ВЕСЕЛА НОВА СЕДМИЦА 14.11-20.11

  • 2 050
  • 50
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 213
ПРИВЕТ !
РАДВАМ СЕ ДНЕС ПЪРВА ДА ВИ ПОЗДРАВЯ И ДА ВИ ПОЖЕЛАЯ УСПЕШНА СЕДМИЦА.
НЕКА ДА Е ИЗПЪЛНЕНА С РАДОСТ, УСПЕХИ И МНОГО ПОЛОЖИТЕЛНИ ЕМОЦИИ newsm10

# 1
  • Мнения: 508
Весела седмица и от мен с най добри пожелания и само хубави емоции Laughing

# 2
  • Мнения: 22
             Благодаря момичета!

   И от мен - весела да бъде!


                              wavey

# 3
  • София
  • Мнения: 4 272
Дано всички се похвалите с много хубави новини тази седмица! Grinning
Аз съм в очакване на лелка - 31 ден е. Гърдите ме болят малко. Защо трябваше да закъснява, точно когато си записах час при Стаменов newsm78 На 22-ри ми е часа. Има време дотогава. Обаче изгарям от нетърпение, за да видя какво ще ми каже той...
Слънчев и усмихнат ден  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 320
Леа, да не се окаже, че е онова толкова дълго чакано закъснение? Simple Smile

Лека седмица и от мен!

# 5
  • София
  • Мнения: 4 272
Момиче, хич не ми се вярва да е дъъълго чаканото закъснение. Гърдите трябваше да са болезнени, напрегнати...а те едва ме болят само отстрани. Почти съм сигурна, че повредата е в моя компютър Wink затова чакам с нетърпение срещата със Стаменов.

# 6
  • Мнения: 147
Здравейте момичета
Ползутворна и хубава седмица на всички.
Поздрави

# 7
  • Мнения: 1 951
Весела седмичка и от мен, момичета,  иzпълнена с много приятни иzненади.

Леа, то не се zнай zнай ли се  Laughing

# 8
  • Мнения: 1 029
Аз приемам всичките ви пожелания и да ви се връща двойно,всичко хубаво,което сте си помислили за някой друг!Успешна седмичка!   Peace
Лея,дано се случи нещо хубаво!  bouquet

# 9
  • Мнения: 1 612
Здравейте и от мен!
Весела и ползотворна седмичка!
Аз пак съм болна - гадното вирусче ме хвана за трети път тази есен. Cry
Така или иначе взех генерално решение - ще си стоя цяла седмица в къщи и преди да замина за инвитрото ще си почивам з-о ако продължавам да работя седем дни в седмицата съвсем ще я окъсам със здравето, а точно в този момент ми е много необходимо.
Е оплаках се. Дано да не съм Ви развалила настроението.
Цунки!

# 10
  • София
  • Мнения: 4 272
Лилия, лекувай се и пий имуностимулатори, че тоя вирус е гаден и повтаря. Успех на инвитрото!
Мерси за стиснатите палци, обаче днес ме посети лелката...така е вече година и половина...какво да се прави. На 22-ри се надявам да начертаем генералната линия със Стаменов и да действаме. Писна ми нищо да не става #Cussing out

# 11
  • Мнения: 1 951
Лилиа, бърzо оzдравяване и много да се паzиШ. И да попитам, лентичката ти нарочно ли стои на 27 дни или аz пак неЩо не съм раzбрала?

Леа, стискам палци zа иzследванията и да се раzбере най сетне къде е проблема, ако има такъв  Wink

# 12
  • Мнения: 1 612
Лея съжелявам Лея!
Марински нещо не съм я направила както трябва май.
Ще взема да я изтрия.

# 13
  • Мнения: 3 010
Здравейте на всички,
бързам да Ви се похваля, идвам си от преглед- скъпичкииииииии кистите ги нямааааааааа, едва първият цикъл ми е и не съм свършила противозачатъчните, а те и помен от тях. Е кажете ми това не е ли за  Wine Glass   cheers. Толкова се радвам, момичета, Др. Александров е прекрасен, така ме обнадежди и съм толкова спокойна. Пожелавам на всяка една от Вас да попадне на такъв лекар. След като ми дойде по4ваме стимулация с Кломид, да докараме мормален цикъл. Толкова съм щастлива, усещам, че още малко остана..... Говорихме си за всичко онова, което съм чула тук - цветна снимка, лапаро и тем подобни и направихме един мини план.
 Хехехех обичам Ви ей.  Hug

# 14
  • Мнения: 1 951
Лили, ама не я махай, само я оправи, да zнам кога най силно да стискам палци  Wink Аz zа това и поглеждах и ми направи впечатление че си стои  все на 27.

