Гордата Аси - Магията, която нас завладя, а актьорите изстреля на върха-Тема 79

  • 27 729
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 273
Меги, мерси за почерпката   bouquet,

на мен ще ми е интересно шоуто с Шериф  newsm78, защо още го няма качено никъде newsm78,
 пресконференцията- нищо интересно, жена ми та жена ми ooooh! , аман от неговите глупости вече............ама и той какво да каже, да не би да има личен живот освен този с Бурча newsm78 за да може да каже нещо интересно,  newsm78, влачат се като скачени съдове навсякъде...........какво да ни говори  ooooh! ooooh!,
  МЙ- женен мъж = голяма скука

Това си е направо гавра с милионите почитатели newsm78

# 46
  • Мнения: 10
Меги, мерси за почерпката   bouquet,

на мен ще ми е интересно шоуто с Шериф  newsm78, защо още го няма качено никъде newsm78,
 пресконференцията- нищо интересно, жена ми та жена ми ooooh! , аман от неговите глупости вече............ама и той какво да каже, да не би да има личен живот освен този с Бурча newsm78 за да може да каже нещо интересно,  newsm78, влачат се като скачени съдове навсякъде...........какво да ни говори  ooooh! ooooh!,
  МЙ- женен мъж = голяма скука
Ами нещо е започнал да си възвръща паметта за "Аси" newsm78"братя..сестри" абе глупости колкото искаш.А пък за голямата му..любов..от"Буря" едни и същи неща.Той не разбра ли,че колкото повече навираш един човек в очите на другите,те го намразват безпричинно.Ние си ги виждаме колко се обичат...... #Crazy без той сам да казва #Crazy #Crazy

# 47
  • Мнения: 0
Цитат
Ами нещо е започнал да си възвръща паметта за "Аси"

И аз го отбелязах това, преди известно време в едно негово интервю newsm78, определено праща някакви сигнали към нас, феновете ........ще видим какво ще излезе от това възвръщане на паметта  newsm78

# 48
  • Мнения: 273
Цитат
Ами нещо е започнал да си възвръща паметта за "Аси"

И аз го отбелязах това, преди известно време в едно негово интервю newsm78, определено праща някакви сигнали към нас, феновете ........ще видим какво ще излезе от това възвръщане на паметта  newsm78

Като си върне паметта да не забрави, че обича жена си  Joy Joy

# 49
  • Мнения: 0


Това са тримата участници в симпозиума от Турция.... е как може така да са облечени  #Crazy #Crazy #Crazy, от тениска на IRON MAYDEN, до вечерна рокля  #Crazy #Crazy, тези хора не са ли чували за дрес код  newsm78 newsm78

# 50
  • Мнения: 0
Цитат
Ами нещо е започнал да си възвръща паметта за "Аси"

И аз го отбелязах това, преди известно време в едно негово интервю newsm78, определено праща някакви сигнали към нас, феновете ........ще видим какво ще излезе от това възвръщане на паметта  newsm78

Като си върне паметта да не забрави, че обича жена си  Joy Joy

Какъв късмет  ooooh! Joy, няма страшно тя ще му припомни коя е точно  - дъщерята на Терзиоглу!!!!!!!!!!!

# 51
  • Мнения: 10
От посещенията на Туба и Мурат в Египет и техните им изяви там,до момента/ според показаното/
видях,че Туба направо е на светлинни години пред Мурат.И двамата си ги много харесвам от филма-и до момента са ми любимци.Но имам чувството ,че той е останал на едно ниво и няма никакво развитие,докато Туба отговаряше директно на въпросите на журналистите,той се само усмихва и чака превод.Въпросите за Джансел ,тя не ги избягваше а и не казваше,че не се познават.Дори и да има връзка с него ,тя нито отрече ,нито призна,но не го навира в очите на хората както МЙ-Бурка.
Съжалявам това е мое мнение.И ако съм обидила някоя почитателка на МЙ..да извинява!!!

