Баба каза така ...

  • 540 201
  • 758
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 1 798
clover_d,това за чесъна го зная,но се надявах някой да знае нещо не толкова миризливо Simple Smile
Благодаря ти все пак Hug

# 556
  • Мнения: 431
Ами и аз пробвах първо с др.неща-някакви отвари от билки-не помня какви,защото нямах никакъв резултат.Накрая прибягнах до чесъна.
Може би зависи и от косопада.На мен след раждането като почна да ми пада коса,нищо не предприех,защото знаех,че е временно.Обаче след нескопосано къдрене(преди 20г.)-само това ми помогна.

# 557
  • Мнения: 1 798
Ами,сигурно ще се прежаля Simple Smile
Благодаря ти отново!

# 558
  • Мнения: 657
Искам да направя рецептата с ряпа и захар против кашлица.Обиколих 2 пазара - черна ряпа още нямало.На една сергия ме увериха,че тази рецепта ставала и с червена и аз взех че купих.Да ви попитам ако някой знае ,така ли е или не?

# 559
  • Мнения: 2
  кажете рецепта за хрема,задна   

# 560
  • Мнения: 247
Прочети цялата тема от началото до към стр. 20 и ще намериш много рецепти Simple Smile

# 561
  • Universe
  • Мнения: 1 556
clover_d,това за чесъна го зная,но се надявах някой да знае нещо не толкова миризливо Simple Smile
Благодаря ти все пак Hug

delicate,  Peace - изпробвано - люта чушка срещу косопад и алопеция - http://alopecia.8.forumer.com/viewtopic.php?t=713#
Не мирише и е лесно приложимо  Hug

# 562
  • Мнения: 594
  кажете рецепта за хрема,задна   

В 2-2.5 мл физиологичен разтвор слагам към 5 капки клеева тинктура, и така по три пъти на ден капя в нолето...  Peace

# 563
  • Мнения: 1 798
clover_d,това за чесъна го зная,но се надявах някой да знае нещо не толкова миризливо Simple Smile
Благодаря ти все пак Hug

delicate,  Peace - изпробвано - люта чушка срещу косопад и алопеция - http://alopecia.8.forumer.com/viewtopic.php?t=713#
Не мирише и е лесно приложимо  Hug
Лени,благодарности миличка  Hug

# 564
  • Мнения: 2
  кажете рецепта за хрема,задна   

В 2-2.5 мл физиологичен разтвор слагам към 5 капки клеева тинктура, и така по три пъти на ден капя в нолето...  Peace
 newsm74Благодаря за тази хитринка не я знаех ще опитам дано да има резултат   а  newsm78 тези 2-2,5 мл.за 1 ден ще стигнат предполагам,физиологичен разтвор от аптеката знам че продават на банки Embarassed

# 565
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
  кажете рецепта за хрема,задна   

В 2-2.5 мл физиологичен разтвор слагам към 5 капки клеева тинктура, и така по три пъти на ден капя в нолето...  Peace

Още по- добре за разредител да се ползва сребърна вода  Peace

# 566
  • Мнения: 1 798
Лени,днес се намазах с  люта чушка Crazy
Ще пиша след няколко процедури за резултата  bouquet

# 567
  • Мнения: 270
Чудесна тема,искам да похваля капките за задна хрема клеева тинктура и сребърна вода много помогнаха да дъщеря ми. Simple Smile

# 568
  • Мнения: 782
Момичета, моля ви за помощ  Praynig на какъв интервал се слагат капките с лук?

пп ... информирах се вече. Сори за спама  Peace

Последна редакция: пт, 16 окт 2009, 15:37 от Shada

# 569

Общи условия

Активация на акаунт