Декупаж_39 Коледна

  • 61 028
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Честита ни нова темичка!!!!!!!!!!!!!
Да я напълним с много коледно настроение!!!!!!!!!! Close-mas: Nature Snowman

Миражче както винаги оформлението е прекрасно!  bouquet
*щурчо* чудесен коледен комплект имам впредвид шампанското и чашите които са начална снимка на темата. newsm51

И за да не се разписвам с празни ръце ето една коледна рамка
http://fanito99.snimka.bg/arts/dekupaj.450247.21574181

И една бижутерка на съвсем друга вълна.
http://fanito99.snimka.bg/arts/dekupaj.450247.21574183

# 16
  • Мнения: 165
Цоп и аз в новата ни темичка Hug
Миражче благодаря за труда, прекрасно си я оформила   bouquet
Джулис много, много хубави бутилчици  Peace
Диде Димитрова  и на мен камбанката много ми харесва
Савинче комплектите са  чудесни и как си ги барнала една гънчица не виждам.
Синева  супер интересна и красива бутилка си направила.
Щурчо превъзходно!!! Нямам думи всичко е толкова красиво и изпипано!!!
Фани рамчицата е перфектна, обаче направо се влюбих в кутията ти!
Дадуся и ти си направила страхотни неща, едно лошо няма. Само да ти кажа, че когато ги видях тъкмо бях завършила три кратуни и толкова приличат на твоите, и аз съм накапала дръжките със силикон Embarassed Ама тя идеята си е твоя, миналата година нали спечели в руския форум с една такава кратунка. Надявам се да не се разсърдиш, че съм ти краднала идеята.
 Зареждам апарата и като ги фотна ще показвам.

# 17
  • Мнения: 7 387
                     Лелеееее ooooh! изпуснах ви! Wink Аз докато включа и вие ще изпишете темата.
                     Миражче,чудесна коледна темичка!Поздрави и дано изпълним темата с още много красоти!
                     Като гледам началото е супер и пак се затруднявам да коментирам всички! Embarassed
                     Щурчо,отново ме изненадваш с перфектното си изпълнение,свежите идеи и хич не може човек да каже,че си ново попълнение.
                     Виванова,за коледната серия  Hug Hug Hug
                     Джулис,бутилчиците ти са слънчеви,златни и тържествени.Ммммммм..к р а с о т а!!!
                     Диде- адашче,камбаката е бижу! Peace
                     Синева,оргинална и прекрасно изпълнене бутилчица!
                     Савинче,комплекчетата са ти приказни и ски е вярно,че гънчица не можеш да намериш.
                     Фани,сладурска розова рамчица-нежна и стилна.
                     Дадуся,за тебе думи не ми останаха  ooooh! - оргинални идеи,страхотно изпълнение и прецизност във всеки детайл.
                     Дано не съм изпуснала някой  Thinking
                     Лека вечер,работливки!Поздрави от една мързеливка! Mr. Green                     

# 18
  • Мнения: 43
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Поздравления за творбите!!!
Аз лично не съм усвоила вашето изкуство, но с удоволствие ви следя.Пожелавам Ви коледният дух да не Ви напуща ,а Дядо Коледа да ви сложи под елхата много материали за красотите Ви.

# 19
  • София
  • Мнения: 0
Чудесни неща, момичета! Щурчо, много ми харесаха коледните неща, но онова синьото шкафче е просто едно бижу!!!!! А откъде си намерила самото шкафче?????
На Савина комплектчетата са много хубави и аз се запалих и правя сега едно комплектче, ще го покажа, когато стане готово.
Дида, чудесна е червената елхичка! Страхотна украса!
А на Фанито бижутерката ми легна на сърцето!  Laughing

Аз вчера тъкмо написах нещо в темата и пуснаха новата тема. Та може би не са го видели много от вас, затова сега го повтарям. А и ми се ще да ви се похваля  Blush , тъй като закачалката, която ще видите, е първото нещо, което продадох. Поръчаха ми да направя бебешка закачалка като подарък за питка, взеха че я харесаха и я купиха.
http://media.snimka.bg/7656/021568052.jpg
http://media.snimka.bg/7656/021568054.jpg

Е, това е от мен! Хубава съботна вечер ви желая!  newsm51

# 20
  • Мнения: 7 387
                 Бони,страхотна закачалчица за малка принцеса! Wink Пожелавам геометрична прогресия на продажбите! Peace
                 Днес си спомних думите на Профи на софийската среща относно продажбите,защото отидох в Джъмбо! Напускали са какво ли не за НГ и Коледа.Има всякакви чинии с декорация  и нещо подобно на обратния декупаж.Даже забелязах,че покритието на гърба на чиниите не е много качествено и се чудя дали ще издържи на миялна машина  newsm78 при това най-високата цена беше 5.99.Поне друга по висока не видях и се чудех дали някой може да оцени труда на оргинална авторска творба - декупаж или рисувано стъкло.Пълни колички с какви ли не боклуци  ooooh!,а аз бях решила тази година да направя подаръци на учителките на внуците и сега се чудя  newsm78 какво да правя,че и без това нещо апатията ме е хванала.Дали биха се зарадвали на подобно нещо?

