Кървене по време на бременност - тема 3

  • 360 967
  • 1 786
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 129
Цветно, много гадно, но не се тревожи толкова, щом лекарят ти е казал почивай и пий, каквото трябва. Аз преди 10 дни бях по същия начин станах и на бикините ми капка кръв, звънях и ми каза общо взето същото, вчера на прегледа всичко беше наред и каза, че е било нещо моментно и не е сериозно, щом няма болка всичко било наред, аз бях в 6 месец тогава и то към края.

Оххх, дано, дано и при мен да не е нещо сериозно.   Praynig Praynig Praynig То беше само еднакратно една капка. Ох, Кадровачке, много ме успокои да знаеш.   Hug  Аз така почнах да се филмирам, че чак за аборти почнах да чета!!!

# 991
  • Мнения: 1 298
Недей да четеш, че става по-зле. И аз се филмирах, докато доктора не си вдигаше телефона, направо инфаркт щях да получа, добре, че после той ме успокои. Прегръщам те, успокой се, това е много важно и бебчето ще е добре, щом е еднократно няма страшно  Hug Hug

# 992
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 764
Момичета, защо се самоуспокоявате и приемате лечение по телефона. Подходете по-сериозно и отидете да ви прегледат.  Все се въздържам да пиша, за да не плаша никой, но явно има нужда. И аз бях така - една-две капки на 15-тина дни и нищо. После пак така. И на 3-тия път и серклажа не помогна. Освен това ходех и на лекар, който нито ме прегледа, нито ме прати в болница. И на другия ден вече беше късно. Няма да пиша подробности за да не ви плаща, но мисля че е доста безотговорно. Уж много се притеснявате, ама си седите вкъщи...

# 993
  • Мнения: 1 298
elliee, май нещо не си чела внимателно, аз се прегледах вече и всичко е ок и шийката ми е супер 5,5 см, не е мека и нямам разкритие, както и плацентата ми вече е висока, така че не смятам, че сме безотговорни. Сигурна съм, че и Цветно ще отиде на преглед веднага щом лекарят и се върне, просто й казах, че при мен беше същото и моят лекар каза същото, те все пак са лекари, не ние.

# 994
  • Мнения: 129
Елиее, напълно права си и съм абсолютно на твоето мнение. Аз бях казала, че дори и още една какпа или друго заминавам, а ако ми няма нищо в понеделник при моя лекар. Да ама снощи имах болки сякаш в десния яйчник и ето ме в момента съм в болницата. Имала съм аборт и знам каква е загубата и също знам, че дори една капка може да доведе до големи поражения. Искам това дете и го обичам повече от всичко...колкото и да е неприятно да съм в болница ще стоя колкото е необходимо!!!   Hug Лекарката, която ме прегледа каза, че не вижа нищо нередно и дори ми каза, че може да не оставам в болница, но аз реших, че ще е по-добре да съм под наблюдение няколко дни.

# 995
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 764
elliee, май нещо не си чела внимателно, аз се прегледах вече и всичко е ок и шийката ми е супер 5,5 см, не е мека и нямам разкритие, както и плацентата ми вече е висока, така че не смятам, че сме безотговорни. Сигурна съм, че и Цветно ще отиде на преглед веднага щом лекарят и се върне, просто й казах, че при мен беше същото и моят лекар каза същото, те все пак са лекари, не ние.
Ами то не беше написано за теб. Ама вместо да търчите при доктора, се консултирате във форума. Несериозно е.
Цветно, стискам ти лапички всичко да е наред. Hug

# 996
  • Мнения: 1 298
Цветно, радвам се, че си добре, щом трябва да полежи в болницата, за да си по-спокойна. Стискам палци да си добре, пак пиши какво става
 elliee, не е вярно това, просто тук си споделяме и се подкрепяме, а при доктори си ходим разбира се, аз първия път като прокървих веднага отидох в болницата и не съм писала във форума, ама като се случи да се чака лекаря да вдигне или нещо друго си споделяме, но това не означава, че не ходим на лекар, не мога да разбера защо си правиш такива изводи

