ЛИДЛ - 2ра тема

  • 94 061
  • 750
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 277
къде точно се намира Лидл на Сливница?  Praynig
Срещу Хиполенд горе-долу,ако го знаеш къде е.Една спирка след Западния парк посока К.Величков.Или в посока Люлин малко след кръстовището с К.Величков отдясно,на самия път е,вижда се.

# 406
  • Мнения: 5 140
къде точно се намира Лидл на Сливница?  Praynig
Срещу Хиполенд горе-долу,ако го знаеш къде е.Една спирка след Западния парк посока К.Величков.Или в посока Люлин малко след кръстовището с К.Величков отдясно,на самия път е,вижда се.

Мерси Гггъбка, не го знам тамошния Хиполенд, но щом се вижда ще го намеря.  Hug
Това е към моста за към Люлин нали?

# 407
  • Мнения: 2 531
Има ли някой представа кога ще отваря ЛИДЛ 2 в Пловдив/смирненски/  newsm78

# 408
  • София
  • Мнения: 3 249
къде точно се намира Лидл на Сливница?  Praynig
Срещу Хиполенд горе-долу,ако го знаеш къде е.Една спирка след Западния парк посока К.Величков.Или в посока Люлин малко след кръстовището с К.Величков отдясно,на самия път е,вижда се.

Мерси Гггъбка, не го знам тамошния Хиполенд, но щом се вижда ще го намеря.  Hug
Това е към моста за към Люлин нали?
да

# 409
  • Мнения: 5 140
къде точно се намира Лидл на Сливница?  Praynig
Срещу Хиполенд горе-долу,ако го знаеш къде е.Една спирка след Западния парк посока К.Величков.Или в посока Люлин малко след кръстовището с К.Величков отдясно,на самия път е,вижда се.

Мерси Гггъбка, не го знам тамошния Хиполенд, но щом се вижда ще го намеря.  Hug
Това е към моста за към Люлин нали?
да

Доника, благодаря ти много  Hug

# 410
  • софия
  • Мнения: 33 376
къде точно се намира Лидл на Сливница?  Praynig
Срещу Хиполенд горе-долу,ако го знаеш къде е.Една спирка след Западния парк посока К.Величков.Или в посока Люлин малко след кръстовището с К.Величков отдясно,на самия път е,вижда се.

Мерси Гггъбка, не го знам тамошния Хиполенд, но щом се вижда ще го намеря.  Hug
Това е към моста за към Люлин нали?
да

Доника, благодаря ти много  Hug

Точно преди моста от дясно. Отсреща е Фантастико.

# 411
  • София
  • Мнения: 6 840
Възмутена съм т младите момчета ,които събират количките по паркинга и пускат бариерата.Снощи се опита да ни изгони от паркинга с мотива , че няма места .Просташки и грубо ми каза, че имам цял град на разположение да паркирам ,където си искам , само не и на неговия паркинг.Попитах го как с малко дете да се разождам из целия град , а той каза че има и други магазини за пазаруване.Чудя се дали от Лидъл са на неговото мнение  Thinking Crossing Arms?
На твое място бих драснала едно мейлче до управителите на Лидъл. Преди време писах оплакване до Еконт, за нещо малко по-различно, де, но ми отговориха веднага, и ме обезщетиха, въпреки че нямам материални загуби.
На мен специално ми обърнаха внимание, че тъй като съм с малки деца мога да паркирам на определеното място, без да чакам. И последният път се възползвах, тръгнаха да ме спират, но като видяха децата отзад в столчетата и ни пуснаха.

# 412
  • София
  • Мнения: 4 253
Разглеждам новата хартиена брошура и ... вече са въвели ограничение до 6 броя от артикул.

# 413
  • Мнения: 142
Някой днес бил ли е в Пловдив, за да каже как е, успокоиха ли се нещата, че в четвъртък пак имаше опашки  Thinking

# 414
  • Мнения: 14
Разглеждам новата хартиена брошура и ... вече са въвели ограничение до 6 броя от артикул.

То винаги е имало ограничението  Rolling Eyes Друг е въпроса дали се е спазвало Simple Smile

# 415
  • Мнения: X
Някой днес бил ли е в Пловдив, за да каже как е, успокоиха ли се нещата, че в четвъртък пак имаше опашки  Thinking
Днес вече е по-спокойно...е,може да се желае и още,но в сравнение с предишните дни си е направо културна работа.

# 416
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 584
... не за дълго. Четвъртък се задава. Така и не се прежалих да вися в студа за 6 шоколада. За кафемашини, хлебопекарни и др. такива благини дори не съм си помисляла, че ще се вредя. Не ми харесва тая масова истерия и лидълско изтрещяване. И аз искам евтини неща, но не на всяка цена и не при такива соц. маркетингови стратегии.

# 417
  • Мнения: 396
Колкото повече пазарувам от Лидл, все повече се убеждавам не в това, че цените им са ниски, а в това че на останалите хранителни вериги са прекалено раздути и с по-ниско качество. Явно
спекулата е била голяма.
Само един пример - леща в Билла 3,30 лв за кг, леща в Лидл - 1,70 за кг.
Е, може в Билла да е по-качествена лещата, но не е 2 пъти по-качествена.

# 418
  • Мнения: 28
Бисквитките,които сега са на промоция(59ст) са страхотни.Кебапчетата и кюфтетата също са добри-препоръчвам ги.

# 419
  • Мнения: 7 605
Колкото повече пазарувам от Лидл, все повече се убеждавам не в това, че цените им са ниски, а в това че на останалите хранителни вериги са прекалено раздути и с по-ниско качество. Явно
спекулата е била голяма.
Само един пример - леща в Билла 3,30 лв за кг, леща в Лидл - 1,70 за кг.
Е, може в Билла да е по-качествена лещата, но не е 2 пъти по-качествена.

Определено  Peace  Като съм в БГ и ходя до супера, винаги се шашкам колко са високи цените там, по-високи отколкото в нормални супери (не дискаунтери) в Германия  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт