ДЕКЕМВРИ 2009

  • 73 178
  • 571
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 234
 newsm59 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕЛИ, АНДРЕА, ДЖЕМА, ИВАНА, АНТОН, АННА! РАСТЕТЕ ЗДРАВИ, ЩАСТЛИВИ И ИГРИВИ, МИЛИ ДЕЦА! newsm59
 nbirthdayЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НИКОЛА! ДА РАСТЕ ЗДРАВ, ВЕСЕЛ И ЩАСТЛИВ! nbirthday

# 91
  • Мнения: 9
Титинка,вие много рано пита сте правили newsm78Нали за прощъпулник става въпрос?В нашия край правим като станат малко по големи дечицата.А иначе нали имаше нещо за четна и нечетна година да се прави ThinkingТа на четната или на нечетната беше?На баткото правихме когато беше на година и нещо май,т.е караше втората година...

# 92
  • София
  • Мнения: 176
Честити първи рождени дни на всички мънички добрички деца, на които пропуснах да честитя в точния ден!
Александра, Мария, Анна-Мария, Константин, Иван, Ели, Андреа, Джема, Ивана, Анна, Антон и Никола сигурно много сте се забавлявали и сте направили много щастливи изморените си майки нека все така ги радвате и все повече да се радвате на живота!


Красони, снимките са чудни и задължителен спомен от първото празненство Simple Smile Надявам се всички имат какво да покажат и като се размине малко умората от едното празненство и преди останалите празници ще има още някой, който да сподели нещо за разглеждане!

Люби, честито прохождане! Аз също като Тинитка реших, че сега е момента за прощъпулник и днес го направихме по домашно му. Избра една раковинка, която я бяхме нарочили за морски науки - от водолаз през капитан до океанограф. Да не му се смеете много на прическата вината е само 90% моя... Вчера го окълцах за пръв път, че той в косата се е метнал на татко си и няма много за махане. (Дано не побелее толкова рано...) В момента, в който тръгнах да подрязвам и туфичката на върха на главата му и татко му писна "ааа ти обеща само около ушите!" И в крайна сметка му кръцнах един бретон, като не ми дадоха да барам нагоре. За рожденния му ден мисля тайно да го оправя.
Правих питка. Много съм горда   Blush. За пръв път ми става убавичка Simple Smile (или просто "става"). Даже сложих Борил да стъпи с двата крака и от вдлъбнатините от пръстчетата спретнах очи на личицето на питката.
Това е от нас.
Бъдете здрави и желая хубави празненства на следващите рожденници!

# 93
  • Мнения: 429
Честит Рожден Ден на Анна на stuffinka!
Да расте здраво и умно момиченце!
Весело детство и слънчеви мечти!


Красони, чудесни снимки! Много пораснало момченце с буден поглед виждам! Да е жив и здрав!  Simple Smile
 
Неделята явно е била ден за прощъпулници!  Grinning
И ние организирахме това събитие за Мишел (ще кажа днес, че още не съм си легнала, но за вас е вчера  Wink). Прочетох, че прощъпулник е хубаво да се прави в понеделник, сряда и неделя, та избрахме неделята!

Ето и нашите снимчици от това събитие!  Wink

Норче, питката ти се е получила страхотно! Поднасям ти адмирации!   bouquet
А Борил е страшен сладур!  Прическата му е отлична Sunglasses Ако не беше споменала никак нямаше да забележа каквото и да е!

