Нямам никакъв апетит

  • 4 479
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 011
... и ще си хапваме като за двама.

...което ще е погрешно... и ненужно..

# 16
  • София
  • Мнения: 53
е това е ясно, но малко трудно се контролира, особено като всички около теб ти казват как трябва да ядеш повече Laughing

# 17
  • Мнения: 348
Аз и в 4-тия месец нямам апетит.А никога не ми се е гадило.Преди си мислех ,че като забременея не трябва да ме допускат в магазин ,че на мен очите са ми гладни-всичко ми харесва.А сега обикалям щандовете и нищо не искам да погледна.Отслабнала съм даже,но важното е бебето да наддава(слава богу го прави Simple Smile )А и като ти казват кое е полезно да ядеш''яж плодове,яж мляко,яж риба,яж месо ,зеленчуци ,ама и всичко което ти се прияде'' -то ти се губи апетита.При всеки е различно.Важно е бебето да расте и ти да се чувстваш добре Simple Smile

# 18
  • Мнения: 99
Аз съм втори месец и нямам никакъв апетит! Гади ми се от сутрин до вечер, че и посреднощ се будя с гадно усещане...  Sick Иска ми се да кача поне няколко килограма за начало, ама по скоро може да отслабна... дори да ми се дояде нещо след втората хапка ми е противно... дори плодове не ям достатъчно - само банан от време на време, от друго ми става лошо.
Колко се очаква да продължи това? Нали не е до края.... налииии?
 Praynig

# 19
  • Мнения: 348
Аз съм втори месец и нямам никакъв апетит! Гади ми се от сутрин до вечер, че и посреднощ се будя с гадно усещане...  Sick Иска ми се да кача поне няколко килограма за начало, ама по скоро може да отслабна... дори да ми се дояде нещо след втората хапка ми е противно... дори плодове не ям достатъчно - само банан от време на време, от друго ми става лошо.
Колко се очаква да продължи това? Нали не е до края.... налииии?
 Praynig

от това което знам от мои познати -при всеки е различно.Някои като мен нямат проблем дори отначало,други се чувстват зле докрая.Не се притеснявай.Обикновенно казват ,че е така до края на 3-тия месец.После всичко си идвало на мястото.Както казва една моя позната''не се става лесно майка'' Simple Smile
( аз чаках да измислят нещо та мъжете да почнат да раждат-нали вече няма как да се оправдават по младите с ходенето в  казармата,ама не дочаках Simple Smile  )

# 20
  • Мнения: 1 424
На мен така и не ми дойде апетитът през 9-те месеца...резултатът бяха само 7 кг качени, а бебето не беше от дребничките (3 750кг) Laughing Така, че не се притеснявай, не е нужно да се насилваш....хапвай нещо лекичко, повече плодове, зеленчуци,вода, сокове...

# 21
  • Мнения: 378
През цялата бременност нямах апетит и не се притеснявах. Организма сам казва, какво иска Simple Smile. Хапвах малко, но здравословно и се чувствах страхотно. Към края на бременността и на мен ми се гадеше, главоболие, имах и други симптоми (като 3 месец ). В моята книжка пишеше, че това е нормално за 8, 9 месец и му се вижда края  Grinning
Успех ти пожелавам!

# 22
  • Мнения: 2 197
И аз съм така.Все още нямам апетит и като хапна малко повече и  Sick.В 13г.с. съм и се надявам наистина скоро да отшуми.

# 23
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 446
На мен така и не ми дойде апетитът през 9-те месеца...резултатът бяха само 7 кг качени, а бебето не беше от дребничките (3 750кг) Laughing Така, че не се притеснявай, не е нужно да се насилваш....хапвай нещо лекичко, повече плодове, зеленчуци,вода, сокове...

И аз бях така и през двете ми бременности. Качих по около 8-9 кг и след раждането бях по-малко, отколкото като забременях. Никога не съм се тъпчила на сила Peace

# 24
  • бургас
  • Мнения: 624
и аз съм без апетит от началото на бременноста до сега,наблягай на плодове и зеленчуци
ЛЕКА БРЕМЕННОСТ ТИ ЖЕЛАЯ  Hug Hug Hug

# 25
  • Мнения: 1 796
Аз през цялата бременност нямах особен апетит.За 9 месеца качих 7 килограма,а малката си се роди 3,300кг./50см.Не се насилвай да ядеш.

# 26
  • Мнения: 23
През първия триместър много повръщах, можех да ям само филия с лютеница и някой банан това беше... след третия месец спрях да повръщам така, почнах да ям, но нямах голям апетит - чудех се другите защо наддават толкова много а аз отслабнах ... Да не говорим че ми все още трудно да ям месо - ужасия! Яжте каквото можете и когато можете, организма си подсказва сам какво иска и какво не!

# 27
  • Мнения: 6
И аз съм в 11 седмица и нямам апетит, гледам да не се тъпча ям когато ми се яде, когато му дойде времето предполагам че и апетита ще дойде Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 30 253
до 3-я месец бях свалила толкова килограми, че дрехите ми падаха. Погледнех ли храна, веднага тичах да повръщам  Rolling Eyes Единственото, което ме държеше, бяха фрешовете от цитрусови плодове. Апетит ми дойде чак към 4-5 месец и за 9м качих 13кг общо, а бебо се роди 4100  Laughing Не се тревожи, НО гледай да си набавяш витамини поне от сокчета, НО прясно изцедени  Peace

# 29
  • Мнения: 957
Да не пускам нова тема, ще питам тук. Как сте с водата? Аз освен, че нямам никакъв апетит изпивам само през нощта 1,5 литра вода.

Общи условия

Активация на акаунт