# 21
  • Мнения: 2 280
bonnysofia, поздравления за първата продажба..  bouquet Закачалката е много симпатична

fanito , Rakovina ,Didia ,bonnysofia много ви благодаря за милите думи. Благодаря на Миражчето,че е сложила снимка от нещата правени от мен в първия пост на новата ни темичка Hug .
За да не стават грешки, бих искала да кажа, че само първата снимка с шампанското и чашите е на нещо, което аз съм правила. Останалите неща са предполагам на Миражчето или на други от нас.
bonnysofia, синьото шкафче не е декупирано от мен..Може би Миражчето ще ти даде повече информация за него. Аз също много го харесах и.. бих се радвала да се пробвам върху нещо подобно..
Имам едно прекрасно "шкафче"  от Дадуся, което все още не съм събрала смелост да украся..и няколко кутии от Миражчето в които възнамерявам да си подредя декупажните материали..
Момичета, в какво си прибирате вашите?
Търся по-голямо .."шкафче" в което да се събират.. В началото беше лесно,.но...стават все повече.. Embarassed

# 22
  • Мнения: 2 280
                  Напускали са какво ли не за НГ и Коледа.Има всякакви чинии с декорация  и нещо подобно на обратния декупаж.Даже забелязах,че покритието на гърба на чиниите не е много качествено и се чудя дали ще издържи на миялна машина  newsm78 при това най-високата цена беше 5.99.Поне друга по висока не видях и се чудех дали някой може да оцени труда на оргинална авторска творба - декупаж или рисувано стъкло.Пълни колички с какви ли не боклуци  ooooh!

Didia, и аз си го мислех,като гледах нещата, които се предлагат на пазара..
Въпреки това, не съм се отказала тази година да подарявам декупирани неща за празниците в детската градина и на близки хора.
Вярвам,че тези хора, които ме познават, ще оценят това, че подаръка е правен персонално за тях и в него е вложена мисъл за тях..
Относно цената.. за продажбите има значение, но за подаръците..важно според мен е посланието, което един подарък носи..
Аз до сега само съм подарявала. Предполагам,че за да реши някой да си купи нещо от теб,то това нещо ще означава нещо конкретно за него и цената няма да е определяща..
И аз пожелавам на всички лавинообразни продажби - сигурно е приятно някой да оцени труда ти и да подпомогне хобито ти ..  Най-вече пожелавам творческо вдъхновение и любов които да влагаме в произведенията си защото това е, което ги отличава от масовите продукти на пазара..

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Момичета може ли да ми дадете идея за подаръчета за госпожите на детската градина. Във вторник ще имат открит урок на тема " Безценните тайни на планетата Земя". Много се чудя какво да направя. Да е нещо коледно ми се струва че е рано още, а друго какво
и аз не мога да измисля. Хайде дайте някоя безценна идея.

bonnysofia закачалчицата е прелестна!  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 0
Момичета може ли да ми дадете идея за подаръчета за госпожите на детската градина. Във вторник ще имат открит урок на тема " Безценните тайни на планетата Земя". Много се чудя какво да направя. Да е нещо коледно ми се струва че е рано още, а друго какво
и аз не мога да измисля. Хайде дайте някоя безценна идея.

bonnysofia закачалчицата е прелестна!  bouquet

Една декупирана рамка за снимка винаги ще им бъде от полза, мисля аз. И може да е с всякакви мотиви: цветя, морска тематика и т.н.

# 25
  • Мнения: 376
Честита ни нова тема,мили приятелки  Hug
Миражче ,благодаря ти за прекрасното оформление   bouquet
Само две странички,а колко много красотаааааа
Джулка-чудни шишета   bouquet Много са слънчеви!
Савинче-много красиви комплекти  newsm10 Особено първия е много зареждащ с положителна и радостна енергия  Peace
Диде Димитрова-и на мен камбанката ми стана любимка  Hug И другите неща са хубави   bouquet
Синева-шишето е много фешън  newsm74 а комплекта е много свеж и весел!
Щурчо-Браво!Прекрасни неща си направила!   bouquet Поздравления и за творбата,която краси темичката!
Фани-рамката е много сладурска   bouquet Но кутията е приказна  newsm51
Бонисофия-поздравления за продажбата-пожелавам ти още многооо!Закачалката е много нежна   bouquet
приятна и задушевна вечер   love001

# 26
  • Мнения: 139
Ехаааа, че хубава си я спретнала Миражчееее   bouquet  bouquet  bouquet

Аз идвам да тънтоня....имам още едно писмо без ник нейм  Crossing Arms Някак си не мога да пУзная от кого е  Mr. Green
И ви каня и да се изгласувате за Тема или предмет, въпреки че то е от ясно по-ясно...май  Mr. Green И който гласува за тема, моля да си каже и темата.

# 27
  • Мнения: 0
Щурчо- радвам се че ти харесват моите работи.Искам дати кажа че коледната ти серия е супер,много ми харесаха малките бутилчици,а голямата бутилка с вратата е много интересна отзад (как е направено) като мрежа.
Фанито-рамката е много нежна  newsm51  ,а кутията е като цветна градина
Бонисофия-бебешката закачалка е много сладка,пожелавам ти още продажби    bouquet

Лека нощ!!!

# 28
  • Мнения: 2 280
Щурчо- ...... ,а голямата бутилка с вратата е много интересна отзад (как е направено) като мрежа......

MIM AR, благодаря ти за хубавите думи. Голямата бутилка с вратата има релеф на самото шише отзад..Използвала съм релефа и във вдлъбнатините съм оцветила с червено, а в останалата част е златно. След всичкото оцветяване, съм направила "мрежа" със златен контур на Пебео по най-изпъкналата част на релефа (или поне такава ми беше идеята -да подчертая естествения релеф)

# 29
  • Мнения: 139
Заповядайте на глсуването в тази тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=537931.new#new
А тук можете да видите творбите
http://dekupazh.multiply.com/photos/album/7

Общи условия

Активация на акаунт