оголване и отдръпване венци

  • 3 700
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 57
Бихте ли ме посъветвали как да лекувам оголени и отдръпващи се венци, освен че трябва да ползвам четки и пасти за чувствителни зъби, да жабуря с лайка и зехтин, има ли реално лечение на напреднала фаза на парадонтоза? Чух за лечение с лазер, но не знам до колко е ефективно и дали има висок процент на успеваемост? Бих била много благодарна ако специалист по темата ми даде съвет, тъй като при мен този процес се наблюдава при голяма част от зъбите. Благодаря!

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 26 693
мажи венците с прополис и жабуркай с разреден

# 2
  • Мнения: 1 599
В този подфорум има още 3 теми за пародонтит-разгледай ги,там има доста писано по въпросите ти,има мнения на специалисти

# 3
  • Мнения: 3 827
тоя прополис въобще не действа ...

# 4
  • Мнения: 1 844
При парадонтоза има един уникален антибиотик, който се пие примерно по един-два курса годишно и спасява положението до голяма степен. От друга страна е вреден за други органи, затова се пие рядко. Консултирай се със стоматолог.

# 5
  • Мнения: 902
Благодаря ви за насоките Simple Smile
Успя ли да намериш темите, ако - да, моля за линк към тях.

# 6
  • Мнения: 57
Благодаря ви за насоките Simple Smile
Успя ли да намериш темите, ако - да, моля за линк към тях.

Привет, намерих ги, но още не знам как да препращам вътрешен линк тук Wink Ако се поразровиш, ще ги намериш, съжалявам, че не мога да ти помогна с директен линк, но съм сравнително нова и не съм наясно с всички инструменти. Ако не си пишем дотогава, весели празници момичета  madnoel

# 7
  • Мнения: 60
има много писано по темата ...

Общи условия

Активация на акаунт