Лакове за нокти - тема 21

  • 43 330
  • 698
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 90
Аз пък не нося лак на краката през зимата.
Вижда ми се напълно безсмислено,пък и честно казано си харесвам ноктите на краката чистички и изрязани,а пък съм и винаги са ми студени краката камо ли ако трябва да ги лакирам и да чакам да изсъхне лака - те направо ще ми замръзнат  cold

Аз ходя боса цяла зима... първото нещо което правя като се прибера е да си сваля чорапите и да нахлузя джапанки  Mr. Green


Еее блазе ти тогава,аз дори и с чорапя спя Laughing
Ама какво да се прави зиморничави са краката ми и тва си е #2gunfire

# 16
  • На острова
  • Мнения: 1 273

От няколко дни съм само със заздравител на ръцете, защото отрязах ноктите до дъно и чувствам много кофти така, липсва ми цвят за настроение  Flutter

И аз така!

Искам да попитам професионалистите (мисля Над Таб) дали е много грешно това, което правя - както вече писах имам проблем с разслояването на ноктите, което ме влудява. Дори и супер изрязани, ноктите пак ми се цепят.
Вчера направо си обелих две люспички от ноктите и после отгоре, за да ги заравня, изпилих плочката (в началото там където ми се цепят). Звучи ужасно  Embarassed, но иначе сцепени изглеждат още по зле...
Та ако ме разбрахте правилно - много ли е кофти да ги пиля така отгоре?

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Иначе остават ръбове и личат под лака.  Rolling Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 1 481
Аз също винаги съм с лак на ноктите на краката, независимо от сезона Simple Smile
Някой има ли впечатления от тази серия на Orly?

Поръчах червеното и оранжевото, страшно ми допаднаха, надявам се, че няма да са нетрайни, след като са лек мат.

# 19
  • София
  • Мнения: 6 219
Аз пък не нося лак на краката през зимата.
Вижда ми се напълно безсмислено,пък и честно казано си харесвам ноктите на краката чистички и изрязани,а пък съм и винаги са ми студени краката камо ли ако трябва да ги лакирам и да чакам да изсъхне лака - те направо ще ми замръзнат  cold

Аз ходя боса цяла зима... първото нещо което правя като се прибера е да си сваля чорапите и да нахлузя джапанки  Mr. Green

Еее блазе ти тогава,аз дори и с чорапя спя Laughing
Ама какво да се прави зиморничави са краката ми и тва си е #2gunfire

Ауууу това за събуването на чорапите сао като го прочетох и ми стана студено но караката...
Аз като се прибера само ги преобувам с домашни чорапки и изобщо не си показвам краката извън чорапите зимно време. Мъжа ми много ми се смее. Като изляза от банята само ги намазвам с крем и веднагически ги прибирам в чорапки, въпреки че се мотам по хавлия поне час и половина вечер.
Хич не ми е до лак. Правя си педикюр след гореща вана за крака. И да - много са ми меки и прекрасни, но никой не ги вижда...  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 1 424
Денси     bouquet
На анкетата отговорих с "да", обичам и зимата да съм с лакирани нокти на краката...дори сега съм налакирана с Ламбадата на Гош Mr. Green
I.Ivanova, лакчето е на Евелийн -номер 326 Wink

# 21
  • Мнения: 282
Денси,мерси за новата тема! Hug  bouquet
Винаги съм с лак на ноктите на краката и през зимата.Забелязала съм,че цветовата гама се върти все около червено и вишнево. Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 10 309

От няколко дни съм само със заздравител на ръцете, защото отрязах ноктите до дъно и чувствам много кофти така, липсва ми цвят за настроение  Flutter

И аз така!

Искам да попитам професионалистите (мисля Над Таб) дали е много грешно това, което правя - както вече писах имам проблем с разслояването на ноктите, което ме влудява. Дори и супер изрязани, ноктите пак ми се цепят.
Вчера направо си обелих две люспички от ноктите и после отгоре, за да ги заравня, изпилих плочката (в началото там където ми се цепят). Звучи ужасно  Embarassed, но иначе сцепени изглеждат още по зле...
Та ако ме разбрахте правилно - много ли е кофти да ги пиля така отгоре?

Май не мога да помогна... до сега бях с гел и нямам много опит с цепенето  Hug

От маникюристката си съм чувала обаче, че трябва да се изпили зацепеното иначе отива по-навътре... тя дори обясняваше на една мацка да пили точно в основата на зацепеното а не постепено от края... дали някой ме разбра  Joy

# 23
  • Мнения: 1 167
Никога не си слагам лак на ноктите на крака, през зимата. Тогава оставам ноктите ми да си починат от летния маратон, когато не съм си виждала ноктите без лак.  Laughing

# 24
  • Мнения: 348
Отговорих с не, но истината е, че допреди няколко дни се разхождах с два лакирани палеца- единия във имитатора на Спейс Кадет, а другия в един син велур на Мода- ми трябваше да пробвам как стоят  Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 1 573
Да, винаги съм с лакирани нокти на краката. Просто не ми харесват голи. Не го съчетавам с маникюра, а нося френски през цялото време с декорация на палците. Правя го за себе си. Хич не ме интересува, че никой не го вижда.

# 26
  • Мнения: 1 152
И аз нося. Само че зимата винаги им правя едномесечна почивка без никакъв лак.

Извинете, ако сте писали,че пропуснах доста теми, но някой пробва ли Shellac? Rolling Eyes

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 110
Целогодишно си лакирам всичките нокти по мене си  Laughing
Някой да каже репликата на Шанаел Парадоксал на Римел има ли го вече и какъв номер е или име  Heart Eyes

# 28
  • София
  • Мнения: 10 309
И аз нося. Само че зимата винаги им правя едномесечна почивка без никакъв лак.

Извинете, ако сте писали,че пропуснах доста теми, но някой пробва ли Shellac? Rolling Eyes

Да, на първата страница писах, че на единия си крак съм с Шилак, засега втора седмица не е мръднал, но пък и другия крак е така а е с ОПИ, поставено със сандвич техниката. Ще пиша другата седмица на какъв етап са.

# 29
  • Мнения: 22 433
Хайде и аз в новата тема. )

И аз съм с лак на краката и зимата. ) Всъщност целогодишно.

Днес се лакирах с едно много приятно лилаво на Мис Спорти. ) По-късно ще снимам. )

Общи условия

Активация на акаунт