Браво, Денди, само така  Grinning

# 15
  • София
  • Мнения: 4 272
Денди, браво! Дано наистина вече да си на финалната отсечка и скоро да се похвалиш с още по-хубави новини!

# 16
  • София
  • Мнения: 7 242
Здравейте момичета и успех на всички /особено на Леа/ Laughing. Радвам се за Денди. Данидан - браво за хормоните - дано и другото да се оправи бързо.
При мен и половинката уж всичко е наред, уж най-точния момент уцелихме и пак ми дойде... Другия месец май е ред на първата инсеминация, но аз си искам причината - да знам с какво се "боря".
Едно въпросче към работещите - как "се измъквате" от работа, за да ходите по изследвания, споделили ли сте с шефовите си по какви причини ви се налага да оцъствате и изобщо имате ли някакви проблеми в тази насока. Моите шефове са готини, но някак не е прието да се оцъства от фирмата и много бие на очи. За някои от изследванията и процедурите възможно ли е да се даде болничен? Не че и болничен много ме устройва, ама..

# 17
  • Мнения: 1 320
Лекси, аз се справих със закъсненията и отсъствията като отидох при шефа и директно му заявих, че имам проблем със забременяването и се опитвам да го реша. Той съвсем добросърдечно ми каза, че личните ми проблеми не му влизат в работата, но аз му отговорих, че не е точно така, защото ще ми се налага да закъснявам. А той ми каза, че в нашата фирма бебетата са добре дошли и да ходя да си бременея спокойно. Всъщност аз съм казала и на всички колеги, които ги засягат моите отсъствия-да не се нервят излишно. Даже на шефа не му искам разрешение всеки път-казвам само на колегите, пък той, ако пита те ще му кажат. Единствено го уведомих за лапароскопията, че ще ми дадат по-дълъг болничен. Ама и това му казах седмици по-рано. Засега нямам проблеми. Колкото до болничните-мисля, че дават за ин витро, но за инсета май не дават.

Денди, браво за кистата!
Лили, пази се, че тия вируси са отвратни!
На всички момичета успех тази седмица!

# 18
  • Мнения: 1 612
Браво Денди!
Само хубави новини да ни носиш!
Момичета стискайте ми палци, че утре ще ходя да ми махат едно образувание на устната. Реших се най-сетне. То и да отлагам няма за кога, пък и като замина за София след това няма да мога 9 месеца да правя такива манипулации (Дай Боже! Praynig)

# 19
  • Мнения: 1 951
 newsm10 newsm17 Стискам палци и zа едното и zа другото, Лилиа  smile3503

# 20
  • Мнения: 1 612
Благодаря ти много!
  bouquet

# 21
  • Мнения: 1 029
Успех и в двете,Лили!И честита снимка на аватара,много си сладка!
Успешен ден на всички!  bouquet

# 22
  • Мнения: 3 010
Здравейте,
как е настроението?!
Момиче, ти си щастливка с такъв шеф и колеги! При мен пък нещата хич не вървят на работа и едвам стоя там, иска ми се да напусна, ама нали ще почваме бебеправене и как да започна нова........., ами ако на втория третият месец забременея и ..............оф незнам, доста ми е объркано, само ако знаех кога ще станеееее......
lilia_n_s , успех и от мен миличка, дано дано станат нещата при теб  Praynig, а ти кога заминаваш, т.е кога е планирано инвитрото?
danidan, чудесно, че са ти ОК хормоните, а ти за какви антитела говориш? Аз правих ТСХ и някакви антитела на щитовидната и при мен са ОК, само дето тея антитела са леко завишени, но иначе сам добре.
Лекси, май ти ще трябва да прецениш дали да кажеш на шефа или да измисляш други при4ини или пък да си планираш изследванията извън работно време. А той шефа ти дали е рабран, незнам до колко си незаменима на работа, ина4е......?
Благодаря на Всички моми4ета, че се радвате заедно с мен! Успех!

# 23
  • Мнения: 1 612
Благодаря момичета!
Ами заминавам в края на месеца. Тогава се очаква цикъла и началото на инжекциите.

