Листопад (Yaprak dökümü) - Тема 52

  • 39 498
  • 731
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 2
Добре де,Недjля е преди всичко жена,лично аз много съм се опитвал да разбирам жените,признавам си-не мога,но мнението ми е че няма какво да чака Недjля,за кога да го чака,тя е жива,иска любов като всички,тоя Али просто е човека,който трябваше да срещне за да продължи,имал пари нямал пари това са подробности,с букета,с вниманието към нея тя пак се чувства жена,какво цял живот да търчи след проектите на Джем ли?И точно с това показва,че не е толкова студена,и има нужда от мъжко рамо,семейството си е едно,те пък едно я подкрепяха...то май най-голямата подкрепа щеше да е изобщо да не бяха я подкрепяли,хилеха се там като идиоти и мислеха как да се натресат в къщата,докато Али(и на мене ми прилича на Осама Бин Laden в интерес на истината),Али просто я хареса и даде газ,за мен пък ако искаш да си с жената в която си се влюбил,и както и при нея,защото си личи че го харесва,колкото да се мъчи да спазва някаква дистанция това е лицемерие,защото-"Срамота,какво щели да кажат хората".Все едно да спреш да ядеш,да дишаш,да живееш защото се е случило така.Ами не става,Джем не може да го върне и да се погребва с него ли?Али също вижда втори шанс за себе си и действа,че кой иска да е нещастен и да реве до края на живота си,изключвам тия на които им доставя някакво смахнато удоволствие като Хайрието например.

# 391
  • На изток от рая...
  • Мнения: 635
Man_In_Black абсолютно си прав. И аз съм на мнение, че мъката няма срок на давност и човек, претърпял нещо подобно, винаги я носи в себе си, но животът продължава. Новите хора в живота ни не се появяват по поръчка, когато ни е удобно или когато е минал подходящия период - те просто застават на пътя ни.

Неджля нито е отхвърляла семейството си, нито се е отказала от тях, съвсем скоро май ще се натресат пак на нейна издръжка. Майката и бащата са едно, а мъжът, който те кара да се чувстваш специална е съвсем различно. Това да стои в къщи и да реве по цял ден пред ТВ-то е типично за една друга героиня. А и фактът, че се среща с Али не значи, че е забравила Джем, това е филм все пак - ако не се беше появил Али героинята беше просто изчерпана.

Аз не си спомням Неджля да е преследвала някога мъж - винаги мъжете търчат след нея. И Оуз беше като полудял заради нея, и Джем като я видя отново не можеше да мисли вече за годеницата си и тя развали годежа, сега и Али търчи след нея като обезумял. Никога не е търсила целенасочено мъж с пари, а за престъпника - разликата е, че когато тя разбра що за стока е Оуз си тръгна и не се обърна назад. А Лейля си играе с пистолета като с играчка и заблуденият й мозък изобщо не зацепва какво става, или по-скоро така й изнася.

И хайде стига с това колко била студена Неджля, това че не реве по цял ден и не хленчи пред мама и тати не означава, че е студена. Тя Лейля щото много чувствителна затова им го хаква периодично на всички:
И на Хайрие и на Али Раза - голямо лъгане беше голямо чудо и за Оуз, и за Джан и сега пак;
И на Шефкет - толкова злобно говореше за него пред Седеф, че гневът на Неджля към него беше нищо;
и на Фикрет се зъбеше;
А отношението към Седеф на РД на Неджля беше меко казана гнусно - това в никакъв случай не беше отношение на нежна и чувствителна жена и то към момиче като Седеф.

# 392
  • Варна
  • Мнения: 2 315
Колкото и да се пише тук за сестрите-фактите сочат едно, а именно, че Лейля не може да се сравнява с Неджля отникъде- нито като визия, нито като образование, работа, ум, че даже и късмет hahaha
Няма да ме стреснеш с тоя крокодил  Joy
Първо какво и на визията на Лейля  Rolling Eyes Съвсем добре изглежда и не като Неджля от вън хубава а от вътре гнила За работата образованието не мисля че това да завършиш више образование те прави много умна и образована и най най По важно е да станеш човек преди всичко а не да се възгордяваш като паун Лейля не можа да учи защото не й достигна успеха за държавно училище а частно е много скъпо Да напомня че и Лейля работеше и никой не се оплакваше от работата й Сега си стои в къщи но и госпожа Ферхунде имаше намерение да не работи и да търка гъза у текинови ако не и беше хрумвало да работи у Левент както в офиса му така и в леглото му  Mr. Green А късмета често се обръща Веднъж е на една страна друг пък на друга
Тази която не може да се сравнява с Лейля е Неджля Нито по чувствителност нито по милосърдие нито като визия нито по любов нито като майчинско чувство
Да си стои да си работи Неджля а пък после парите ще я топлят в студените нощи  Laughing

# 393
  • Мнения: 8 418
Добро утро.
За тебе може да е така, за мен е другояче. Така че спорът е излишен. За мен Неджля е номер едно, за други Лейля. Не ми е симпатична Лейля и толкоз. За другите пък Неджля не им е по сърце. В крайна сметка и двете имат предимства и недостатъци и еднакво добре понякога се натрисат на пачи яйца. ББ: А и като гледам напред не виждам някоя от тях да пращи от щастие.

