Гаденето си отиде вече, тупка сърчицето на Юнското човече - тема 5

  • 26 326
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 13 226
Честит празник на студентите и бившите такива!  Hug Hug Hug

Чин, честити сини гащи  Wink

ornella, сигурно с Гармастан се е мазала. Поне по мое време това беше кремчето. Аз не бях много сериозна в мазането. Действително в началото кърменето малко кофти. Поне за мен беше. Но и според мен не е само до мазането. Просто бебето суче много силно и каналите докато се разширят. А пък съм чувала, че при второ раждане специално и матката контрахира много силно. При първо, не. Ама това са ми го разпрявяли колежки. Нямам идея колко е вярно  Wink

Последна редакция: ср, 08 дек 2010, 10:19 от Vache

# 721
  • Мнения: 2 456
Ами мисля да слагам щъркелчета вече, но си мислех мамите, които знаят пола да пишат пак, че да им добавя и на тях Wink
орнела, не се притеснявай, същото го имах и аз, матката се надига и другите органи докато се наместят и усещаш разпъване. Аз усещах такова и около пъпа.

# 722
  • Мнения: 0
Vache, не разбрах името на кремчето, но предполагам, че като повечето неща, ще е или същото или просто с малко променено име, но същите съставки. Може би не е само до него, но тя беше много доволна. Аз между другото съм чувала, че не би трябвало дискомфортът при кърмене да е много голям. Само докато се свикне.   Rolling Eyes При правилно кърмене, не трябвало да се усеща неприятно чувство  newsm78
 На мен лично много не ми се вярва, имайки предвид колко гадно ми става само при мисълта  Confused Толкова съм чувствителна  Laughing

# 723
  • Мнения: 71
 ornella може да избираш м/у бусколизин,но-шпа и папаверин.И честно казано,аз ефект не виждам особен.Матката се катери,разтяга...ще мине.

chin хихихихи честити сини гащи Simple Smile Много ми стана кеф,като прочетох Simple Smile

# 724
  • София
  • Мнения: 13 226
ornella, така де... само в началото е дискомфорта  Wink нормално... Обаче това в началото е 2-3-4 дни. При засукването е най-гадно.. после става нормално. А в родилния дом първата нощ с дъщеря ми тя рева кански и аз ревах с нея щото не знаех какво да го правя това дете и защо така се дере  Crazy На следващия ден върна малко тъмна кръв  Shocked Shocked Shocked Ей, няма такова усещане. Щях да умра там на нясто докато не дойде акушерка. После се оказа, че на мен каналите ми се разраняват и на мама вампирчето пие не постно мляко  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Та така с гърдите... след това всичко си дойде на място, само дето на 20 ден ми се наложи да ми спрат кърмата с хормони  Confused

А за болката.. момичета не бъдете сигурни, че е от матката. Може да е от червата. Сега си има промяна в изхожданията. Така че може да са черва. Трудно е да се каже, защото матката се вдига и мести червата нагоре. За тях също е дискомфортно. От матката боли шийката. Така че усещането за болка е долу.

Аз пък нямам усещания, чак почвам да се плаша. Явно матката се вдигна и вече не ми тежи на шийката  Rolling Eyes
Днес съм точно в 13 г.с. и спирам утрогестана. Ама за но-шпато не знам.. На лекар съм чак между Коледа и Нова година. Още не са ми пускали кръвни и урина. Ама аз с първата бременност ковях хемоглобин по 130. Надявам се и сега да няма проблем  Wink Другите Спин Васерман, антигена ми ги пускаха късно. Вероятно и сега така ще ги пуснем. То васермана важи 6 месеца все пак  Wink

Последна редакция: ср, 08 дек 2010, 10:55 от Vache

# 725
  • Мнения: 0
 Joy Vache, май всяка майка първите дни изпада в такива чуденки и ревливи състояния  Joy
Така или иначе с първо дете все нещо няма да е както трябва, докато не свикнеш, сигурно има моменти, в оито си мислиш, че си най-нескопосаната майка, дето не може да се грижи за детето си.... Joy Ама няма начин, ще се борим и това е и ще слушаме съветите на по-опитните майки като теб  Wink
 А ти добре си се погрижила да има от твоята кръв душичката малка..... hahaha

# 726
  • София
  • Мнения: 13 226
Ооо, аз не знам защо ревах. Винаги съм била адски уверена. Ама това дете като ревна и не млъквааа  Rolling Eyes И аз рева с него и бутах цяла нощ количката из стаята белким млъкне. А то милото корема го е болял зверски, ама това после се разбра. Сега като се сетя ми е смешно, ама тогава  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Ще даваме съветим, къде ще ходим, ама искам да ви кажа, че майката си има инстинкти. Мен не са ме подвеждали. Тия чисто животинските. Ама и аз не съм била тревожа по принцип, че да се стряскам много. Но винаги когато изпитвам неспокойство по отношение на детето се е оказвало, че има защо  Confused