# 24
# 25
  • Мнения: 2 381
Здравейте,
някой знае ли кой "виновника" за напрегнатите гърди след овулация
и най- вече поради каква причина гърдите могат да започнат да болят и преди нея.
Гърдите започнаха да ми се надуват и стават болезнени още от ден 8, а след овулацията преди 2 дена направо не мога да ги докосна. Чудя се дали хормоните продължават да ми бъдат все така тотално объркани след стимулацията.

Благодаря ви предварително Simple Smile

Лекси, аз казвам че имам час за доктор и после си доработвам. Обяснения не давам. Не ме и питат.

# 26
  • Мнения: 1 320
Ники, за след овулацията се сещам за "виновник", ама на теб ти е още рано. Иначе е нормално да се подуят и болят след ову. Възможно е също така да се дължи на стимулацията. Моите гърди /този месез се стимулирах с Клостил/ не са подути или болезнени, но забелязвам, че зърната са ми станали по-тъмни.

Аз днес направих първата си инсеминация. Събрахме само 6 млн плувци и това не ми харесва. Моите фоликули още не са се спукали, дано утре го направят. Ама нямам сили нито да го мисля, нито да се притеснявам. Само съм малко тъжна. Дано да е от болката, която изпитах по време на манипулацията.

# 27
  • Мнения: 2 381
Момиче, благодаря ти Simple Smile
Пожелавам ти от сърце успех след тази процедура Simple Smile
Айде едно парче тортичка от мен  newsm38

# 28
  • Мнения: 1 951
Момиче, недей да бъдеШ тъжна, а мисли положително  Naughty
 При моята последна инсеминация бяха само 5 млн, но аz пак се надявах, в крайна сметка е дотатъчно един да доплува  Wink
А иzписаха ли ти неЩо (дуфастон, утрогестан)?
Успех и да се похвалиШ след 2 седмици.


Ники, и тебе май след 2 седмици Ще чакаме да се похвалиШ. Praynig

# 29
  • Мнения: 1 320
Марински, нищо не ми изписаха. Утре съм пак на преглед-да види доктора какво става с фоликулите-ако не са се спукали каза, че ще направим още едно инсе-утре. Мисля, че съм тъжна, защото наистина зверски ме боля. Но това май било щото шийката на матката ми е в дясно и била трудно достижима. Лекарят даже каза, че при евентуално инвитро тази шийка ще ги затрудни.
Случи се още нещо-след манипулацията докторът ме погледна на уз-видяхме фоликулите, които си стояха и около тях плуваха 2-3 сперматозоида. ВИДЯХ ГИ С ОЧИТЕ СИ! Изглеждаха точно така, както ги рисуваме Simple Smile-главичка и опашка. Виждали ли сте подобна картинка на уз?
Че сега като разсъждавам ми се струва невъзможно да има плувци около фоликулите.

# 30
  • Мнения: 2 381
Момиче,
Когато дойде момента да гушнеш малкото същество сигурно всички тези болежки ще бъдат забравени. На мен много ми прилоша след цв снимка, но си мислех и сега също, че си струваше и бих ги направила отново, ако знам, че ще има ефект.
Пожелавам ти спокойни почивни дни и много късмет след 2 седмици.
Усмихни се Simple Smile

# 31
  • Мнения: 3 010
Момиче, а бе верно ли боли това инсе? И колко време продължава и колко пари4ки ти взеха?
Успех, дано да е успешно де!!!! А ти само не се тревожи!

# 32
  • Мнения: 7 716
Мен не ме боля. Малко неприятно усещане имаше докато вкарат катетъра за няколко секунди, но не е болка.

# 33
  • Мнения: 3 010
Може би има зна4ение кой ти го прави!

# 34
  • Мнения: 3 010
Аз друго си мисля пък сега, тъй като тази година ваксинират 80 набор, против дифтерия и тетаност, та мойто джипи от кога ме е емнал - айде, че айде. Добре обаче нали сега ще правим стимулация с Клостил, та ще има и усилено бебеправене, дали да си я правя тази ваксина тогава. Ще окаже ли влияние върху бебеправенето или евентуално зачеване тая ваксина??