Моята питка никак не се получи, защото в магазина са ми продали вместо мая някакъв бульон, та чаках да втаса, ама не дочаках. Направих содена питка в последната минута, буквално след като гостите пристигнаха! Здраве да е!  Wink

Тинитка, хайде и вашите снимки да видим моля!  Heart Eyes

Люби-буби, Честити ходещи крачета! Да я водят по-добрите пътеки на живота и да ви расте жива и здрава малката принцеса!   bouquet

Последна редакция: пт, 22 юли 2011, 00:09 от Jennie

# 94
  • Мнения: 9
Добро утро Hug
Nora di,да ви е жив и здрав океанския изследовател Simple Smile,също и сладката Мишел,собственичка на автомобилен салон Simple Smile.Заради начина по който правим прощъпулниците в нашия край ние ще поизчакаме.Някой не се ли сети по моя въпрос Tiredдали на четна година е правилно да се прави? newsm78

# 95
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Честит Рожден Ден на Анна на stuffinka   nbirthday

Честит имен ден на Никола на Валето и на всички именници  bouquet

# 96
  • Мнения: 274
Опаааааааа срам, не срам  Embarassed ама все не мога да се докопам до тук и да ви благодаря, та сега да ви благодаря от сърце за пожеланията и честитките от 2-ри! Много ви благодаря, момичета   bouquet Целувки на всички ви! И сега да ви почерпя и с нашата торта (която беше опустошена на момента, естествено)  Laughing



И да честитя празника на Анна на stuffinka  newsm38 много здрава и послушна да е,
на всички именици, банкери и нашите бургазлии  Grinning Честит Никулден!!!

# 97
  • Мнения: 130
Честит рожден ден на Анна,да жива и здрава и много,много усмихната Hug

Честито и на всички Именници  и всички Бургазлии(влючвам и себеси Grinning,това е моят град,там съм родена и там съм отраснала)

# 98
  • Мнения: 448
Борил е много сладък! Heart EyesКак се клатушка като малко патенце.
Честит имен ден на всички именни днес!Аз съм с трима(брат ми, баща ми и малкия Никола) и въпреки че няма да празнуваме заедно, съм много щастлива че си ги имам.
Весели празници на всички!

Честит рожден ден на Анна и Йоания!

# 99
  • София
  • Мнения: 55
Честит Рожден Ден на Анна на stuffinka!
Да е жива и здрава, много щастлива и безгрижно детство!

Честит имен ден на всички именници!

# 100
  • Мнения: 234
 newsm59 Честит Рожден Ден на Анна на Стъфинка! Да е жива и здрава, весела и щастлива и расте безгрижно!
Честит Имен Ден на всички именници!
Весел празник!

# 101
  • Мнения: 41
Здравейте днес влизам за да ви почерпя за рождения ден на моето пораснало слънчице ,да е жив и здрав на първо място това си пожелавам.


  party023  cook  cook

# 102
  • Мнения: 234
 nbirthday ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЙОАН! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ И ДА РАСТЕ БЕЗГРИЖНО! bdbaloni
Честит Рожден Ден и на другите ни малки пораснали юначета! Да са живи и здрави! newsm59



Мами, бих те ли вече ваксината ММР на годинката? Не знам дали вече да се обаждам, а така ме е страх от нея. Жени, аз пак ще те занимая с тази ваксина, но може ли и твоето мнение. Аз и преди бях питала за нея.

# 103
  • Мнения: 518
 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  на Йоан на elektra288 , Богдан на  kostadinka79 , Виктор на  Гъбка !
ВЕСЕЛ ПРАЗНИК И МНООООГО ПОДАРЪЦИ!


пропуснах да честитя на много от нашите декемврийчета - не бях у дома и нямах нет !
да са здрави , палави и умни  !


на всички благодаря за пожеланията за моя Емил !

гъбка , за знаеш ,че ви разпознах оня път напролет  ,докато чакахме за фотосесия при Калина Wink , но все не идваше ред да споделя Laughing !

люби-буби , бамби , и по двата въпроса съм невежа . сигурно ще се намери някой запознат да ви отговори .



# 104
  • Мнения: 3 802
Благодаря за пожеланията и честито на останалите рожденници! Бебе Богдан често го засичам в парка,много слънчево момченце  Heart Eyes.
Оska аз не се сещам кой бяхте вие  Embarassed.

Общи условия

Активация на акаунт