Да ви кажа как й казахме вчера за бебето. Тя изпадна в такава еуфория, че направо... подскача, обади се на приятелката си да й каже, че ще имаме бебе. А първата й реакция след като подскочи и се зарадва беше.. Поза с вдигнат като показалка пръст и реплика "Аааа, ама само да не ми реве на главата!!!"  Crazy Joy Joy Joy
Ми викам ти като рева ние как те изтраяхме..  hahaha hahaha hahaha
А и тя принципно отавна е поставила условие, че бебето ще спи в нейната стая като навърши 3 г.  Shocked Н иначе каза, аз сега ще го храня, ще го преобличам когато се върна от училище. Осведомих я, че тя няма да е на училище по това време и ще има възможност да помага с пълна сила  Whistling Flutter

# 727
  • Мнения: 0
Здравейте сладурани  Hug Hug Hug
Не съм влизала 4-5 дена, че ходихме до мама после мъж ми беше именяк гости готвене после чистене, абе  пълна програма  Crazy
Честити именни дни и рождени дни на патерици на всички че доста са били и за днес честито на всички студенти  love001
Зачетох малко на зад но не всичко по късно ще се заема с това, само искам и аз да споделя за разтягането на матката направо все една всички вътрешности са ми в пералнята на центрофуга .
 Всичко ме дърпа и даже не мога да се прозявам ако тялото ми не е изправено, и дълбоко въздух не мога да си поемам ако съм легнала в по гадна поза.

# 728
  • Мнения: 4 370
Аз днес най-после се престраших и дадох кръв. Сестрата като ме видя, веднага ме позна и ме пита второ ли имаме! Тя знае, че аз току така кръв не давам! Дано да са добри резултатите, че да не ме мъчат втори път. То изобщо не боли всъщност, ама пуста фобия!

Елдра, много екзотично семейство сте!  Wink

Чин, честити ти сини гащи! Значи моята теория не е вярна, освен Слав ако е имал РД през лятото  Laughing А за гърдите мажи всичко наред. И аз така се лющя по цялото тялото.

Съншайн, и моите зърна са така. Коластра ли е това?
Ако се включи Ана, най добре ще ни обясни дали трябва да правим подготовка на гърдите си предварително. На мен тръгването на кърмата ми парични по голяма болка от колкото раждането. Една сестра така ме стиска докато ми отвори каналите. После нямах проблеми с кърменето, но само като се сетя за отварянето на каналите и лошо ми става. Затова сега си мисля, ако помоля сина ми да изсмуче първата кърма, дали няма да успее да ми отвори каналите?!


ОООО, весел празник днес на всички студенти!

# 729
  • Мнения: 2 197
Честит празник на всички студенти Hug
Честити сини гащички,Чин.Значи все пак това,че сънуваше момченца е било някакъв знак.
Аз не усещам никакви болки засега и чак се чудя.Е,от време на време кръста ме боли,но дотам....

# 730
  • Мнения: 1 085
Добро утро милички   bouquet

# 731
  • Мнения: 4 420
Здравейте и от мен мами.

Честит празник на всички студенти.
Чин честито за пола на бебето. Аз се надявам другата седмица да разбера и на нашето бебче. Дано успее док да види.

Хайде весел ден и да празнувате

# 732
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен момичета нова съм във Форума и термина ми е определен за 28.06.2011.
Успех на всички и лека бременност  Hug

# 733
  • Мнения: 1 085
оХ мен така ме ядосаха нашите.Пак започнаха да ме питат кога ще се жените , не знам си квоо.Детето трябвало да бъде законно.Щяли сме да имаме проблеми на митницата ако не сме женени (глупости на търкалета).Аман от тях , аз пък на пук няма да се омъжа.Не искам тук да се женим а те си мислят че таткото не ще и си въобразяват глупости.Техните не били давали  Joy

# 734
  • Мнения: 0
Гергана  welcome, лека и щастлива бременност и на теб  Simple Smile
Не помня дали ви казах, но миналата седмица сънувах, че имам момиченце, дори името сънувах, въпреки че за пръв път гочух в съня си  hahaha
Обаче, майка ми беше сънувала 2 пъти момченце и то още преди да разбере, че съм бременна  Thinking Ами сега: и двете сме майки (настояща и бъдеща) и двете сънуваме относно децата си  hahaha. На кого трябва да се вярва, получи се прогнозен сблъсък  hahaha

Бъни и ние нямаме брак. Имахме дата за сватбата, всичко беше уредено, с изключение на това, че нищо от уреденото не го исках...Бяха ни окупирали техните: от рода"аз плащам и аз казвам как ще е". Това бяха най-ужасните ми дни, докато не се изпокарахме жестоко, дори майка ми участваше и каза, че тя не иска такова нещо за дъщеря си и няма да позволи на никой на отнеме най-хубавия ми ден. Така нещата с подготовката приключиха, останахме си само сгодени с мойто мъжо, но се чувстваме спокойни.
Сега и аз чувам от време на време такива подмятания за законно и неаконно дете, но гледам да не обръщам внимание Crossing Arms
 Решила съм, че когато ние двамата преценим, тогава ще сключим брак, с детенце или без... Hug Rolling Eyes
Не знам до колко съм права и аз, но така мисля Naughty не обичам да ми се бърка някой толкова надълбоко в личното пространство Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт