мнения: 5
Благодаря ви още веднъж момичета.Вече изгубих почти всякаква надежда.Кървенето продължава,не е кръвоизлив,но си сменям превръзки през два часа.Днес вечерта преди да си легна,отидох до тоалетна и изпадна нещо много странно.Малко топче,може би с големината на малка маслина,бяло на цвят като желирано.Никога не съм виждала такова нещо.Веднага започнах да търся в интернет и единственото,което прилича на това описание е тапата,която пада преди раждане.Възмогно ли е да е с такава големина в пета седмица?В понеделник имам час сутринта и ще видим какво ще каже доктора,но за съжаление не очаквам нищо добро.....

# 968
  • София
  • Мнения: 23 208
това дето е паднало е съсирек или лигавица.
за съжаление в този период почти нищо не може да се направи.
естествен подбор му казват.

# 969
  • Мнения: 5
Но топчето не беше червено,ами чисто бяло.Много странно.

# 970
  • Мнения: 401
Може да е насъбрало се бяло течение. А по принцип по време на бременност течението е често срещано явление.

# 971
  • Мнения: 129
Момичета, като стана въпрос за бяло течение - аз като лежа нямам, като си седя спокойно пак нямам, но като тръгна някъде да ходя и веднага усещам, че ми е мокро. Не е много, но е само като се натоварвам демек в моя случай като ходя!!! Не знам дали е нормално, защото в спокойно състояние го няма.

# 972
  • Мнения: 1 298
mamy13, знам, че се чувстваш зле, но все пак изчакай прегледа, не се отчайвай предварително, стискам палци  Hug и да пишеш после   bouquet
Цветно и аз имам течение, нормално е от хормоните, вече ако си смени цвета или имаш сърбеж или  друг дискомфорт, тогава може да са гъбички, аз постоянно съм мокра, но лекарят казва, че всичко е ок. Все пак за твое успокоение, питай твоя АГ на следващия преглед  Hug

# 973
  • Мнения: 1 214
Хайде тук да се похваля , че няколко пъти бях с кървене и споделях  неволи в тази тема.
Благодарение на моята лекарка д-р Янакиева от инвитро център и на грижите на акушерките в патологията на I АГ Св.София(бившата Тина Киркова) успешно изкарах бременността си до термин.
На 6 август се появи на бял свят моята мъничка хубавица - Мария!Желая на всяка една от вас това щастие!

# 974
  • Мнения: 5
kadrova4kataблагодаря ти още веднъж.За съжаление днес всичко приключи и се случи неизбежното.Не искам да изпадам в подробности,но от сутринта като ходех до тоалетна започнаха да изпадат едно по едно.....Отидох в спешното и там още веднага казаха,че не могат да направят много,но ми взеха кръв и от сравнението с резултатите от предичният тест видяха,че драстично са паднали показателите.В понеделник имам час при моята докторка и само се моля да не се налага да ми правят вакум......

Общи условия

Активация на акаунт