Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - 5

  • 52 562
  • 752
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 634
Ммомичета да попитам като поръчаш няколко артикула в един колет ли идват с една такса за доставка ли ?За колко време пристигат играчките - да не мине коледа до като дойдат

Зависи от теб. Можеш да избереш да пътуват всеки отделно когато е готов или всички заедно.

За колко време пристигат зависи от адреса за доставка. До БГ между 5-10 дни, с превозвач според условията им.

# 16
  • Мнения: 109
Благодаря ви момичета!
Поразгледах, но мисля че в този момент на Амазон е по-добра офертата.
                                                         3 опаковки*20 бр = 60 пранета за 11,58 лири
в Asda                                    2 опаковки*12 бр  =  24 пранета за 6 лири
в Sainsburys                          една опаковка * 20 бр за 5,79 лири

Нядявам се да сме били полезни и на други съфорумки.

# 17
  • Мнения: 874
Получих си сандалките,поръчани на 25,11 и изпратени на 26,11 -  http://www.amazon.co.uk/Fly-London-Womens-Terry-Sandal/dp/B00365 … /ref=pd_sim_sh_1-много съм доволна  Flutter
Може ли да кажеш - тази марка отговарят ли си на БГ номера ? - харесват ми техните модели 
А докато чаках да разбера дали Hush Puppies си отговарят  - модела който си харесах свърши. И още не съм разбрала- за друг път към кой номер да се ориентирам .
Още намаления очакват ли се до Коледа и след Нова година ?
[/quote
Да,отговарят си напълно  Peace

# 18
  • Мнения: X
Момичета, аз да питам - последната ми поръчка от английския амазон е със статут изпратена преди 1 седмица, но не ми отчита никаква тракинг хистъри. Да си я чакам ли чинно, или да им пиша на амазонците?

# 19
  • София
  • Мнения: 1 175
И аз тук, много ми харесва сайтът, скоро направих първата си поръчка и я чакам с нетърпение  Simple Smile Също проявявам интерес, ако някой се е объркал и е поръчал от обувките Геокс 5-ца, успях да се доредя да поръчам само един чифт 5,5, но може би ще са ми големи  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 3 634
Момичета, аз да питам - последната ми поръчка от английския амазон е със статут изпратена преди 1 седмица, но не ми отчита никаква тракинг хистъри. Да си я чакам ли чинно, или да им пиша на амазонците?

Не всички поръчки имат тракинг хистори. Кога ти е датата за доставка?

# 21
  • Варна
  • Мнения: 323
Благодаря ви момичета!
Поразгледах, но мисля че в този момент на Амазон е по-добра офертата.
                                                         3 опаковки*20 бр = 60 пранета за 11,58 лири
в Asda                                   2 опаковки*12 бр  =  24 пранета за 6 лири
в Sainsburys                          една опаковка * 20 бр за 5,79 лири

Нядявам се да сме били полезни и на други съфорумки.

Момичета, смятах, смятах, ама нещо не ми излиза далаверата...поправете ме моля, ако греша:
Офертата в Амазон 11.58 лири + 4,50 лири на посредника/3кг/ = 16,08 лири= 38лв приблизително= 63ст на пране

От Карфур съм купувала 32 бр. за 16 лв = 50ст на пране

Тогава Ариела беше на промоция и не съм сигурна дали и сега е на същата цена Embarassed Embarassed Embarassed

По принцип мноооого искам праховете и памперсите да ги купувам изгодно от нета...

# 22
  • Варна
  • Мнения: 974
Извинете, не мога да отворя Amazon.de, дали проблема е всеобщ или само при мен, и друг път случвали ли се е?

# 23
  • Варна
  • Мнения: 323
Извинете, не мога да отворя Amazon.de, дали проблема е всеобщ или само при мен, и друг път случвали ли се е?

При мен се отваря Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 344
Момичета помогнете малко, реших да купя нещо за коледа за щерката.
За пръв път гледам в чужди магазини и се опитвам да се ориентирам дали да е от амазон.. или направо да си го купя от бг

колко би ми излезлязло с доставка това?

от англия

http://www.amazon.co.uk/CitiBlocs-Wooden-Building-Blocks-Pieces/ … 118578&sr=8-2

от германия

http://www.amazon.co.uk/CitiBlocs-Wooden-Building-Blocks-Pieces/ … 118578&sr=8-2

 и смятате ли , че е възможно, ако поръчам тия дни да пристигне до 20.12

# 25
  • Мнения: 1 476
Моля ви, дайте линк за намалението на Hush Puppies, че нещо не го намирам...  Praynig

# 26
  • Мнения: 3 634
Кити, от Англия с директна доставка до БГ:

Items:  £18.33  
Postage & Packing:  £6.88  
 
Order Total: £25.21  = 55,46 лв

с превозвач, 18.33 + таксата за превоза (около 1,2 паунда на кг или 5,28лв) = 45,60 лв

Да, ако поръчаш до края на седмицата директно ще дойде със сигурност, с превозвач също би трябвало. При мен отнема около 14-20 дни.

Моля ви, дайте линк за намалението на Hush Puppies, че нещо не го намирам...  Praynig

цък

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 126
 
Цитат
и смятате ли , че е възможно, ако поръчам тия дни да пристигне до 20.12


 Възможно е,миналата година си спомням,че преди празниците позабавиха поръчките. Поръчвайте в близките дни,за да не остане някой без подаръци. Peace

# 28
  • Мнения: 109
vanyaes - Да има случаи в които е по изгодно да се пазарува от тук.
Пък и ти смяташ по 1,5 лира на кг, а има доставчици които доставят от 0,90 лири до 1,2 лири.
Всичко е относително. Но пък така си обменяме информация, което е полезно.
А и Карфур няма във всеки град. Всеки си преценява къде и как да пазарува.
Аз лично си купих от Амазон.

Поздрави!


ПП. Само да споделя информацията която имам, че след 18 декември до 6 януари няма да има транспорт до България.
Това получих като информация от моя посредник /Бритс/. Не знам дали ще важи за всички посредници.

# 29
  • Мнения: X
Момичета, аз да питам - последната ми поръчка от английския амазон е със статут изпратена преди 1 седмица, но не ми отчита никаква тракинг хистъри. Да си я чакам ли чинно, или да им пиша на амазонците?

Не всички поръчки имат тракинг хистори. Кога ти е датата за доставка?


6 декември. Даже и номер си няма колетът. Което ми е чудно, защото не е нещо евтино - конзола за игра е, от сорта на PSP. Такова малко колетче би трябвало поне номер да има, или бъркам? За първи път ми идва нещо от амазон, пуснато с ДЧЛ, което да няма номер.

Общи условия

Активация на акаунт