# 35
  • Мнения: 1 320
Денди, за ваксината не мога да отговоря. Само за инсе-то. Ами мен лично ме боля и то много. Почти колкото при цветната снимка. Но мисля, че като правило не боли-поне не съм прочела и чула досега някой да се е оплакал. При мен беше специфично-заради положението на маточната шийка. Не си спомням точните думи на лекаря, но той ме предупреди, че ще ме заболи, щото щял да прави нещо си. И останах с впечатлението, че при всякакви такива процедури ще ме боли. Очертават се три проблема при моето забременяване-не добра спермограма, положението на маточната шийка и неяснотите около моята матка. Днес за пореден път доктора каза, че ще правим хистероскопия, ако инсеминациите се окажат неуспешни.
Манипулацията продължи няколко минути, после лежиш с разни инструменти между краката още 15 минути.
Струваше ми 150 лв+ултразвуковите прегледи за проследяване на овулацията- 20 лв+цената на прегнила-около 12 лв и цената на клостилбегита-10 лв, общо 192 лв-там някъде.

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 21 704
Момиче от сърце ти желая да е успешно инсето !!!

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 362
Момиче стиснала съм и на краката Peace ЗНам, че ще успееш..ти заслужаваш Hug

# 38
  • Мнения: 1 029
dendy,и аз незнам.Попитай лекаря си.Успех! newsm10
Момиче и аз те подкрепям! Big Ups newsm10
Ние ходихме при Конова в Плевен.Имаме някакви бактерии и инфекция,и двамата.Сега ще чакаме 10дни и започваме два антибиотика през 10дни...че мъжлето до вчера пи друг,че беше болен...Сега се моля,резултатите да покажат само тези бактерии,защото направихме и генетични и имунологични...и дано открием и да е безобидна,тази инфекция.И някакви завишени антитела към този цитомегаловирус имам,та ще търся сега и вирусолог,че Конова каза,че той не ми влияел по никакъв начин на репродуктивното здраве,но аз мисля да се консултирам и така...
Аз искам да ви питам..как мислите,през колко време трябва да се пият различните антибиотици,че всеки лекар ни казва поне 7дни.
Честит първи сняг и приятни почивни дни!  bouquet

Последна редакция: сб, 19 ное 2005, 13:19 от danidan

# 39
  • Мнения: 1 612
Аз друго си мисля пък сега, тъй като тази година ваксинират 80 набор, против дифтерия и тетаност, та мойто джипи от кога ме е емнал - айде, че айде. Добре обаче нали сега ще правим стимулация с Клостил, та ще има и усилено бебеправене, дали да си я правя тази ваксина тогава. Ще окаже ли влияние върху бебеправенето или евентуално зачеване тая ваксина??
На мен ми казаха никакви ваксини.  И аз съм 80-ти набор, но смятам да я пропусна.
Момиче стискам палци!

# 40
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Лили, как си оздравя ли?Защо не си четеш бележките?  Simple Smile

# 41
  • Враца
  • Мнения: 5 208
Дани, успех с генетичните и имунологичните

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 362
Айде в чата момичета Mr. Green

# 43
  • Мнения: 7 716
Може ли линк за този чат, че пак забравих Embarassed

# 44
  • Враца
  • Мнения: 5 208
Лали, от главната на зачатие има линк за стая за разговор.
Честита ти коледна украса Laughing

# 45
  • Мнения: 7 716
Не, аз питам за чата тук на Искам бебе нали имаше някакъв?
Онзи на Зачатие го знам Wink.
Мерси за украсата, аз понеже съм малко в депресия Wink, та да се развеселявам Laughing
Хайде и ти Laughing
Миналата година ти си сложи преди мен Wink

# 46
  • Мнения: 1 320
Лали,
iskam-bebe-chat.hit.bg

Или във форум "искам бебе", тема "Важно..." в постинг на съншайн на втора страница го има този адрес.

# 47
  • Враца
  • Мнения: 5 208
Хич ми го няма коледното настроение тази година, надявам се все пак да дойде скоро...но все пак си сложих коледни украски Laughing

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 362
Честити ви украси коледни момичета Party айде сега и на коледните подаръци Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 1 029
Тенкю,Ва!Честити ви украски и ви желая хубави коледни подаръчета! Hug

# 50
Весела седмичка и от мен. newsm10.Този месец съм щастлива,имам доказана овулация,фоликул 21мм,който се пукна с инжекции прегнил,пробвахме в определения ден и сега съм 15 дни на утрогестан.
Успех на всички
ПП:Към Весимира:Виж си оправи пощенската кутия,щото исках да ти изпратя лично съобщение,ама не ми дава Sad

Общи условия

Активация на акаунт