# 997
  • Мнения: 25
Здравейте момичета,
моята случай приключи за нещастие в операционната по спешност в 1 през ноща ( в Сряда) Sad Въпреки позитивната ми нагласа и многократните прегледи, според които нямаше извънматочна бременност, в крайна сметка се оказа такава. Получих силни болки от дясно и след това болка в целия корем. Пътувах 1 час до Бургас, само аз си знам как издържах пътя. Оказа се, че оплоденото яйце е заседнало в дясната тръба и имам вътрешен кръвоизлив в корема.. Оперираха ме веднага, за щастие всичко мина и вече се възстановявам бързо. лекарите ми дават добри прогнози за другата тръба, според тях ще мога да забременея и без тази, която се наложи да изрежат. Показаха ми изрязаното и ми казаха, че Господ ме е опазил тази нощ, така, че съм благодарна за развръзката... Дано никой не преживява такъв ужас. Стискам палци за вашето здраве и благополучно развитие на нещата!  Hug

# 998
  • Мнения: 1 298
Bezkrainohappy, много съжалявам, че така е станало  Weary smile3518, наитина ми е много мъчно, но важното е, че ти си добре и както са казали докторите, че ще може да забременееш и само с една тръба, бързо възстановяване и дано скоро да имаш едно прекрасно бебче  Hug Hug  bouquet

# 999
  • London
  • Мнения: 73
Здравейте момичета,
моята случай приключи за нещастие в операционната по спешност в 1 през ноща ( в Сряда) Sad Въпреки позитивната ми нагласа и многократните прегледи, според които нямаше извънматочна бременност, в крайна сметка се оказа такава. Получих силни болки от дясно и след това болка в целия корем. Пътувах 1 час до Бургас, само аз си знам как издържах пътя. Оказа се, че оплоденото яйце е заседнало в дясната тръба и имам вътрешен кръвоизлив в корема.. Оперираха ме веднага, за щастие всичко мина и вече се възстановявам бързо. лекарите ми дават добри прогнози за другата тръба, според тях ще мога да забременея и без тази, която се наложи да изрежат. Показаха ми изрязаното и ми казаха, че Господ ме е опазил тази нощ, така, че съм благодарна за развръзката... Дано никой не преживява такъв ужас. Стискам палци за вашето здраве и благополучно развитие на нещата!  Hug

bezkrainohappy  Hug Hug Hug

Много съжалявам, че е станало така, но се радвам че са те оперирали навреме. Аз те разбирам много добре как се чувстваш в момента, защото преди година (3 септември) аз бях писала в тази същата тема за моята извънматочна. На мен също ми махнаха тръба (но лявата), и ми обясниха че е по добрия вариант, защото една повредена тръба увеличава много шанса за следваща извънматочна. Естествено аз не вярвах че ще забременея естествено след това, аз съм и на доста годинки де... Но чудото се случи, и както виждаш от лентичката, съм почти на финала, само една година по късно. Така че горе главата, и всичко ще е наред! Аз четох че при жени с една тръба, тялото се адаптира и почва да овулира повече от здравата страна, все пак еволюцията си казва думата и иска да се продължава човечеството  Wink пожелавам ти успех от все сърце  bouquet

# 1 000
  • UK
  • Мнения: 4 311
Горе главата, бързо възстановяване и ще видиш колко бързо ще се случат нещата по хубавия начин.  Hug

# 1 001
  • Мнения: 24
Здравейте момичета и аз имам проблем с кървенето и да ви кажа много ме е страх, защото съм още много в началото дори не ми е минал първият преглед при доктора.Бях го запланувала за Петък но ще се видим утре. Почти цял ден съм с кървене обадих му се даде ми каза да пия дуфастон. Дано утре всичко е наред Praynig Praynig Praynig

# 1 002
  • Мнения: 1 298

siskataB, дано всичко се оправи и да закрепите положението, по-скоро отиди наистина на лекар, стискам палци всичко да е наред  Hug  bouquet





# 1 003
  • Мнения: 24
Здравейте момичета , сутринта ходих на преглед и за жалост положението не е розово  Sad След прегледа доктора ми каза че зародиша не е идеално кръгъл и не му харесвало изобщо но все пак било прекалено рано.И ме остави в неведение.  В петък ме вика пак да види дали зародиша е станал кръгъл и ще ми каже дали ще продължи бременността или ще трябва да се прекрати.Много се надявам всичко да е наред  Praynig

# 1 004
  • Мнения: 1 298
siskataB, много ми е мъчно, че не ти е казал добри новини, дано в петък да те зарадва и всичко да е наред  Hug

Общи условия

Активация на акаунт