За подаръците с... етикетите

  • 15 077
  • 143
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 5 749
Никога не оставям цена. На първо място излиза, че не съм се погрижила поне това да свърша. В смисъл грабнала съм нещо и съм го набутала в торбичка. И второ един подарък няма цена. Това е подарък.
Много ми е грозно когато виси етикет. Говори ми или, че се прави демонстрация, което е смешно с едни 50лв например. Или, че не си отделил 2-3 мин. да я махнеш.

# 16
  • София
  • Мнения: 76
Родителите ми подариха на мъжлето зимни гуми за колата, но тъй като гумите бяха нестандартни цената беше доста над джоба ни.Направо потънах в земята от срам когато с гумите му набутаха и касовата бележка  fight Чак в последствие разбрах,че имало безплатен монтаж, но трябва да отидеш с касовата бележка.
$hantalche разбирам те.Свекърва ми никога не е сваляла етикетите като ни подарява нещо.
За мен това е за да се покаже колко ги е  "грижа" за този човек и как ще дадат и последната стотинка за него.Това е просто фарс.

# 17
  • Мнения: 4 291
 Ако някой остави етикет на подарък с надеждата да забележа цената ще си остане разочарован. Особено ако е от тези перфорираните в долния край етикети. Не обръщам внимание на етикети, кутии, опаковка, стикери. Изхвърляла съм гаранционна карта и сертификат за произход на бижута. Иначе касовите бележки без цена с възможност да замениш стоката е голямо удобство и спестява някой недуразумения между разсеяни или парадиращи и мнителни или обидчиви.
Шанталче, искали са ди си зарадват детето, да го впечатлят. Не ми се вярва да го задължават с подаръка. Родители са му все пак, в живота си са отделяли и по-крупни суми за него.

# 18
  • Мнения: 12 688
Айде пак свекървински.  Нямат много пари, напънали се да купят нещо, което отговаря на стандартите на сина, пък белким и на снахата - ама не. И да не спреш да му го набиваш, ей. Че ще вземе да забрави какви простаци са техните. 

# 19
  • Мнения: 1 092
Не подарявам подаръци с цена. Винаги щателно преглеждам и тогава опаковам.
Но има и разсеяни хора, които не го правят от това да се проявят, а просто озащото за тях това не е проблем.

# 20
  • Мнения: 2 161
Не са ми подарявали.Но какво значение има?На всеки подарък мога да определя безпогрешно цената.

# 21
  • Мнения: 2 199
Случвало ми се е да забравя цената и то все като подарявам нещо на брат ми, и един път на една приятелка, много кофти усещане. В бързината да стегна багажа и да не забравя подаръците стават грешки.

# 22
  • Мнения: 12 688
Не са ми подарявали.Но какво значение има?На всеки подарък мога да определя безпогрешно цената.

Да взема да се съглася с Шанел.  Но не ми пука. Държа да може да го смени - ми нали тогава ще разбере цената.

# 23
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Винаги махам етикетите, да.

# 24
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 021
 Винаги махам. Но всички подаръци на свекърва ми за детето са не само с етикета с цената, но и с касовия бон в торбичката. Всички....без изключение. Не мога да й схвана идеята. Безпогрешно мога да определя блузката 10 или 30 лева е...Наистина не я разбирам и се дразня.

# 25
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Не мога да й схвана идеята.

Tя сама ще ти я каже някой ден, не се коси.  Wink

# 26
  • Мнения: 364
Махам етикетите с цената или режа с ножица тази част, но винаги пазя касовата бележка за евентуална смяна.
Често подарявам неща, които пазнуващият желае. Знае си цената, човекът. Голяма работа...

На мен са ми подарявали, да. Какво да си помисля? Или са забравили, или не им пука. Не съм била чак впечатлена и едва ли е било с тази цел...  


П.П. Да питам и аз нещо- какво ще кажете за неопаковани подаръци и без картичка или някакъв поздрав? Някои ги дават директно на вратата- като необходима такса, за да имат право да престъпят прага  Laughing

Последна редакция: пн, 29 ное 2010, 10:31 от Лили - Лу

# 27
  • Мнения: 2 168
Хубаво е да има подаръци !Останалото са подробности и манталитет!
Още в магазина махам цената,не цената определя жеста.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 735
Винаги махам етикета на подаръка.Не ми пука какво ще си помислят като цена дали е скъп или евтин,защото винаги се опитвам да направя хубави,стилни и подходящи подаръци,а не да отбия номера.Подарявам от сърце.За мен си запазвам касовата бележка за всеки случай.Досега само веднъж се наложи замяна на дреха на едно детенце и я дадох касовата бележка на майката впоследствие.

# 29
  • Мнения: 12 688
,защото винаги се опитвам да направя хубави,стилни и подходящи подаръци,а не да отбия номера.Подарявам от сърце.

Е, те тука ще да е разликата. Аз гледам да отбия номера.

Общи условия

Активация на акаунт