# 52
  • Мнения: 0
От посещенията на Туба и Мурат в Египет и техните им изяви там,до момента/ според показаното/
видях,че Туба направо е на светлинни години пред Мурат.И двамата си ги много харесвам от филма-и до момента са ми любимци.Но имам чувството ,че той е останал на едно ниво и няма никакво развитие,докато Туба отговаряше директно на въпросите на журналистите,той се само усмихва и чака превод.Въпросите за Джансел ,тя не ги избягваше а и не казваше,че не се познават.Дори и да има връзка с него ,тя нито отрече ,нито призна,но не го навира в очите на хората както МЙ-Бурка.
Съжалявам това е мое мнение.И ако съм обидила някоя почитателка на МЙ..да извинява!!!

И аз мисля така  newsm10

# 53
  • Мнения: 2
Добър вечер съфорумки   bouquet

# 54
  • Мнения: 2
От посещенията на Туба и Мурат в Египет и техните им изяви там,до момента/ според показаното/
видях,че Туба направо е на светлинни години пред Мурат.И двамата си ги много харесвам от филма-и до момента са ми любимци.Но имам чувството ,че той е останал на едно ниво и няма никакво развитие,докато Туба отговаряше директно на въпросите на журналистите,той се само усмихва и чака превод.Въпросите за Джансел ,тя не ги избягваше а и не казваше,че не се познават.Дори и да има връзка с него ,тя нито отрече ,нито призна,но не го навира в очите на хората както МЙ-Бурка.
Съжалявам това е мое мнение.И ако съм обидила някоя почитателка на МЙ..да извинява!!!
Извинятии може ли някой да ми даде това свещенно видео..?  Joy Joy  Че да знам поне за какво става дума...аии това за Туба и Джанси ме заинтересува,след снимките в фейсбук които видях и това изказване "Въпросите за Джансел ,тя не ги избягваше а и не казваше,че не се познават.Дори и да има връзка с него ,тя нито отрече ,нито призна..."  ме изкефи  #Crazy #Crazy

# 55
  • Мнения: 273
http://www.facebook.com/video/video.php?v=133290973395854

Едно прекрасно клипче за всички вас Hug

# 56
  • Мнения: 273
http://www.facebook.com/video/video.php?v=125744347483850

За всички, които харесват черно-бял Мурат Hug

# 57
  • Мнения: 273
И още едно клипче, защото след малко ще забегнете, заради Пленителката Hug

http://www.facebook.com/video/video.php?v=124681440923474

Последна редакция: пт, 03 дек 2010, 19:28 от Katerina61

# 58
  • Мнения: 0
http://www.youtube.com/watch?v=yJUV0yS3NQQ

Ето я и пресконференцията - около 24 мин. и след това се говори за Мурат
На пресконферецията и тримата отговаряха на турски, но след това имаше интеряю с мацката с тениската.
Тя е студентка-актъорско майсторство и е член на жури на фестивала. Говориха за ко- продукция между Турция и Египет. Мацето се похвали, че имат ко- продукции с Германия, Франция, Англия и сега може да направят и с Египет. И Египтянката започна да се хвали колко са добри....... Нищо съществено.

# 59
  • Мнения: 273
http://www.youtube.com/watch?v=yJUV0yS3NQQ

Ето я и пресконференцията - около 24 мин. и след това се говори за Мурат
На пресконферецията и тримата отговаряха на турски, но след това имаше интеряю с мацката с тениската.
Тя е студентка-актъорско майсторство и е член на жури на фестивала. Говориха за ко- продукция между Турция и Египет. Мацето се похвали, че имат ко- продукции с Германия, Франция, Англия и сега може да направят и с Египет. И Египтянката започна да се хвали колко са добри....... Нищо съществено.



Елена, благодаря за информацията  bouquet
Момичета, ако някой не е гласувал за календара, да отиде в Предишната тема и да гласува Hug

Общи условия

Активация на акаунт