# 394
  • Варна
  • Мнения: 2 315
Добро утро.
За тебе може да е така, за мен е другояче. Така че спорът е излишен. За мен Неджля е номер едно, за други Лейля. Не ми е симпатична Лейля и толкоз. За другите пък Неджля не им е по сърце. В крайна сметка и двете имат предимства и недостатъци и еднакво добре понякога се натрисат на пачи яйца. ББ: А и като гледам напред не виждам някоя от тях да пращи от щастие.
Всеки да си харесва който си иска Аз споря с хрус-хрус С нейното мнение имам чувството че боготвори Неджля  Rolling Eyes
Съгласна съм че и двете имат слаби и силни страни но да ми обяснявате едната едва ли не че е богиня  Stop
Приятен ден на всички  Hug Hug Hug

# 395
  • Мнения: 8 418
Всеки да си харесва който си иска Аз споря с хрус-хрус С нейното мнение имам чувството че боготвори Неджля  Rolling Eyes
Съгласна съм че и двете имат слаби и силни страни но да ми обяснявате едната едва ли не че е богиня  Stop
Приятен ден на всички  Hug Hug Hug
Ок, извинявай, че се намесих тогава. За богинята - същото важи и за поддържащите Лейля.  Wink Богини на земята няма. Laughing
Man_In_Black, newsm10
Приятен ден.   bouquet

Последна редакция: вт, 30 ное 2010, 08:47 от Snejka

# 396
# 397
  • Варна
  • Мнения: 2 315
Като заговорихме за светци и грешници Един поздрав за всички  Hug Hug Hug http://vbox7.com/play:2142251e

# 398
# 399
  • Мнения: 1 525
Специални поздрави и благодарности на Ледена кралица!
С голямо удоволствие прочетох преразказа на 136 серия и искренно се надявам да имам тази възможност и за следващите епизоди!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 400
  • Мнения: 0
             Мангосива,напълно подкрепям изразеното от теб мнение. Иначе и аз като Снежка щях да кажа,че всеки има право на предпочитания и спорът е безсмислен.Предишният ми пост беше моята гледна точка за образа на Неджля към момента и не разбирам защо трябва да предизвиква толкова остри реакции.Тя  никога не е преследвала мъж в истинския смисъл на думата,но специално с Джем си го нарочи още шом разбра какъв е и това определено не беше от любов.Мисълта ми е ,че придава прекалено голямо внимание на материалното,а не вижда всичко останало отвъд него.Поне не още.Лейля също се блазни от парите,така си е,не го отричам. А Неджля е студена не защото не плаче,а защото не е загрижена за никой друг освен себе си. Дори парите от строежа на брат си прибра,макар че не й трябват,ето това я прави ледена и други постъпки в този стил-не качи сестра си в колата след разговора им и т.н.
     Хрус-хрус,добре симпатизирай си на Неджля,но без да обиждаш моля   Stop,иначе ще си помисля,че аватарът ти не е подбран случайно. Колкото до забележките,на мен не ми е приятно да ги правя,както не ми е приятно и да чета намеци или откровени обиди.Така че за да няма засегнати по-добре всички да се придържаме към добрия тон.  Peace
   А с това,че мъката няма давност не мога изцяло да се съглася.Когато човек страда дълбоко и е съкрушен,не му е до нови връзки ,така мисля аз. А по тази логика ако Али й се беше изпречил на пътя и след една седмица,какво толкова,нека му даде шанс,нали животът продължава  Thinking Вярно,че без него образът й се изчерпва,но и твърде краткото време не е случайно.

Последна редакция: вт, 30 ное 2010, 12:05 от charovnica

# 401
  • Варна
  • Мнения: 2 315
Липсва ми Джем Ето малко негови снимки  Hug


 
И от новия му сериал

# 402
  • Мнения: 0
 Ех, този Джем,снощи си мислех,че от основните герои в сериала само той не заслужаваше да си отиде така ,всички останали заслужават съдбата си и ето Мангосива е прочела мислите ми,благодаря ти за снимките  Hug   Като че ли бяха писали,че в този новият сериал образът му не е с такова добро сърце като в Листопад.

# 403
  • Варна
  • Мнения: 2 315
Ех, този Джем,снощи си мислех,че от основните герои в сериала само той не заслужаваше да си отиде така ,всички останали заслужават съдбата си и ето Мангосива е прочела мислите ми,благодаря ти за снимките  Hug   Като че ли бяха писали,че в този новият сериал образът му не е с такова добро сърце като в Листопад.
Той пак е добър но е изпратил един човек да сплашат един баща на пет момичета но вместо това този човек убива бащата на момичетата Героя на Джем се влюбва в едно от момичетата и оня който е убил баща им изнудва Джем Другата сестра пък за да си отмъсти на сестра си си легна в леглото на Джем Уж че са спали заедно Та такива работи в новия сериал   Laughing

# 404
  • Мнения: 0
  Като гледам явно и там се вихрят страсти като в Листопад има ли две сестри,няма начин да не се забъркат с един и същи мъж,ама там като са пет,направо свят ще му се извърти,много момичета,много нещо  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт