СЕПТЕМВРИЙЧЕТО играе, пее, пълни памперси и дебелее!

  • 21 697
  • 696
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 1
alexa-smile много хубаво клипче си направила и аз се просълзих.Прекрасни дечица имаш,да са ти живи и здрави.
 Emilli Arie дано вси4ко да е наред.
Аз да се похваля с моя бебок.Много ми е кротък,вчера цял ден спинка.Иначе вечер заспива в 8 и спинка до 7 сутринта.
Вечер го изкъпвам 7 и 30 и в осем го слагам в леглото и си заспива сам без никакви проблеми.(дано така си баде и за напред)
diana.pd аз сащо сам поръчвала снимки там,много хубави снимки правят и на много добри цени.
antonia заглавието е супер.

# 616
# 617
  • Мнения: 104
Алекса страхотно клипче, невероятни снимки и текстове и ужасно чаровен и красив Ачко!!!
Е.Л. принцесите ти са мнооооого красиви и снимките винаги уникални, давай по-често снимки да им се радваме Simple Smile
Емили радвам се за добрите новини, дано всичко приключи скоро и нямате повече проблеми за в бъдеще.
Навън е много красиво, чакам я да заспи и излизаме....а тя заспа Wink айде ние отиваме на снежеч  Laughing

# 618
  • Мнения: 1 898
alexa-smile , прекрасно клипче! Hug
Колко много любов и топлина има във вашето семейство! Живи и здрави да сте всички и най-вече малките ви слънчица! Ачето е щастливо дете, защото расте сред толкова много обич.

Emilli Arie, дано всички новини от тук нататък са все така добри. Стискам ви палци.

И на мен първият сняг ми създаде коледно настроение. Hug
А как ли му се радва нашият батко в момента, гледайки го през прозорците на детската градина...Тази мисъл ме връща във времето, когато и аз бях дете и трепетите и вълнението, които ме обземаха когато започваха да падат снежинките...Ех, как лети времето!

# 619
  • София
  • Мнения: 1 193
Момичета ,да ви се оплача ,снощи Йоана ме подложи на такова чудо каквото не ни се е случвало.Цяла вечер рева неистово ,не искаше да яде ,да спи ,беше неукротима и мен не ме искаше дори  Sad .Най-накрая към един баща й успя да я укроти и преспи към.Аз се почувствах ужасно зле  ,детенцето ми страда ,а аз не мога да го успокоя  Sad .Сега малката спи.Дано да си поспи добре.Имам работа навън ,а в този сняг дето вали , изобщо не ми се излиза.Поне да си намнеря шапката  Mr. Green .

alexa-smile ,много ме разчувства !

Emilli Arie , Hug  Hug  Hug !Дано и утре всичко е добре!Молим се за вас!

*Мирка* ,аз също съм на мнение ,че дечко трябва сам да се научи да седи и да пълзи и да ходи ,без изкуствена намеса.Причината поради ,която искам бънджи колкото и егоистична да е ,е да си открадвам поне 15-20 минути спокойствие  Blush .За това ви питам за мнението ви ,да се уверя че не е чак токлова вредно ,иначе ще се чувствам много гузно.

Gergan_ka ,от по колко снимки са колендарите в този сайт ,който препоръчваш?

diana.pd ,имам към теб същия въпрос  Grinning .

nekva si  Hug !

E.L.
,малката е прекрасна!

# 620
  • Мнения: 600

Момичета черпя, днес моето сладкишче става на 3 месеца  Heart Eyes
alexa-smile - разплаках се, много мило клипче. Ачето наистина е голям сладур и много обичано детенце  Hug
Emilli Arie - много ама наистина много се радвам на добрите новини при вас  Hug
E.L. - страхотни снимки  Peace

Последна редакция: пн, 13 дек 2010, 12:00 от Flash Dance

# 621
  • на североизток
  • Мнения: 460
Ох, как ви завиждам, че имате сняг Weary И ние тук го чакаме с нетърпение, че да подпомогне коледното настроение, ама само прехвърчат самотни снежинки...Даже и повечето магазини още не са украсили витрините си. Други години по това време е доста по-празнично. А и малкия още от септември месец ме пита кога ще завали сняг  Joy, той милия се роди декември месец в такъв голям и пухкав сняг, и винаги го е обичал и много му се радва. Дано и до тук да стигне, да скрие малко мръсотията по улиците Mr. Green

