СЕПТЕМВРИЙЧЕТО играе, пее, пълни памперси и дебелее!

  • 21 693
  • 696
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 214
Здравейте, днес съм поетично настроена и имам идея за заглавие на новата тема : "ЗИМАТА ДОЙДЕ, А СЕПТЕМВРИЙЧЕТО ПАПКА И РАСТЕ"  Heart Eyes Hug
newsm10

# 601
  • Мнения: 95
Здравейте момичета!
alexa-smile , много хубави снимки. Вярно, как ги носиш двете момченца наведнъж?  Grinning
E.L. страхотен календар със страхотни госпожици!
antonia, много хубаво предложение за заглавие.
 Ние днес излизахме независимо от студа, поне нямаше вятър. Ама то не се седи и вкъщи постоянно, особено с този наш бяс Део, направо се побърква горкия. Та се помотахме из центъра на София. Измръзна ми мозъка обаче. А ще става и по-студено.  Tired
Гале , какво стана с твоята температура и с гърдите ти, оправили се?
Giada, би трябвало във всяко фото да ги правят. Може и да дадеш на диск избрани от теб снимки и да ти направят календар.

# 602
  • Мнения: 184
алекса, големи симпатяги са ти мъжлетата! Simple Smile Слинг с халки ми даде сестра ми, но повярвай ми, колкото и да се мъчех пред компютъра с клипчетата не успях да задържа малкия за повече от 3 минути в него. Като поотрасне малко и забрави стреса който му причиних ще пробвам пак  Laughing Ти си се справила блестящо.
Пия кафе сутрин след кърмене едно.. ама редичко едно такова слабо го правя  Peace

# 603
  • Мнения: 575
Здравейте,

За поръчка на снимки, календари, чаши и др. подобни препоръчвам - http://snimkitevi.com/snimkitevi/. Аз лично поръчах магически чаши за бабите и снимки съм поръчвала и засега не съм намирала по - добри цени. А другото е че доставят и до офис на Speedy.
Да ви кажа, за косопада моята фризьорка ме беше предупредила и аз си го очаквах и мислях че е нещо нормално върху което не мога да повлияя, но след като започнахте да пишете почетох повече по въпроса - подфорум във бг-мама  Grinning, и си купих витамини - бирена мая, и започна по - малко да ми пада косата.

# 604
  • Мнения: 600
Привет и от мен!
alexa-smile - много хубави снимки на мъжете ти  Simple Smile Бати Ачи обра точките с прическата от рожденния си ден, много е сладичък (разгледах всичките албуми, дано не го приемаш като намеса в личното пространство  Blush ) А Лъчко има много магнетични очи  Hug Къде са правени тези рисунки с ръчички? И верно много си слабичка. А за слинга - имам два - единия с халки, другия шал. Този с халките го ши свекърва ми. Пробвах да нося Давид в него, но не ми се получава много. Като беше по-малък, някъде на месец, го слагах в легнало положение в този с халките и спеше в него, но винаги мъркаше. Така вертикално, както ти си сложила Лъчко не съм пробвала. Шала ми се вижда удобен, но моето диваче не седи мирно. Само отвреме на време е склонен да седи вътре.
За кафето - не пия, аз не съм му и голям фен, но си пийвам по една биричка понякога  Blush .
Ние днес имахме баба на гости - свекърва ми. Да е жива и здрава днес много ми помогна - изглади, сготви, гледа каката.

# 605
  • Мнения: 21
Здравейте, майчета,
Успявам от време на време да ви чета, но все още съм в отвратително настроение, а и положението ми е все още на никъде, та гледам да не досаждам с проблемите си.
Иначе, бяхме на консултация и Матея тежи 6 кг. и вече е 62 см.
Чета как се храните и ви завиждам. С прибирането си от родилния дом Матея се храни на два часа. Преди обаче се хранеше по-бързо. Сега я мързи, не дърпа интензивно и трябва да й помагам с компресия. Напоследък заспива, докато яде и така храненето ни отнема по час и после ни остава час обикновено да си поиграем, защото тя и не спи вече денем. За домакинска работа и готвене не мога и да си помисля. Сега, докато сме при майка ми не ми се налага да правя абсолютно нищо, гледа ни като писани яйца милата.
Наближават празници, а на мен никога не ми е било по-непразнично и незнам как ще ги изкарам.
Поръчах календар за баба и редовно си поръчвам снимки от този сайт - http://www.fotobravo.com/ - много съм доволна.
Е това е засега по никое време...хубав и усмихнат ден по-късно днес Simple Smile

