Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:00 - Тема 67

  • 33 293
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 195
Баги , ако продължиш с тези красоти .....да знаеш събирам багажа и заминавам!  Joy
Не мога да устоя на всичко това !  newsm78

http://www.youtube.com/watch?v=TuwdEyqPqCI


Де , да беше толкова лесно....! Thinking
Благодаря  Hug  , че поне виртуално мога да си направя това пътешествие !

Марги, с най-голямо удоволствие тръгвам и аз. И не само за Париж. Ставам за гид.  Wink Wink Wink

# 16
  • Мнения: 10 240

Паки и новия и клип:  newsm51

Hasret & Murat - Just One Last Dance

http://www.youtube.com/watch?v=nDU0-pU8zbg


 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

Когато има романтика талантливите ни момичета творят прекрасни неща!
Те творяха  красоти и когато нямаше , а сега са още по- вдъхновени!

# 17
  • Мнения: 932
Баги, насладих се на виртуалната разходка, че дори си представих и мириса на цветята. В този мрачен есенен ден имаше толкова много любов, музика, поезия, приятелски поздрави, че не ми се иска да свършва.

Марги, ако много силно искаш нещо, то непременно се случва! Достатъчно е само да помечтаем!

Замислих се колко благородно ни действа изкуството, нежността, романтиката. Прави ни по - добри, по - човечни.

Представям си следващата среща между Хасрет и Мурат и се питам дали ще бъде вулкан от чувства и страст? Вие как ще я режисирате?

# 18
  • Мнения: 2 116
Цитат на Баги "........с най-голямо удоволствие тръгвам и аз . Ставам за гид. ......."край на цитата
Баги , има ли възможност за избор на дестинацията ? newsm78 Joy Joy

# 19
  • Мнения: 2 195
Цитат на Баги "........с най-голямо удоволствие тръгвам и аз . Ставам за гид. ......."край на цитата
Баги , има ли възможност за избор на дестинацията ? newsm78 Joy Joy

Да, Марги, където и да е, тръгвам веднага. Само някой да каже хайде  newsm68 newsm68 newsm68

# 20
  • Мнения: 932
Марги, забелязах, че си любознателна и ти предлагам малко инфо за Париж преди да тръгнеш:

http://www.paris-26-gigapixels.com/index-en.html

А, ако искаш нещо специално в Южна Америка, само кажи къде и какво и ще се организираме виртуално всички!

Последна редакция: сб, 27 ное 2010, 23:21 от Mira07

# 21
  • Мнения: 1 875
Добър вечер,запленени!!!
Ринка,поздрави за поредната изключително красива и вълнуваща темичка newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
ИРРА,МОРГАНЧЕ,благодарности за всеотдайния труд,който полагате,за да ни радвате и доставяте удоволствие newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Момичета,страхотни анализи на епизода още преди превода.Чудесна музика,настроили сте се на френска вълна-личи си влиянието на Джансел!
ПнС е първиятфилм,в който се докосваме до културата и музиката на турската,френската,унгарската и други култури.Освен удоволствието да гледаме една запленяваща романтична история ние се образоваме и на културно ниво.Мисля,че досега не е имало филм,който да ни вдъхновявя и запознава с толкова забележителни хора,известни исторически места,музика,а ние във форума си допълваме всяко събитие с още музика и информация.Баги,Мира,прекрасни гидове сте!!!Удоволствие е за мен да съм с всяка една от вас в темичката всяка вечер Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 1 875
Момичета,забелязахте ли как се сбогуваше с конака Мурат.Колко в детайли ни го показаха отвътре и отвън.Май,май  беше и нашето сбогуване с красивата сграда.Показаха ни я да и се порадваме и насладим за последно.

# 23
  • Мнения: 0
http://www.youtube.com/watch?v=JVypy1saw7A   Момичета, нещо актуално за ЛЕКА НОЩ....

# 24
  • Мнения: 2 116
Мира , благодаря за инфото , възползвах се , чудесно е !
Но , предлагам  да не оттекчаваме останалите в темата с моите предпочитания за пътешествия!
Благодаря , трогна ме с поканата и желанието ти ! Hug Hug Hug

# 25
  • Мнения: 932
Благодаря ти, Кескинова и на мен твоите коментари много ми харесват. Абсолютно си права за интернационалната култура в този хубав филм - за това е запленяващ! Нали към това се стремим - да се опознаем, да забравим, че е имало Вавилонска кула, която ни е разделила на различни езици и култури, да заживеем в един по - добър свят, където взаимно ще се респектираме от достиженията си.

Музиката, поднесена с много любов, прави филма уникален.

# 26
  • Мнения: 2 116
Кески , не случайно , Рими беше казала , че ние , не сме просто една тема на един сериал , а елитен клуб!
Това е по повод на твоите съждения.......ПнС е първиятфилм,в който се докосваме до културата и музиката на турската,френската,унгарската и други култури.Освен удоволствието да гледаме една запленяваща романтична история ние се образоваме и на културно ниво.Мисля,че досега не е имало филм,който да ни вдъхновявя и запознава с толкова забележителни хора,известни исторически места,музика,а ние във форума си допълваме всяко събитие с още музика и информация........край на цитата

Съгласна съм с теб , Баги и  Мира са прекрасни гидове!
Разбира се и всички останали , които ни поднасят нова и интересна информация от всякакво естество!

# 27
  • Мнения: 2
Ринка, искрени благодарности за красивата ни темичка! Hug Hug Hug Сякаш беше вчера, когато започнахме предната!



Ирра, Моргана, благодаря ви, че мислите за нас и отделяте часове от уикенда си за нас! Hug Hug Hug Тинче, ти и френски си знаела! Много ти благодаря за превода на текста! Hug Hug Hug Чудесен е!

Паки, благодаря ти за удоволствието, което ми творението ти преди лягане!  Hug Hug  Hug Благодарности и на Мира и Баги за предоставената информация! Hug Hug Hug


Що се отнася до темата Саиме. Ринка, много добре си анализирала и сравнила двете майки! Съгласна съм с теб и Джовани, че Саиме следи зорко нещата около дъщеря си, но за този етап на мен не ми е достатъчно.
Марги, много хубава метафори си използвала! Теоретично почти ме убеждават, но щом гледам сериите, усещам някакъв смут. Въпрос на възприятие, което зависи от нагласите ни и опитът но в този вид взаимоотношения.
Джовани, напоследък си мислех, че изчезна нанякъде, но сега се радвам, че отново си с нас! Мерси много за споделените от теб френски шансони! Красиви и чувствени!

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Здравейте мили дами HugРинка,благодарности и от мен за разкошните теми,които всеки път твориш неуморно за нас newsm51 newsm51 newsm51За Ира,Моргана,Алис и Краси думите ми не са достатъчно силни за да опиша благодарността си към тях newsm51 smile3525 newsm51Прекрасно е че ви има!!!!!!!!

# 29
  • Мнения: 2
Фантастични сънища и хубава неделя ви пожелавам! Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт