Еркан Петеккайа в Öyle Bir Geçer Zaman ki # 6

  • 16 103
  • 754
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 10 823
Олеееееееееее.............Сонер......... ooooh! Айлиннннннн Shocked Shocked Shocked

# 691
  • Мнения: 10 823
Ехоооооооооо..............къде сте ,бре момичетааа newsm78

# 692
# 693
  • Мнения: 10 823
Айдееее ,слизайте от балкона.... Praynig Joy Joy Joy

# 694
  • Мнения: 36 780
Само нещастия в този филм, затова  не искам да го гледам. И доколкото разбирам така  ще продължи. Инджи изглежда я уволниха, Мете може би са го изключили - тук нещата си бяха напълно закономерни - любов между ученик и учителка, ученика с проблемно поведение, това се и очакваше.

# 695
  • Мнения: 36 780
Много ми е мъчно за Айлин. Разочарованието, което изпита тази вечер няма да е последно. Тя ще се съгласи да се омъжи за брата на Сонер за да спаси семейството. Ако Джемиле си даде благословията, няма да й прави чест.....Сега няма да го коментирам този въпрос, защото не зная как ще постъпи Джемиле.

# 696
  • Мнения: 36 780
На Берин се усмихна щастието, но нещастна остана Амина. Както предположих първоначално замисъла с този брак е бил идеология, но в последствие Амина се е влюбила в Ахмед....Но евала на момичето преглътна всичко и си тръгна....Както казват "калена в борбата". Не съм убедена обаче, че занапред няма да създаде проблем с този фиктивен брак....Но ще видим. Да се надяваме, че момичето ще постъпи "мъжки" ще си изживее сама болката.

# 697
  • Мнения: 10 823
ЕЕЕЕ, какво толкова ...само една серенада,а и Мете си призна ,чее влюбен ,но
Инджи каква вина има  newsm78...но явно по онова време така е трябвало да стане.
Като се замисля ,сега ако се случи това ,в днешно време какви ли ще са наказанията,
тоест последствията newsm78.
Айлин ,милата голямо разочарование претърпя...малко се переше  на майка си,
но ...и нея нещастие я споходи.Сонер ....и той за съжаление....жертва се заради брат си . Thinking
Али ....глупак....прекали ....пак насилие върху собствените си деца.... #Crazy #Crazy #Crazy
Намесата на полицията беше върха.....просто онемях....нямам думи..... #Crazy #Crazy #Crazy

# 698
  • Мнения: 10 823
За Берин ,да щастливка....сигурно Ахмет и разказа за фиктивния брак....
Амина малко ме ядоса ,как само се мушна при Ахмет в леглото....такава дързост
по онова време ,но какво да се прави любов....но за съжаление ,несподелена.
Ако Айлин се съгласи на брак с Мурат ,не знам.....Джемиле мисля,че няма да я подкрепи,
но ще видим...

# 699
  • Мнения: 36 780
Сега пак ще изкажа нестандартно мнение. Става въпрос за Мурат..... Почти винаги хората, които са пострадали и това е довело до инвалидизиране.......стават малко егоисти...Предполагам, че за Мурат е пределно ясно, че брат му е влюбен в момичето.....Може би усеща, че и Айлин има чувства към Сонер.....Но изобщо не се надявам да постъпи благородно....А се питам на какво се надява Мурат. Айлин както вече писах предполагам, че заради семейството ще се съгласи....Мурат ще бъде ли щастлив с една жена, която не го обича и е влюбена в брат му....

# 700
  • Мнения: 10 823
Само едно не мога да приема....
Както излиза ,каквото е писано в турския форум,става,пожара Peace,сватбата на Айлин newsm78,
но Осман сериен убиец ooooh! newsm78 newsm78 newsm78....ей това не мога да го повярвам.... Naughty Naughty Naughty

# 701
  • Мнения: 36 780
За Берин ,да щастливка....сигурно Ахмет и разказа за фиктивния брак....
Амина малко ме ядоса ,как само се мушна при Ахмет в леглото....такава дързост
по онова време ,но какво да се прави любов....но за съжаление ,несподелена.
Ако Айлин се съгласи на брак с Мурат ,не знам.....Джемиле мисля,че няма да я подкрепи,
но ще видим...
И защо те ядоса Амина  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78Тя също е човек и предполагам нищо човешко не й е чуждо....

# 702
  • Мнения: 10 823
Не съм много сигурна ,че Мурат усеща чувствата на брат си към Айлин....па ,може и да греша,
но ако е така тогава наистина не му прави чест....та той наранява собствения си брат ,този
който се грижи занего ,който му е и майка и баща...но както казваш Мама-ан,може и да
постъпи егоистично newsm78

# 703
  • Мнения: 36 780
Само едно не мога да приема....
Както излиза ,каквото е писано в турския форум,става,пожара Peace,сватбата на Айлин newsm78,
но Осман сериен убиец ooooh! newsm78 newsm78 newsm78....ей това не мога да го повярвам.... Naughty Naughty Naughty
За серийния убиец в турския форум започвнаха да пишат след интервюто на Еркан в онова предаване. Той там е казал, че Осман ще го надмине, ща стане голям катил.....Но когато го е казвал се е смеел.... Така, че много не му вярвам, че е казал истината.

# 704
  • Мнения: 10 823
Само едно не мога да приема....
Както излиза ,каквото е писано в турския форум,става,пожара Peace,сватбата на Айлин newsm78,
но Осман сериен убиец ooooh! newsm78 newsm78 newsm78....ей това не мога да го повярвам.... Naughty Naughty Naughty
За серийния убиец в турския форум започвнаха да пишат след интервюто на Еркан в онова предаване. Той там е казал, че Осман ще го надмине, ща стане голям катил.....Но когато го е казвал се е смеел.... Така, че много не му вярвам, че е казал истината.

Дай боже ,да е било майтап, а и нещо не се връзва ,сериен убиец да разказва ,но ....защо newsm78 , и това е възможно.... Thinking от затвора .... ooooh! Joy Joy
....шегувам се ,но вече всичко очаквам

Общи условия

Активация на акаунт