# 606
  • Мнения: 103
E.L. Страхотен календар си напражила и госпожиците са големи сладурани особенно каката е голяма кукла!!!  Heart Eyes Да са ти живи и здрави!   bouquet
Вие говорите за студа при вас.... аз да не разправям при нас от 4 е с приятните температури от -10 до -17 вечер и не съм мърдала от вкъщи ит 3 дена.... cold Ама то как да мръднеш в тоя кучи студ бррррр....
За кафето и аз си пийвам по едно сутрин  Peace
Аз направих коледни картички със снимка на нас тримата и направих снимка на малкия с дядо коледа в мола и пратих ония ден на бабите да се радват  Mr. Green
Лек ден и стойте на топличко!  lovekiss

# 607
  • Мнения: 343
Добро утро, момичета!   bouquet

Набързо сядам да драсна някой ред, докато бандитите не са се развиняли още  Laughing
Искам да ви благодаря за милите думи!  Hug На мен също ми се иска да видя дечицата ви, но все още нямам паролката за албумчето /явно ме смятат за рисков елемент/.
За слинга вчера пробвах и кърмаческата поза, но ми се струва, че не му е много удобно на Лъчето така. А и не ми се налага - все пак сега е студено и се храним у дома. Иначе в изправено положение е ОК. Не че стои много, но успях да изгладя малко дрешки, докато беше в слинга Simple Smile
За килограмите - какво да ви кажа.. винаги съм си била малко кльощава.  Embarassed С най-големия беах 53-54кг. като влязох да раждам, а сега с Лъчето - 55кг. Бързо се възстанових, но още си имам коремче. Не нося колан, понеже така и не намерих мой размер.
Иначе двамата юнаци ми е трудно да ги нося. Само веднъж ми се е налагало и се изтормозих много.
Flash Dance, това, че си разгледала всички албуми изобщо не ме притеснява.  Hug Все пак ако исках да ги скрия, нямаше да са пусблични. Simple Smile Това е семейството ми и аз се гордея и се радвам на всичките си мъже, макар понякога да ме ядосват много.  Laughing Но съм казала - като поотраснат да му мислят - не трябва по земята да ме оставят да стъпвам. Simple Smile
Рисунките с ръчички са правени у дома. Купих безопасни боички и картон. Това е хубава игра за стимулиране на сетивата, но след нея всички сме в банята  Laughing
Ще си позволя да ви пусна и едно клипче, което  направих за първата годинка на Ачето /надявам се да ви хареса/.

http://www.youtube.com/watch?v=o6GcYnor4x0

Благодаря и за линковете за календари! Искам да направя календар със снимка на тримата юнака. Да видим само как ще ги снимам, че малкия батко е страшна хала.

E.L., календарът е страхотен!  Peace Да са ти живи и здрави малките принцеси!

Някой беше писал за гукането на бебетата. Е, и ние се смеехме и гукахме, но от няколко дни спряхме с гукането. Само усмивки раздаваме.

Gergan_ka  Hug Хората не напразно са казали: "Всяко зло за добро!" Знам какво ти е на душата. Аз също се имах големи ядове с първия си мъж, но.. ето - сега имам прекрасни синове и хубаво семейство и съм безкрайно щастлива, независимо от трудностите! Мисли най-вече за малката. Едно дете трябва да расте в спокойна и изпълнена с любов среда! Каквото и да решиш, то ще бъде най-доброто, убедена съм в това!


Хайде, бяхам аз да оправям децата, а на вас хубав и усмихнат ден!

# 608
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 260
Здравейте  Hug.Бебка много плаче дори и на ръце и просто не мога да седна да пиша .Исках да ви благодаря на всички за подкрепата.Не съм ви забравила. Hug Hug HugГала в часност на теб.Все не мога да ти пиша.Направихме генетичния тест .Резултата е след 3 седмици.На ехофрафията няма данни за други аномалии (бъбреци,бял,черен дроб,жлъчка,далак).На ортопеда - всичко е наред .Утре сме на ехография на сърчицето.Ставам,че много плаче.Хубав ден на всички  Hug Hug Hug
ето малко снимки от вчерашната ни среща с априлките ,ако на някой му се гледат.Мойта Габи само налиташе на гушки на всички ,а бебка се премяташе от ръце на ръце с много любов  Crazy       http://emiliarie.snimka.bg/family/koledna-sreshta-na-aprilcheta-2009.555901

# 609
  • Мнения: 2 222
alexa-smile, пратих ти паролата, ти си част от нас от началото, не вярвам някой да има против  Peace

Emilli Arie, стискам палци и на утрешния преглед всичко да е наред  Hug

# 610
  • на североизток
  • Мнения: 460
Mомичета, гледате ли "На кафе" в момента? Д-р Папазова ще говори за високата температура, от която всички се притесняваме, а май че не трябва толкова да се шашкаме!