Alexa-smile, страхотно мъжко семейство, поздравления за издържливостта ти и смелостта ти! Сигурна съм, че няма по-хубаво нещо от семейството, от любовта и радостта, с която те даряват децата, даже и пакостите им са толкова лековити за нас майките Mr. Green Пожелавам ви искрено, да се обичате винаги толкова много, да сте сплотени и задружни, каквито ви виждам на снимките и клипчето...любовта ще спаси света!!!(това не е просто клише, а самата истина)

Мен напоследък ме обхващат едни чувства...Никога не съм си мислела и не съм си мечтала да имам много деца. Като една практична дева съм стигала в плановете си до две. И ето сега ги имам-две прекрасни дечица...и започвам да искам още, и още... Laughing Толкова ми е хубаво да гледам и да се грижа за бебче, а пък те толкова бързо растат. Забравяме най-хубавите моменти, по-точно спомените избледняват, но новия живот като че ли съживява всичко около нас! Само да не беше толкова трудно и мъчително това раждане...а пък и втората ми бременност не беше от най-леките...още сега щях да се захвана с опитите за ново бебе  Mr. Green Но, поживем увидим, както казват руснаците Grinning Като му дойде времето  Mr. Green

Честита ви месечинка Flash Dance  newsm67

# 622
  • София
  • Мнения: 1 193
Йоана повръща на фонтан два часа,даже три след ядене.Повърна три пъти и то огромно количество ,досега не е повръщала по толкова много и това ,което ме стресна е ,че не е отработено. Иначе няма Т и е доволна и щастлива.

# 623
  • Мнения: 1 427
Alexa-smile, значи Ачето е роден през юли 2008? Само 5 дни след голямата ми дъщеря, как не сме се засичали в отчетни  newsm78 - може би си писала при августинките? Ако не беше казала, че момченцето ти е със Синром на Даун никога нямаше да предположа - изглежда като съвсем обикновено, здраво дете, голям бонбон е  Heart Eyes, да ти е жив и здрав и само радост да ти носи.
geryaleksandrova - звъня ли на педи?

# 624
  • София
  • Мнения: 1 193
E.L. ,не съм ,тъй като Педи се познава с мъжът ми  беше казал той да му звъни ,а той реши ,че случая не е много обезпокоителен.

# 625
  • Мнения: 73
Alexa-smile, поклон през смелостта ти, въпреки всичко изживяно ти си позитивна и усмихната. А аз само една нощ в болницата с бебчо и си изплаках очите. Силен човек си и си заслужава да се радваш на това съкровище, наистина е Дар от Бога!!! Много любов и топлина в семеството ти винаги да има! smile3525

# 626
  • Мнения: 2 222
alexa, наистина сте страхотно семейство, дано винаги така се разбирате и обичате   bouquet Hug Ачето обаче и аз не бих познала за синдрома, никак не му личи Peace Да ви радват и тримата сладури.

Дани тази сутрин откакто се е събудил, такива усмивки ми раздаваше милия. Още го гледам с притеснение да не е прихванал от мен грипа, дето карах, дано му размине.

# 627
  • Мнения: 287
Момичета влизам само набързо,че някой снощи не е спал  Crazy
За първи път от 1 година с мъжо  luvbed лелел бях забравила какво е направо  Rolling Eyes Сега имаме да наваксваме  Joy
Връщам се да ви прочета,че да си призная минах само един бегъл поглед  Embarassed

# 628
  • Мнения: 148
Момичета как давахте Туя-та, разтворени във вода или в кърма  newsm78

# 629
  • София
  • Мнения: 4 587
Здравейте и от мен Simple Smile
Каката е малко хремава и си е в нас. Малко зор е, но след разходката навън е доста по-сговорчива. И повече щехме да стоим, ама малкия се размрънка и трябваше да се приберем за да хапва.

Алекса, радвам се, че въпреки трудностите се толкова сплотени и се подкрепяте.  Hug
Аз все се питам, ако проблемите със Сами бяха по-сериозни как щяхме да се справим... И не знам дали щях да имам толкова сили, за да бъда така позитивна като теб.

Мен напоследък ме обхващат едни чувства...Никога не съм си мислела и не съм си мечтала да имам много деца. Като една практична дева съм стигала в плановете си до две. И ето сега ги имам-две прекрасни дечица...и започвам да искам още, и още... Laughing
И мен са ме обхванали едни такива мисли и като питах мъжа - май доста му разстроих вътрешния мир с въпроса за 3-то Simple Smile Мисля си, че ще мога да се справя с още едно, ама Сами трябва да поотрасне малко.

Общи условия

Активация на акаунт