Британците, британците... с дъждобран, чадър и гумени ботушки - 2

  • 17 231
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 062
Ами да де, големият. Малкият нали е онзи от Влюбеният Шекспир?

# 46
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Да,да точно.
Разбрахме се. Hug

# 47
  • София
  • Мнения: 6 219
Иванова, добре, че гледах и четох внимателно, иначе биде набита одма, щото си добарала Полчо Mr. Green

А, моля! Като почнем да разпределяме любимите ни герои от сериали ще е кютека за него! Добре, че клон Стефан е по - лек!

Малко Слънце, чудни клипове момиче!
И чууууден заплют Хю!

# 48
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Ох 4та страницаааааааааа ooooh! Crazy Човек да не отиде на съвет за учредяване на асоциация Mr. Green Запис  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

hahaha вие сте луди,ше ви пратя книжкитеПлами другият в подписати и той инглиш бой бря Andrew Lincoln -демек Рик от Зомбитата Mr. Green Мернах го в един нов филм, не е брит,ми е производство на франсетата L'arnacoeur / Heartbreaker bouquet

Ехе сериозно ли  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes CrazyБраво Пуци добавяй ми го в списъка станаха ми трима Mr. Green Sunglasses Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Иванова, добре, че гледах и четох внимателно, иначе биде набита одма, щото си добарала Полчо Mr. Green

А, моля! Като почнем да разпределяме любимите ни герои от сериали ще е кютека за него! Добре, че клон Стефан е по - лек!

Малко Слънце, чудни клипове момиче!
И чууууден заплют Хю!

А Стефчо като го скивах,викам коя е тая нова персона със Стефчо в подписаааааа Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Crazy Joy Joy Joy Joy
Иванова между другото честит нов ник и подпис много добър Blush Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Тъй е не ни е опълнен много клона ша са разберем Wink Peace

Слънци мерси за Хю Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes,а вижтате ли че мойта заплювка е най-успешнаааааа smile3534 smile3534 smile3534 smile3534
Никой да не баааарааааа Naughty #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 49
  • София
  • Мнения: 6 219
Плами  Hug

Твойта заплювка е и от по - сухичките... Въпреки, че... ох, тези сини очи!

От клипчетата на Слънцето започнах да се чудя кой ми е най - любимия филм с Хю Грант...

# 50
  • Мнения: 1 211
Ау Плами ти ли си ми взела Хю! Аз тъкмо се чудех кой го беше взел ама ме мързеше да чета списъка. Ц ц бързаци!!!

# 51
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Ау Плами ти ли си ми взела Хю! Аз тъкмо се чудех кой го беше взел ама ме мързеше да чета списъка. Ц ц бързаци!!!

Дааааааа bowuu bowuu bowuu bowuu,бързи да в сряда ли кога изписаха света тия шматки Joy Joy Joy Joy

Прегледах клиповете много са добри newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 52
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 869
Ииии цоп тук с моя британец

# 53
  • София
  • Мнения: 6 219
Мириел, изобщо не се сещам кой е тоз левент... а ми е много познат!

# 54
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 869
Е, на него му предстои да стане известен, или поне популярен, ама аз да си го спомена де. Три от проектите му ще излязат през следващата година - I am number four, Beastly и Now



# 55
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 595
Не видях да се споменали този британец, когото харесвам Ray Winstone Някои може би го помнят от Henry VIII или Sexy Beast, а последно го гледах в Edge of Darkness.

# 56
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 721
Иванова, за Полчо може и да се разберем, клона малък, лесно се шерва Mr. Green

# 57
  • София
  • Мнения: 3 581
Аз понеже гледам повече сериали напоследък, та да ви предложа нещо от каста на Torchwood

Една любима бабка от друг сериал


# 58
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Ау,няма никой,сега е време да понащипя мъжурята
необезпокоявана. Mr. Green

# 59
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Добро утрооо!

Общи условия

Активация на акаунт