П.П.Отложиха го за другата седмица, че не им стигна времето Mr. Green

Последна редакция: пн, 13 дек 2010, 10:23 от iv4i_79

# 611
  • Мнения: 148
alexa-smile изгледах клипчето и се просълзих. Толкова силни и красиви думи. Ачето е много чаровно дете  (прическата е невероятна и впечатляваща  Hug).
Dana_2010   Peace за паролата!
Emilli Arie браво за хубавите новини! Снимките са с много настроение! Много сте сладки!
Имам въпрос към консултантките: Ники е изключително кърмено дете. От 3 дни акото е зеленикаво на цвят, доста редко и с кисел мирис. На моменти и с малко слуз. Преди седмица в акото имаше много слуз, но след това се оправи?  Предварително благодаря!   bouquet

# 612
  • Мнения: 1 427
alexa-smile - за паролата за албумчето се бяхме разбрали единодушно само Яничка да я дава на лс и понеже едва ли смогва да изчита всеки пост, най-добре и прати съобщение  Peace
Emilli Arie радвам се за добрите новини и съм сигурна, че е възможно Коледно чудо за малката Алекс.
Календара ми го прави една от нашите юлски майки, и снимките са нейни  Grinning
Вчера водих Ема на коледна фотосесия в КаСтудио и мисля че се получиха страхотни снимки, но още не ми ги е пратила. Ще ги кача после в албума.

# 613
  • Мнения: 1
Здравейте момичета, моля ви не ме изключвайте от компанията си. Не съм писала от много време, понеже ми поставиха силиконови пръстени на два вътрешни хемороида и ми забраниха да вдигам тежко, дори и детето, та ми се наложи да отида в провинцията при родителите ми, за да ми помагат и там нямах достъп до интернет. Много ми липсвахте!
Иначе ние сме добре, вече сме на почти 3 месеца и никне зъбче, та сме страааааашно кисели. Мажа я с Калгел, ако някой знае нещо по ефикасно, ще се радвам да го сподели.
Целувам ви всички заедно с бебоците!  Hug

# 614
  • София
  • Мнения: 308
Добро снежно утро, мамчета! Най-сетне зимата дойде и навън е истинска бяла приказка! Че и студенко стана. Е, вече няма да има дълги слънчеви разходки, но пък каква Коледа щеше да бъде без сняг. Вчера украсихме елхата, налепихме прозорците със снежинки и коледни стикери, сложихме гирлянди и сега въпреки студа, ми е едно такова празнично.
Emilli Arie радвам се за последните хубавите новини! Grinning Не се и съмнявам, че и утрешния преглед ще мине добре. Дано тази Коледата чудото се случи и във вашия дом! Прегръдки! Hug
alexa-smile клипчето за Ачето така ме разчувства, че чак ми се прииска да го гушна малкия слънчо. Наистина сте благословени с този Божи Дар! Да сте живи и здрави цялото ви страхотно семейство!
E.L. календарът ти е много хубав, а двете слънчица на него са толкова красиви!!!
Мъжът ми се занимава с фотошоп и по-миналата година направи страхотен календар със снимки на Ивана за всеки месец от годината. Дано и сега намери време, за да зарадваме бабите, а и за нас да остане хубав спомен.
talktoher моят педиатър също е на мнение че до 6 мес. пишлетата не трябва да се дърпат, защото физиологичната фимоза е нещо нормално и естествено. Така че според мен излишно се притесняваш, че още не се е забелило напълно. Има време.  Simple Smile
geryaleksandrova, съветите на Драганов за проходилките и бънджи-гащите са много адекватни. Те напълно съвпадат с мнението и на моя педиатър, а също и с личното ми виждане. Според мен детето трябва само, без помощни средства да се научи да седи, да пълзи, да ходи. И честно да ти кажа за мен беше по-притеснително, в редките случаи когато Ивана е била в проходилка. ме беше страх в стремежа си да достигне нещо да не се обърне и претрепе. Много по-спокойна бях, когато я оставях на пода да се мъчи да лази, устремена към някоя играчка или после като се учеше да ходи, подпирайки се на дивана и секцията. Защото най-лошото, каето можеше да й се случи е да си падне на дупето. Навън също никога не съм я държала на каишки - обикаляше подпирайки се на пейките, на количката и така бавно и стабилно се научи да ходи още на 10 мес.
nekva si ехе, наистина ли ще имате вече зъбче!  Grinning И мен сестрата на консултацията ме сюрпризира, че било тръгнало и при нас, защото венеца бил подут, но се оказа в грешка. Иначе Никола от месец така се плюмчи, че около вратлето е постоянно мокър. И ръкавите му са мокри, защото ръцете му са постоянно в устата. Прави опити да си навре и двете юмручета едновременно. А напоследък започна и да ме хапе, докато го кърмя. Изобщо имаме всички симптоми, но се надявам зъбчето да изчака още някой и друг месец.
Приятен и усмихнат ден ви желая!

Общи условия

Активация на акаунт